GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Need For Speed Pro Street ..Opinie

09.01.2008
18:52
[1]

Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]

Need For Speed Pro Street ..Opinie

Dla mnie ta gra to totalna porazka przy wyscigach potrawie zasnac , jest strasznie nudne , grafika jakos jakos daje rade , Nos ? hmm naprawde super pomysl w tej grze praktycznie nic nie daje , krotko dziala .. jakie sa wasze opinie ? ;>

09.01.2008
18:53
[2]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

przy wyscigach potrawie

A ja myślałem, że tam są wyścigi po szosie..

09.01.2008
18:54
[3]

Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]

ze co ? ;|

09.01.2008
18:56
[4]

Antemos [ Pretorianin ]

Fakt, nuda (imo)

09.01.2008
18:59
[5]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Nos ? hmm naprawde super pomysl w tej grze praktycznie nic nie daje , krotko dziala

A powiedz mi, skąd wiesz ile naprawdę działa? Masz we własnym aucie? To zależy tylko od wielkości butli z nitrem.

09.01.2008
19:01
[6]

Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]

Dobra pominmy to , wrocmy do NFS : Carbon , Undergroud 1,2 , Most Wanted ? tamte gry wciagały i tam na NOSie mozna bylo sie pobawic a ta PS jest tak sztywna , beznadziejna , ze to sie nie da opisac

09.01.2008
19:02
smile
[7]

X_OczeK [ Pretorianin ]

Jak dla mnie gra nie jest zła... Moze troche monotonna, ale fajnie bo jest cos nowego... Grafika nie najgorsza. Ogolnie moja ocena to 4/6.

09.01.2008
19:03
[8]

Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]

moja ocena 1/6 nuuuuuuuuuudnnnna

09.01.2008
19:04
[9]

X_OczeK [ Pretorianin ]

Sobieraj_WPS --> Welug mnie, nowy Pro Street jest berdziej realistyczny... na realu nie ma takiego czegos ze NOS sie napelnia podczas jazdy... Ze moze wiecej zabawy to fakt, ale w koncu najwazniejsze jest tu sciganie...

09.01.2008
19:07
[10]

Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]

masz racje , nie wiem w sumie mi ta gra w ogole sie nie podoba , dziwna troche ...

10.01.2008
16:32
smile
[11]

scofield132 [ Pretorianin ]

hmmm...
gdy ją włączyłem na początku to byłem zarypiście podjarany...noi obejrzałem te wszystkie filmiki początkowe>myśle>to bydzie zajefajne...patrze no jest jakiś fagas który szpanuje w swoim mitsu,noi zastanawiam sie czyżby kolejny cwaniak (ala razor),noi wyścig sie zaczął...noi co porażka przez chwile nie dowierzałem że electronic arts. zrobiło coś takiego...poprostu nie dowierzałem...juz miałem to wyłączyć,ale poświęciłem i po kilku godzinach stwierdziłem że to nie jest takie marne...a jeśli o NOS-a chodzi to nie był mi w tej grze zbytnio potrzebny...hmm noi tak jego uruchamianie mnie po prostu zawodziło...
jeśli miałbym ocenić tą gre to za orginalność i realistykę,ale i tak pare rzeczy jest tam nie dopracowanych
moja ocena to 4\6

10.01.2008
20:35
smile
[12]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

...przy wyscigach potrawie... -Ło boże, nie mogę, hahahahaha!


A teraz na temat: gra mi się podoba.

EDIT:
Sobieraj_SW--> w NFS: PS ścigamy się po ASFALCIE, a nie po trawie.

10.01.2008
20:47
smile
[13]

Rutinho [ Centurion ]

Gra mi sie bardzo podoba !!!...zreszta wszystkie czesci NFS mi sie podobaly !!!LoOL


Do nowej wersji nie mam zastrzezen ....

11.01.2008
12:06
smile
[14]

Kontek1 [ Legionista ]

NFS Pro street Jest tak do dupy że w lepsze gry grałem na Pegazusie.
Najlepszy NFS jest Carbon

11.01.2008
13:39
smile
[15]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

<--Najlepszy NFS jest Carbon

Wiem, że obowiązuje wolnośc słowa.

EDIT:
Kontek1--> Carbon to gniot.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.