GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kłopot z przejściem misji w CoD 4

09.01.2008
21:18
[1]

djdrake [ Legionista ]

Kłopot z przejściem misji w CoD 4

Witam mam kłopot z przejściem misji w której wystrzelone zostają rakiety z ładunkiem atomowym , po wejsciu do bunkra i wyeliminowaniu wszystkich przeciwników mam wejśc do control room aby wprowdzić jakieś kody detonujące owe rakiety , kłopot w tym że nie mogę wejść do owego launch control room . Idę wg. mapy podchodzę do drzwi i sie nie otwieraja , jest jeszcze jeden korytarz schodami w dół ale na końcu niego sa tylko na scianie jakies rury i tak mija czas 10 min i od nowa.
Ps. może musze zaktualizowac grębo jest w niej jakiś błąd ? może cos źle robie ?
prosze o pomoc :)

09.01.2008
21:31
[2]

Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]

A sa z Toba sojusznicy? Bo jak nie to wroc sie po nich gdyz bez tego drzwi sie raczej nie otworza...

09.01.2008
21:34
[3]

djdrake [ Legionista ]

śa ze mna sojusznicy

10.01.2008
03:10
[4]

djdrake [ Legionista ]

Juz przeszedłem , wystąpił jakiś dziwny błąd ? ktry zdarzył mi sie zresztą nie po raz pierwszy w tej grze a mianowicie nastąpiło dziwne zawieszenie się właśnie owych dwóch sojuszników , jeden z nich miał podejśc do ściany i umieścic na niej ładunki C4 dzieki którym umożliwia mi wejście do Control room powstrzymania rakiet a tego nie robił - stał po prostu w miejscu i krecił się bez celu :D
Ponowne przejście etapu rozwiązało problem :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.