
session [ Pretorianin ]
Jaka jest wasza ulubiona maxi-kiczowata piosenka? :)
moj faworyt to "hero" w wykonaniu Enrique Iglesiasa - a teledysk to w ogole mnie juz powala ;)

Nornidian [ Pretorianin ]
Jeśli ma być Maxi-Kiczowata, to może Maxi-King? Sam nie wiem...
Mastyl [ Legend ]
Zdecydowanie
Sin & Sebastian - Shut up (and sleep with me).
Dla potwierdzenia

Mortan [ ]
King Bruce Lee Karate mistrz, choc nie wiem z drugiej strony czy to mozna kiczem nazwac :/ jst zbyt dobre jak na kicz
O Taikun trafil, Mała chinka to faktycznie najbardziej kiczowata kiczowatośc jaką znam :)
Taikun. [ NINTENDO ]
czikuczikulinka
boskijaro [ Senator ]
Du Hast Den Schonsten Arsch Der Welt (tępe ale spodobało mi się)
Digi Da'gostino - You Spin me Round (to nie wymaga komentarza)
Jozin z Bazin xD szczególnie taniec
xNaruto [ Pretorianin ]
Kanikuły?

xanat0s [ Wind of Change ]
Ivan Mladek - Jożin z Bażin
Modern Talking - You're My Heart You're My Soul

Leon86 [ PREDATOR ]
MIG

Volk [ Senator ]
Lubelski Full
djforever [ Senator ]
łaga czigi czigi czigi dam

aliment [ Haraszo ]
Też jestem za "migiem".

Deton [ klein Zwerg ]
Zamiata:
Czarny_xD [ Konsul ]
To was pozamiata <lol2>

lewy rangers [ Generaďż˝ ]
Wez-wez-wez go do buzi-DO BUZIIIIII!
o LOL a tego Mig to nawet do konca nie sluchalem bo pierwsze 30 sekund i juz czulem sie tak lgupio jakbym o ja sam spiewal
martusi_a [ Celestial ]
Gwiezdny chłopak.
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Hmm, ostatnio:
Feel - A gdy jest już ciemno
Ps. Nie mowie, że wszystkie piosenki są kiczowate, ale ta zdecydowanie tak.
Scatterhead [ łapaj dzień ]
czikuczikulinka
za ten wytwor Kaja powinna sie obciac na lyso i grabić nago liście w parku
Taikun. [ NINTENDO ]
ej ja mieszkam koło parku ... nie lubisz mnie czy co że chcesz żebym nago tą loche ? :(
Łysack [ Przyjaciel ]
RH+ - po prostu miłość
Sin With Sebastian - Shut Up
Boom Boxx & Linda O - Balla Da Li
szczególnie polecam to ostatnie;D

_zielak_ [ Thief ]
Boys - Jesteś Szalona
ronn [ moralizator ]
Kaja Paschalska - Mała Chinka
Ztvorki - Gwiezdny chlopak
Chipz - Chipz in Black
Cliver - Zaufaj mi
Dj Brush & Qbas - Nocna jazda
Kurdt [ Legend ]
Generlanie co jakiś czas muszę posłuchać "Angels" Williamsa. Ostatnio nawet wątek o tym założyłem. :)

chaber van dall [ Konsul ]

leszo [ I Can't Dance ]
Jozin z Bazin, Maxi Kaz, 4 razy po 2 razy

_Pikuś_ [ House music ]
Mój stary hicior to "Ula wróć" zespołu Ph 5,5. :D

chaber van dall [ Konsul ]
Ach, no byłbym zapomniał:

Taikun. [ NINTENDO ]

spessartyt [ Legionista ]
Franek Kimono - "Pola Monola + Coca Cola". Coś niesamowitego :).

MasterDD [ :-D ]
koles naprawde wymiata,lol :D
p.s
- Łaga Czigi jest cool, odwalic sie :P
- Shut up (and sleep with me) tez dobre, wiec STFU ;P

MasterDD [ :-D ]
Dopiero zajarzylem, ze to wlasnie Piotr Fronczewski gral Pana Ambrozego Kleksa :O
/me taki stary, a taki glupi :|
kaczmen [ GINOBILI!!! ]
damianie wstydz sie!
a moja to Vanilla Ice - Ice ice baby :D
MasterDD [ :-D ]
Marcin -> Ciebie to sie nie spodziewalem o tej porze :D
Same szoki dzis przezywam :O
Tiaaa, Ice Ice Baby, ale ktora wersja? Oryginal? :D
monixxx [ Konsul ]
Ja słyszałam ostatnio taką piosenkę- nie znam tytułu ani autora-Ale teks leci "bo ona robi loda mu, (ta ri ra rirarirarirara-nie pamiętam dalej)"
Weakando [ Senator ]
monixxx ---> Spec - A Ona Robi Loda Mu
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
Nie mam takiej i całe szczęscie ^^

zbm [ I Herd U Liek Mudkipz? ]
MIG !!! /edit/ + Ztvorki
<--- btw [29]
gorsett [ Chor��y ]
Nie wiem co rozumiesz przez maxi-kiczowata, ale:
'Ciało do ciała'
i
'A ja będę twym aniołem' - nie wiem czy to tytuł, ale tak jakoś to leciało.
Mam fantastyczne wspomnienia związane z tymi utworami i sentyment do nich czuć będę do końca moich dni:)
StifflersMum [ M.I.L.F ]
Jesteś Szalona
Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]
Boys - Figo Fago
DJ Remo - My Music Song(wtf jaki tytuł :P)
4 razy po 2 razy
czikuczikulinka xd
wiecej grzechow nie pamietam

tazik [ Generaďż˝ ]
Mi się podoba ten kawałek, ale nie wiem dlaczego uwazam go za kicozwaty :D
The Last Goodnight - Pictures of you :D

Credenz [ Centurion ]
Zabili mi Żółwia -- > King Kong

kaczmen [ GINOBILI!!! ]
MasterDD -> oczywiscie, ze oryginal :D pozniejsze wersje nie mialy juz tej sily obciachu. Idealny pseudo gangsterski tekst spiewany przez biala ciote - czego chciec wiecej? :D
a wczoraj to wlasnie mecz nba skonczylem ogladac i przed snem przeglad stronek...