GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WoW path 2.3.2. problem

09.01.2008
18:18
smile
[1]

Apokalips7 [ Pretorianin ]

WoW path 2.3.2. problem

Witam
Wlasnie zainstalowalem path do wowa 2.3.2 i pojawia mi sie komunikat jak na zdjeciu...

nie wiem jak temu zaradzic


WoW path 2.3.2. problem - Apokalips7
09.01.2008
18:28
[2]

Belert [ Senator ]

graj na oficjalnych serwerach a nie na pirackich i problemy zniknal.

09.01.2008
18:30
[3]

Apokalips7 [ Pretorianin ]

gram na oficjalnym

09.01.2008
18:32
[4]

Kogee [ Konsul ]

gram na oficjalnym

A realmlist.wtf jest podpięty pod notatnik żeby fajnie wyglądał.

Anyway... odpal Repair.exe z tego katalogu, co masz na screenie i ponownie spróbuj patchować.

09.01.2008
18:34
[5]

Lotnik_jack [ Konsul ]

Przeinstaluj Wowa, wgraj patcha jeszcze raz, jeśli dobrze pamiętam to jest tam chyba narzędzie (opcja?) do naprawiania takich błędów.

09.01.2008
18:44
[6]

Apokalips7 [ Pretorianin ]

ok dzieki zaraz sprawdze

btw gram na oficjalnym a realmlist.wtf jest pod notatnikiem bo czasami wchodze na konto na prywatnym serwie

09.01.2008
18:45
[7]

Belert [ Senator ]

nie dosc ze okradasz tworcow gry to jeszcze klamiesz.Gram w wowa juz sporo czasu i widzialem wiele patchy i nigdy nie zagladalem do katalogu z wowem tylko patche wlazily automatycznie .NIgdy tez nie mialem problemow z patchami.

09.01.2008
18:51
[8]

Apokalips7 [ Pretorianin ]

OMG i co mam moze teraz udawadniac ze gram na oficjalu tak? jak tak bardzo chcesz to moge ci podac na jakim realmie gram i nazwe postaci to sobie pogadamy w wowie...

oczywicsie jesli naprawie ten blad

09.01.2008
18:56
[9]

Mat3iz [ Konsul ]

Belert - Mowi, ze wchodzi na koncie na private server. W tym przypadku nie wiem czy mowi prawde (ze gra na obydwoch), ale ja sam gram na takim i na takim, wiec wyloozuj :P (I naucz sie pisac, jak juz sie mamy czepiac ; ))

Apokalips7 - A! Za 1szym razem mialem problemy z patchami ; ) Sciagnij sobie z wowwiki.com wszystkie patche w jednym, bo sciaganie pokolei moze doprowadzic do szalu.

09.01.2008
19:54
[10]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

Belert --> Gram w wowa juz sporo czasu. NIgdy tez nie mialem problemow z patchami.

To znaczy, że grasz bardzo krótko, bo problemy z patchami są tam non stop. A to dziwne lagi się pojawiają, a to psują statystyki postaci.

09.01.2008
20:06
[11]

Kogee [ Konsul ]

a to psują statystyki postaci
Zapomniałeś dodać, że powodują też dziurę ozonową i globalne ocieplenie.

10.01.2008
12:57
[12]

Kazgen [ Konsul ]

A porażka PiS w wyborach??? To tez wina patchy!!! xD

10.01.2008
13:01
[13]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

"a to psują statystyki postaci." - ROFL.

Kaczorowy jak zwykle zabłysnął :D

Kogee ---> I zjadają wszystkie czekoladki w domu :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.