GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

sony ericsson k850i, wyprobowal juz ktos?

09.01.2008
22:42
[1]

nwo [ Konsul ]

sony ericsson k850i, wyprobowal juz ktos?

witam, jestem zainteresowany k850i, aparacik 5mpx, calkiem niezke:) probował go ktos juz, czy jest duzo lepszy od k800i? jakie robi foty? pozdro

09.01.2008
22:56
[2]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Ostatnio wyszla aktualizacja oprogramowania i dopiero teraz mozna mówić że jako-tako działa. Nie mam go, mam K800i i sam się zastanawiałem nad zmianą ale sobie odpuszczam i czekam na ciekawą ofertę cenową P1i. Ogólnie nadal jest zabugowany, powolny i aparat 5 Mpix wcale nie robi wrażenia. Jakieś bajery typu czujnik ruchu, jedyny plus jak dla mnie to HSDPA.

09.01.2008
23:00
[3]

djforever [ Senator ]

Ponoć niewypał straszny, ludzie narzekają i wymieniają go na W910 z lepszym wyświetlaczem, bajerami, wyglądem itd. Ale na Twoim miejscu poczekałbym na W760, to będzie naprawdę wypas telefon.

09.01.2008
23:05
[4]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Z konkurencyjnych telefonów dobrze wypada Samsung G800 - aparat też 5 Mpix, większy i lepszy wyświetlacz + 3 X zoom optyczny chociaż to i tak o kant dupy potłuc taki bajer, ale ogólnie jesli lubisz tego typu telefony to Samsung wypadł lepiej, choć jest trochę droższy.

09.01.2008
23:37
[5]

nwo [ Konsul ]

chodzi mi glownie o aparacik, kiepskie sa zdjecia jednak?

09.01.2008
23:55
[6]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Różnica pomiędzy K800i a k850i to 2 Mpix. Do niedawna K850i miał tak kluczowe problemy jak, to, że podczas robienia zdjęć po ciemku flesz nie był zintegrowany i wychodziły bardzo kiepskie zdjęcia. Najnowszy firmware nieco usprawniłten telefon.

Różnica w jakości zdjęć jest więc tylko w rozmiarze, do K850i dodano co prawda regulacje ISO ale max to 400 więc efekt praktycznie niewidoczny.

Do K800i wyszło już sporo modyfikacji aparatu i akustyki, można wgrać zmodyfikowane oprogramowanie i mieć dźwięk tej jakości co seria "W" i zmodyfikowany sterownik kamery, co daje jeszcze lepszą jakość zdjęć, mniej ziarnisty obraz i bez szumu w zdjęciach z trybem nocnym. Oprócz tego nagrywanie video w lepszej jakości - 25 klatek/s. Pewnie te same modyfikacje będą dostepne do K850i, ja jednak na razie darowalem sobie ten telefon.

09.01.2008
23:57
[7]

szczupasia [ Centurion ]

nwo>>>>Najprościej - zdjęcia na razie wyglądają jak interpolowane do 5MPix K800i.

10.01.2008
00:00
[8]

nwo [ Konsul ]

a jak nazywa sie te oprogramowanie do lepszej jakosci mp3 i zdjec? bardzo mi na tym zalezy...

10.01.2008
00:04
[9]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Tu masz opis, jeden z najlepszych sterowników kamery:



Tu od kopritisa, też dobry:



Tego nie testowałem:



Mix kilku sterowników, obecnie go używam i chyba jest najlepszy:



Najlepsze akustyki, w kilku wersjach:



10.01.2008
00:18
[10]

nwo [ Konsul ]

Number1 2.9 final ta wersje sciagnac dla kamerki? czy te nizsze tez?

10.01.2008
00:21
[11]

szczupasia [ Centurion ]

Wystarczy ta jedna.

10.01.2008
00:24
[12]

nwo [ Konsul ]

kurcze nie moge cos sciagnac zobaczcie, klikam na klikam na download i pojawia sie i co teraz zrobic?:)

10.01.2008
00:26
[13]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Ale ściągnij najnowszą wersje 2.95:

10.01.2008
00:36
[14]

nwo [ Konsul ]

i co przenies ten plik do telefonu i go zainstalowac, i to wszystko?:)

10.01.2008
00:47
[15]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Niestety tak prosto w przypadku modyfikacji nie jest. Najlepiej używać do tego celu programu FAR. Ściągnij też sterowniki do flashowania. Tu masz najlepiej wytłumaczone, krok po kroku:

10.01.2008
00:54
[16]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

A tu jeden z krytycznych komentarzy na temt k850:



A tu najobszerniejsza recenzja k850:



© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.