GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

DEFCON - pytanie

09.01.2008
19:01
[1]

tosiek2142 [ Konsul ]

DEFCON - pytanie

Jak sie podlaczyc do jkiegos serwer bezposrednio przez IP w tej grze? Gdzie wpisac to IP?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.