GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

A może głos na kubicę? :)

10.01.2008
00:56
smile
[1]

legrooch [ MPO Squad Member ]

A może głos na kubicę? :)

Proszę państwa, czyżby głoś po raz pierwszy nie należał się Robertowi?

10.01.2008
01:00
[2]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

NIe no chyba żartujesz!!! Ja oddałem swój głos na ADAMA MAŁYSZA!!! On przynajmniej w sezonie 2006/2007 czyli ten, za który go oceniamy został mistrzem swiata i zdobył po raz 4 pchar swiata!!! a to nie lada wyczyn w porównaniu z Kubica,specem od 4,5 i 6 miejsc

10.01.2008
01:02
[3]

Taikun. [ NINTENDO ]

A to Robert coś szczególnego w tym roku osiągnął ?

10.01.2008
01:02
[4]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Małysz to sobie do Roberta może... Naskoczyć....

Taikun ==> Przejechał wyśmienity sezon. To nie skoki, gdzie wiadomo, kto może z kim.

10.01.2008
01:05
[5]

req_ [ wet and dirty ]

Zagłosowałem. Dla mnie małysz jest już skończonym misiem pluszowym, niech szybko zejdzie ze sceny.

10.01.2008
01:09
smile
[6]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

req_---> dlatego jest skonczony , bo przestał wygrywać?? On jak na skoczka ma już swoje lata...A i tak jest w czołówce

Trzeba jeszcze dodać , że jest drugim skoczkiem w historii tej dyscypliny jezeli weźmiemy pod uwagę liczbę zwycięstw...

A Kubica co osiągnął ??To ze jest pierwszym Polakiem w F1?? Małysz też jako pierwszy Polak zdobył Puchar Świata...

10.01.2008
01:10
[7]

Taikun. [ NINTENDO ]

Ale wygrał coś ten Robercik ?

10.01.2008
01:17
[8]

ronn [ moralizator ]

Małysz zdradził nas wszystkich i ojczyznę, a poza tym skończył się na Kill'Em All

10.01.2008
01:17
[9]

Anihillus [ Konsul ]

Dla mnie zestawienie jest co najmniej dziwne. Jak można porównywać dosłownego i niekwestionowanego Mistrza w swojej dziedzinie, Adama Małysza, do początkującego Kubicy. Obie postacie pokazały, że polak potrafi, ale to tyle jeżeli rozchodzi sie o zbieżności.

Co do naszego Orła, według mnie powodem, przez który tak wielu polaków go nie lubi, jest fakt, iż niema zastępcy, który dorównał by i kontynuował osiągnięcia naszego skoczka.

10.01.2008
01:19
[10]

Taikun. [ NINTENDO ]

Raz, Kubica w F1 był w tamtym roku, a w tym nic nie osiągnął więc nagroda mu się nie należy. Małysz był Bogiem skoków, był, na kazdego przychodzi czas, ale że tu wybiera się sportowca 2007 roku to chyba nie podpasuje ... wygrał coś w poprzedim roku, bo nie śledziłem ;d

10.01.2008
01:21
[11]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Anihillus: Ja go nie lubie bo mam uraz do wasow.

Fakt, kto powinien wygrac. Wielokrotny zwyciezca w niszowym, malo popularnym sporcie, interesujacy moze pare milionow na swiecie, czy czlowiek ktory jest jednym z najlepszych sportowcow w najpopularniejszym sporcie swiata (ok. 1mld ludzi oglada kazdy wyscig)

Nad czym sie tu zastanawiac?

10.01.2008
01:22
[12]

ronn [ moralizator ]

Nie no, LooZ^ Kasia Skowrońska odnosiła bardziej spektakularne sukcesy ;-)))

10.01.2008
01:24
smile
[13]

LooZ^ [ be free like a bird ]

ronn, k*, kto to jest Kasia Skowronska? :)

10.01.2008
16:01
[14]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Taikun---> Małysz w ubiegłym roku zdobył Mistrzostwo Świata i Puchar Świata

LooZ^---> W F1 60% zalezy od tego, w jakiej stajni znajduje sie dany kierowca, a w skokach to zalezy juz tylko od skoczka i wiatru, a Małysz wygrywał nawet jak miał bardzo zły wiatr...

10.01.2008
16:03
[15]

kali93 [ Konsul ]

Zacznijmy od tego że to był pierwszy sezon Kubicy gdzie brał udział w praktycznie wszystkich wyścigach. Jak na pierwszy sezon poszło mu bardzo dobrze dlatego zasłużył moi zdaniem na głos:)

10.01.2008
16:09
smile
[16]

areees [ High Hopes ]

Chyba żartujesz w F1 liczy sie tylko to kto jaki ma samochód (no w 80%)a w skokach narciarskich każda ekipa ma zbliżony sprzęt i liczą sie tylko umiejętności.

