GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośba o zaproszenie do grono.net

10.01.2008
00:10
[1]

Sn33p3r [ Johnnie Walker ]

Prośba o zaproszenie do grono.net

Witam.
Bylbym dozgonnie wdzieczny jezeli ktos obdarowalby mnie zaproszeniem na grono:)
Z gory wielkie dzieki!

[email protected]

10.01.2008
00:11
[2]

ronn [ moralizator ]

zaproszenia stały się nagle deficytowe?

10.01.2008
00:11
[3]

_ramadan_ [ Jagiellonia Białystok ]

maila zapodaj

ok, poszło ;)

10.01.2008
00:12
[4]

Loczek [ El Loco Boracho ]

poszło

EDIT: to teraz możesz przebierać w zaproszeniach :P

10.01.2008
00:12
[5]

Sn33p3r [ Johnnie Walker ]

Heh.Dzieki wszystkim:)
Milego wieczoru/nocy zycze:]

10.01.2008
00:12
smile
[6]

Pan P. [ Konsul ]

Poszło.

Eh, nie ma to jak szybkie odświeżanie stron. :-)

10.01.2008
07:10
[7]

mycha921 [ Invisible ]

Też bym prosił na mik3pl<malpa>gmail.com

Zobaczymy czy to takie straszne :P

10.01.2008
07:20
smile
[8]

EG2008_70819868 [ Junior ]

mycha921 poszło

10.01.2008
07:47
[9]

Cavca [ Generaďż˝ ]

To i ja proszę:) Z góry dzięki!
[email protected]

10.01.2008
07:48
[10]

bikero [ -bitpie- ]

a co to jest ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.