djdrake [ Legionista ]
Kłopot z przejściem misji w CoD 4
Witam mam kłopot z przejściem misji w której wystrzelone zostają rakiety z ładunkiem atomowym , po wejsciu do bunkra i wyeliminowaniu wszystkich przeciwników mam wejśc do control room aby wprowdzić jakieś kody detonujące owe rakiety , kłopot w tym że nie mogę wejść do owego launch control room . Idę wg. mapy podchodzę do drzwi i sie nie otwieraja , jest jeszcze jeden korytarz schodami w dół ale na końcu niego sa tylko na scianie jakies rury i tak mija czas 10 min i od nowa.
Ps. może musze zaktualizowac grębo jest w niej jakiś błąd ? może cos źle robie ?
prosze o pomoc :)
Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]
A sa z Toba sojusznicy? Bo jak nie to wroc sie po nich gdyz bez tego drzwi sie raczej nie otworza...
djdrake [ Legionista ]
śa ze mna sojusznicy
djdrake [ Legionista ]
Juz przeszedłem , wystąpił jakiś dziwny błąd ? ktry zdarzył mi sie zresztą nie po raz pierwszy w tej grze a mianowicie nastąpiło dziwne zawieszenie się właśnie owych dwóch sojuszników , jeden z nich miał podejśc do ściany i umieścic na niej ładunki C4 dzieki którym umożliwia mi wejście do Control room powstrzymania rakiet a tego nie robił - stał po prostu w miejscu i krecił się bez celu :D
Ponowne przejście etapu rozwiązało problem :)