Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]
Need For Speed Pro Street ..Opinie
Dla mnie ta gra to totalna porazka przy wyscigach potrawie zasnac , jest strasznie nudne , grafika jakos jakos daje rade , Nos ? hmm naprawde super pomysl w tej grze praktycznie nic nie daje , krotko dziala .. jakie sa wasze opinie ? ;>
Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]
przy wyscigach potrawie
A ja myślałem, że tam są wyścigi po szosie..
Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]
ze co ? ;|
Antemos [ Pretorianin ]
Fakt, nuda (imo)
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
Nos ? hmm naprawde super pomysl w tej grze praktycznie nic nie daje , krotko dziala
A powiedz mi, skąd wiesz ile naprawdę działa? Masz we własnym aucie? To zależy tylko od wielkości butli z nitrem.
Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]
Dobra pominmy to , wrocmy do NFS : Carbon , Undergroud 1,2 , Most Wanted ? tamte gry wciagały i tam na NOSie mozna bylo sie pobawic a ta PS jest tak sztywna , beznadziejna , ze to sie nie da opisac

X_OczeK [ Pretorianin ]
Jak dla mnie gra nie jest zła... Moze troche monotonna, ale fajnie bo jest cos nowego... Grafika nie najgorsza. Ogolnie moja ocena to 4/6.
Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]
moja ocena 1/6 nuuuuuuuuuudnnnna
X_OczeK [ Pretorianin ]
Sobieraj_WPS --> Welug mnie, nowy Pro Street jest berdziej realistyczny... na realu nie ma takiego czegos ze NOS sie napelnia podczas jazdy... Ze moze wiecej zabawy to fakt, ale w koncu najwazniejsze jest tu sciganie...
Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]
masz racje , nie wiem w sumie mi ta gra w ogole sie nie podoba , dziwna troche ...

scofield132 [ Pretorianin ]
hmmm...
gdy ją włączyłem na początku to byłem zarypiście podjarany...noi obejrzałem te wszystkie filmiki początkowe>myśle>to bydzie zajefajne...patrze no jest jakiś fagas który szpanuje w swoim mitsu,noi zastanawiam sie czyżby kolejny cwaniak (ala razor),noi wyścig sie zaczął...noi co porażka przez chwile nie dowierzałem że electronic arts. zrobiło coś takiego...poprostu nie dowierzałem...juz miałem to wyłączyć,ale poświęciłem i po kilku godzinach stwierdziłem że to nie jest takie marne...a jeśli o NOS-a chodzi to nie był mi w tej grze zbytnio potrzebny...hmm noi tak jego uruchamianie mnie po prostu zawodziło...
jeśli miałbym ocenić tą gre to za orginalność i realistykę,ale i tak pare rzeczy jest tam nie dopracowanych
moja ocena to 4\6

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
...przy wyscigach potrawie... -Ło boże, nie mogę, hahahahaha!
A teraz na temat: gra mi się podoba.
EDIT:
Sobieraj_SW--> w NFS: PS ścigamy się po ASFALCIE, a nie po trawie.

Rutinho [ Centurion ]
Gra mi sie bardzo podoba !!!...zreszta wszystkie czesci NFS mi sie podobaly !!!LoOL
Do nowej wersji nie mam zastrzezen ....

Kontek1 [ Legionista ]
NFS Pro street Jest tak do dupy że w lepsze gry grałem na Pegazusie.
Najlepszy NFS jest Carbon

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
<--Najlepszy NFS jest Carbon
Wiem, że obowiązuje wolnośc słowa.
EDIT:
Kontek1--> Carbon to gniot.