
Scatterhead [ łapaj dzień ]
Apache vs Voodoo people

beowulff [ X ]
N|NJA [ Senator ]
Zajebiste synchro :)
szczupasia [ Centurion ]
Zacne. Zwłaszcza VooDoo, przyjemnie się ogląda.
cioruss [ oko cyklopa ]
swietne. voodoo p to jednak klasyk
btw, pamieta ktos linki do przemontowanego matrixa? np neo siedzi na stacji metra i cos tam sobie wkreca ;)

legrooch [ MPO Squad Member ]
Było już kiedyś, ale mistrz montażu :D

jomziom [ Centurion ]
Hehe..brecht
super to wyglada~!~

konioz [ Taternik ]
Stare jak swiat ale zawsze mnie rozwala:

sajlentbob [ Vetus Fungus ]
świetne! Nie widziałem jeszcze. Nawet tytuł współgra z obrazem :)