Sn33p3r [ Johnnie Walker ]
Prośba o zaproszenie do grono.net
Witam.
Bylbym dozgonnie wdzieczny jezeli ktos obdarowalby mnie zaproszeniem na grono:)
Z gory wielkie dzieki!
[email protected]
ronn [ moralizator ]
zaproszenia stały się nagle deficytowe?
_ramadan_ [ Jagiellonia Białystok ]
maila zapodaj
ok, poszło ;)
Loczek [ El Loco Boracho ]
poszło
EDIT: to teraz możesz przebierać w zaproszeniach :P
Sn33p3r [ Johnnie Walker ]
Heh.Dzieki wszystkim:)
Milego wieczoru/nocy zycze:]

Pan P. [ Konsul ]
Poszło.
Eh, nie ma to jak szybkie odświeżanie stron. :-)
mycha921 [ Invisible ]
Też bym prosił na mik3pl<malpa>gmail.com
Zobaczymy czy to takie straszne :P

EG2008_70819868 [ Junior ]
mycha921 poszło
bikero [ -bitpie- ]
a co to jest ?