GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka jest wasza ulubiona maxi-kiczowata piosenka? :)

09.01.2008
22:24
smile
[1]

session [ Pretorianin ]

Jaka jest wasza ulubiona maxi-kiczowata piosenka? :)

moj faworyt to "hero" w wykonaniu Enrique Iglesiasa - a teledysk to w ogole mnie juz powala ;)

09.01.2008
22:25
smile
[2]

Nornidian [ Pretorianin ]

Jeśli ma być Maxi-Kiczowata, to może Maxi-King? Sam nie wiem...

09.01.2008
22:26
[3]

Mastyl [ Legend ]

Zdecydowanie

Sin & Sebastian - Shut up (and sleep with me).

Dla potwierdzenia

09.01.2008
22:27
smile
[4]

Mortan [ ]

King Bruce Lee Karate mistrz, choc nie wiem z drugiej strony czy to mozna kiczem nazwac :/ jst zbyt dobre jak na kicz

O Taikun trafil, Mała chinka to faktycznie najbardziej kiczowata kiczowatośc jaką znam :)

09.01.2008
22:27
[5]

Taikun. [ NINTENDO ]

czikuczikulinka

09.01.2008
22:28
[6]

boskijaro [ Senator ]

Du Hast Den Schonsten Arsch Der Welt (tępe ale spodobało mi się)
Digi Da'gostino - You Spin me Round (to nie wymaga komentarza)

Jozin z Bazin xD szczególnie taniec

09.01.2008
22:28
[7]

xNaruto [ Pretorianin ]

Kanikuły?

09.01.2008
22:29
smile
[8]

xanat0s [ Wind of Change ]

Ivan Mladek - Jożin z Bażin

Modern Talking - You're My Heart You're My Soul

09.01.2008
22:30
smile
[9]

Leon86 [ PREDATOR ]

MIG

09.01.2008
22:30
smile
[10]

Volk [ Senator ]

Lubelski Full

09.01.2008
22:30
[11]

djforever [ Senator ]

łaga czigi czigi czigi dam

09.01.2008
22:30
smile
[12]

aliment [ Haraszo ]

Też jestem za "migiem".

09.01.2008
22:33
smile
[13]

Deton [ klein Zwerg ]

Zamiata:



09.01.2008
22:36
[14]

Czarny_xD [ Konsul ]



To was pozamiata <lol2>

09.01.2008
22:42
smile
[15]

lewy rangers [ Generaďż˝ ]

Wez-wez-wez go do buzi-DO BUZIIIIII!

o LOL a tego Mig to nawet do konca nie sluchalem bo pierwsze 30 sekund i juz czulem sie tak lgupio jakbym o ja sam spiewal

09.01.2008
22:50
[16]

martusi_a [ Celestial ]

Gwiezdny chłopak.

09.01.2008
23:01
[17]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Hmm, ostatnio:

Feel - A gdy jest już ciemno

Ps. Nie mowie, że wszystkie piosenki są kiczowate, ale ta zdecydowanie tak.

09.01.2008
23:15
[18]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

czikuczikulinka

za ten wytwor Kaja powinna sie obciac na lyso i grabić nago liście w parku

09.01.2008
23:16
[19]

Taikun. [ NINTENDO ]

ej ja mieszkam koło parku ... nie lubisz mnie czy co że chcesz żebym nago tą loche ? :(

09.01.2008
23:38
[20]

Łysack [ Przyjaciel ]

RH+ - po prostu miłość
Sin With Sebastian - Shut Up
Boom Boxx & Linda O - Balla Da Li

szczególnie polecam to ostatnie;D

09.01.2008
23:42
smile
[21]

_zielak_ [ Thief ]

Boys - Jesteś Szalona

09.01.2008
23:43
[22]

ronn [ moralizator ]

Kaja Paschalska - Mała Chinka
Ztvorki - Gwiezdny chlopak
Chipz - Chipz in Black
Cliver - Zaufaj mi
Dj Brush & Qbas - Nocna jazda

09.01.2008
23:44
[23]

Kurdt [ Legend ]

Generlanie co jakiś czas muszę posłuchać "Angels" Williamsa. Ostatnio nawet wątek o tym założyłem. :)

09.01.2008
23:46
smile
[24]

chaber van dall [ Konsul ]

