
Apokalips7 [ Pretorianin ]
WoW path 2.3.2. problem
Witam
Wlasnie zainstalowalem path do wowa 2.3.2 i pojawia mi sie komunikat jak na zdjeciu...
nie wiem jak temu zaradzic
Belert [ Senator ]
graj na oficjalnych serwerach a nie na pirackich i problemy zniknal.
Apokalips7 [ Pretorianin ]
gram na oficjalnym
Kogee [ Konsul ]
gram na oficjalnym
A realmlist.wtf jest podpięty pod notatnik żeby fajnie wyglądał.
Anyway... odpal Repair.exe z tego katalogu, co masz na screenie i ponownie spróbuj patchować.
Lotnik_jack [ Konsul ]
Przeinstaluj Wowa, wgraj patcha jeszcze raz, jeśli dobrze pamiętam to jest tam chyba narzędzie (opcja?) do naprawiania takich błędów.
Apokalips7 [ Pretorianin ]
ok dzieki zaraz sprawdze
btw gram na oficjalnym a realmlist.wtf jest pod notatnikiem bo czasami wchodze na konto na prywatnym serwie
Belert [ Senator ]
nie dosc ze okradasz tworcow gry to jeszcze klamiesz.Gram w wowa juz sporo czasu i widzialem wiele patchy i nigdy nie zagladalem do katalogu z wowem tylko patche wlazily automatycznie .NIgdy tez nie mialem problemow z patchami.
Apokalips7 [ Pretorianin ]
OMG i co mam moze teraz udawadniac ze gram na oficjalu tak? jak tak bardzo chcesz to moge ci podac na jakim realmie gram i nazwe postaci to sobie pogadamy w wowie...
oczywicsie jesli naprawie ten blad
Mat3iz [ Konsul ]
Belert - Mowi, ze wchodzi na koncie na private server. W tym przypadku nie wiem czy mowi prawde (ze gra na obydwoch), ale ja sam gram na takim i na takim, wiec wyloozuj :P (I naucz sie pisac, jak juz sie mamy czepiac ; ))
Apokalips7 - A! Za 1szym razem mialem problemy z patchami ; ) Sciagnij sobie z wowwiki.com wszystkie patche w jednym, bo sciaganie pokolei moze doprowadzic do szalu.
Kaczorowy [ Generaďż˝ ]
Belert --> Gram w wowa juz sporo czasu. NIgdy tez nie mialem problemow z patchami.
To znaczy, że grasz bardzo krótko, bo problemy z patchami są tam non stop. A to dziwne lagi się pojawiają, a to psują statystyki postaci.
Kogee [ Konsul ]
a to psują statystyki postaci
Zapomniałeś dodać, że powodują też dziurę ozonową i globalne ocieplenie.
Kazgen [ Konsul ]
A porażka PiS w wyborach??? To tez wina patchy!!! xD
Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
"a to psują statystyki postaci." - ROFL.
Kaczorowy jak zwykle zabłysnął :D
Kogee ---> I zjadają wszystkie czekoladki w domu :)