10.01.2008
16:12
[17]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

W F1 dużo zależy również od teamu, w którym znajduje się dany zawodnik (pit stop, taktyki na poszczególny wyścig). Bolidy są raczej zbliżone osiągami.

W skokach bardzo dużo zależy od umiejętności samego skoczka.

Według mnie obaj zasłużyliby na głos ;)

10.01.2008
16:34
[18]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Ja już oddałem swój głos na Małysza.

10.01.2008
16:41
[19]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

miał być dobry lecz nim nie jest

10.01.2008
16:42
smile
[20]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

+ Adam Małysz

10.01.2008
16:44
smile
[21]

ZalMiMuchyy [ Centurion ]

Na pewno nie zagłosuję na gościa, który kilka razy wypowiadając się przyznał, że ma w nosie Polaków.

głos na Adama

10.01.2008
16:45
[22]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

no to + dla Roberta ;)

10.01.2008
16:47
smile
[23]

Rippo89 [ Fantomas ]

+1 Adam Małysz

10.01.2008
16:58
smile
[24]

D3O [ Konsul ]

+1 Adam Małysz

10.01.2008
17:03
smile
[25]

Cahir Mawr [ Pretorianin ]

Jasne ze Kubica

10.01.2008
17:06
[26]

wornock [ Armin van Buuren ]

Głos dla Adasia

10.01.2008
17:13
[27]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Skoki to skoki, tutaj nawet 13 latek może skakać jak jest dobry, może tego młodego naszego w Zakopanem puszczą na konkurs?
Natomiast do F1 byle kto nie wchodzi, to sport wyjątkowo prestiżowy, i choćby z samego tego powodu można Kubicę podziwiać, niemniej jednak ja oddałem głos na Małysza, bo w minionym sezonie znowu pokazał klasę.

10.01.2008
17:20
[28]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Zagłosowałem. Na Małysza.

Nie umniejszając nic Robertowi, bo jego osiagnięcia (samo to, że jest w F1) są niepodważalne, ale jednak mistrz to mistrz ;]

10.01.2008
17:21
[29]

boskijaro [ Senator ]

Oddałem głos na Małysza, on w 2007 zdobył wszystko co było do zdobycia (jak wiele lat wstecz) a Kubica pierwszych miejsc nie zajmował

10.01.2008
17:28
[30]

Vaisefoder [ Konsul ]

Głos oddany oczywiście na Małysza. :)

LooZ^ ==> ok. 1mld ludzi oglada kazdy wyscig
Można prosić źródło? Bo nie uwierzę, że każdy wyścig F1 ogląda tyle samo ludzi co finał MŚ w piłce nożnej, albo finał Super Bowl.

10.01.2008
17:29
[31]

Ghorri [ ]

+1 Adaś.

10.01.2008
17:31
smile
[32]

polak111 [ T42 ]

Adam Małysz +1 - nie trzeba komentować.

Robert ma jeszcze czas.

10.01.2008
17:35
[33]

Shoggoth [ oka nie wyjme ]

Małysz to sobie do Roberta może... Naskoczyć.... taaa

+1 oczywiście Adaś

10.01.2008
17:37
[34]

Hakim [ Complete ]

LooZ^ (ok. 1mld ludzi oglada kazdy wyscig)
Można prosić źródło tej informacji? Co szósty człowiek na świecie ogląda F1? Nie chce mi się wierzyć.
Jak Kubica zacznie wygrywać, to i głos otrzyma. Na razie Małysz górą u mnie.
dodane: no to jest nas dwóch Vaisefoder.

10.01.2008
23:24
smile
[35]

Nr1:VitoCorleone [ Pretorianin ]

+ dla Roberta

11.01.2008
00:50
[36]

LooZ^ [ be free like a bird ]

ZalMiMuchyy: Ta :D I pewnie dlatego prawie caly sezon jezdzil w bialo-czerwonym kasku :D Nie wspomne nawet, jak wielokrotnie mowil, ze niezmiernie milo jest mu widziec polskie flagi nawet daleko od domu.

11.01.2008
09:16
[37]

Vaisefoder [ Konsul ]

LooZ^ ==> To odpowiesz na pytanie, czy nie?

11.01.2008
09:25
[38]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Vaisefoder: Nie mam czasu szukac, na swoj uzytek mozesz wykreslic ten fragmet z mojego posta.

11.01.2008
09:25
[39]

Garbizaur [ Legend ]

50% do 50%

btw. +1 dla Roberta, chociaż Artura też bardzo cenię :)

11.01.2008
09:27
smile
[40]

Vaisefoder [ Konsul ]

LooZ^ ==> Ten o niszowości skoków narciarskich też usunę, bo tutaj również mocno przesadziłeś ze statystykami. :)

11.01.2008
11:23
smile
[41]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Plusik dla Roberta.

11.01.2008
11:51
[42]

Czagap [ Pretorianin ]

+1 dla Boruca
Kubica jest mocno przeceniany.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.