GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Neostrada ... zal

10.01.2008
00:31
[1]

Gandalf CSS [ Legionista ]

Neostrada ... zal

Screen mowi za siebie :) czy w polsce bron kojarzy sie z dziecmi ? najwidoczniej neostradzie tak :D


Neostrada ... zal - Gandalf CSS
10.01.2008
00:33
[2]

Kurdt [ Legend ]

Tak samo akcja nie kojarzy mi się z mszycami, a przygoda ze starym kufrem babci, który nosiłem po schodach zawsze, kiedy babcia gdzieś wyjeżdżała.

Who cares?

10.01.2008
00:35
smile
[3]

Loczek [ El Loco Boracho ]

heheh :D

Fajne :)

+ dla TP :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.