09.01.2008
23:50
smile
[25]

Taikun. [ NINTENDO ]

Kurdt >>


Jaka jest wasza ulubiona maxi-kiczowata piosenka? :) - Taikun.
09.01.2008
23:52
smile
[26]

leszo [ I Can't Dance ]

Jozin z Bazin, Maxi Kaz, 4 razy po 2 razy

09.01.2008
23:53
smile
[27]

_Pikuś_ [ House music ]

Mój stary hicior to "Ula wróć" zespołu Ph 5,5. :D

09.01.2008
23:55
smile
[28]

chaber van dall [ Konsul ]

Ach, no byłbym zapomniał:

09.01.2008
23:57
[29]

Kurdt [ Legend ]

Taikun >>


Jaka jest wasza ulubiona maxi-kiczowata piosenka? :) - Kurdt
10.01.2008
00:06
smile
[30]

Taikun. [ NINTENDO ]

10.01.2008
02:46
smile
[31]

spessartyt [ Legionista ]

Franek Kimono - "Pola Monola + Coca Cola". Coś niesamowitego :).

10.01.2008
03:20
smile
[32]

MasterDD [ :-D ]


koles naprawde wymiata,lol :D

p.s
- Łaga Czigi jest cool, odwalic sie :P
- Shut up (and sleep with me) tez dobre, wiec STFU ;P

10.01.2008
03:47
smile
[33]

MasterDD [ :-D ]

Dopiero zajarzylem, ze to wlasnie Piotr Fronczewski gral Pana Ambrozego Kleksa :O

/me taki stary, a taki glupi :|

10.01.2008
04:02
[34]

kaczmen [ GINOBILI!!! ]

damianie wstydz sie!

a moja to Vanilla Ice - Ice ice baby :D

10.01.2008
04:04
[35]

MasterDD [ :-D ]

Marcin -> Ciebie to sie nie spodziewalem o tej porze :D
Same szoki dzis przezywam :O

Tiaaa, Ice Ice Baby, ale ktora wersja? Oryginal? :D

10.01.2008
07:53
[36]

monixxx [ Konsul ]

Ja słyszałam ostatnio taką piosenkę- nie znam tytułu ani autora-Ale teks leci "bo ona robi loda mu, (ta ri ra rirarirarirara-nie pamiętam dalej)"

10.01.2008
08:05
[37]

Weakando [ Senator ]

monixxx ---> Spec - A Ona Robi Loda Mu

10.01.2008
08:07
[38]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Nie mam takiej i całe szczęscie ^^

10.01.2008
09:25
smile
[39]

zbm [ I Herd U Liek Mudkipz? ]

MIG !!! /edit/ + Ztvorki

<--- btw [29]

10.01.2008
09:40
[40]

gorsett [ Chor��y ]

Nie wiem co rozumiesz przez maxi-kiczowata, ale:

'Ciało do ciała'
i
'A ja będę twym aniołem' - nie wiem czy to tytuł, ale tak jakoś to leciało.

Mam fantastyczne wspomnienia związane z tymi utworami i sentyment do nich czuć będę do końca moich dni:)

10.01.2008
09:45
[41]

StifflersMum [ M.I.L.F ]

Jesteś Szalona

10.01.2008
09:56
[42]

Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]

Boys - Figo Fago
DJ Remo - My Music Song(wtf jaki tytuł :P)
4 razy po 2 razy
czikuczikulinka xd
wiecej grzechow nie pamietam

10.01.2008
10:31
smile
[43]

tazik [ Generaďż˝ ]

Mi się podoba ten kawałek, ale nie wiem dlaczego uwazam go za kicozwaty :D
The Last Goodnight - Pictures of you :D

10.01.2008
10:34
smile
[44]

Credenz [ Centurion ]

Zabili mi Żółwia -- > King Kong

10.01.2008
10:51
smile
[45]

kaczmen [ GINOBILI!!! ]

MasterDD -> oczywiscie, ze oryginal :D pozniejsze wersje nie mialy juz tej sily obciachu. Idealny pseudo gangsterski tekst spiewany przez biala ciote - czego chciec wiecej? :D

a wczoraj to wlasnie mecz nba skonczylem ogladac i przed snem przeglad stronek...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.