GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

cool i problem

09.01.2008
18:15
smile
[1]

nocny cień [ Junior ]

cool i problem

Ja mam 37 lvl, ale to nie wszystko mam jakiś problem bo gram gram gram i nagle coś sie obraz ściemnił i nie zadawałem już żadnych obrażeń wrogom jak ktoś coś wie na ten temat to niech powie bo ja nie wiem czy grac od ostatniego Save w którym mam 27 lvl czy grac na tym.

POZDRAWIAM ADAM PROSZĘ POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

09.01.2008
18:16
[2]

szaszłyka? [ Leo Messi ]

Po pierwsze to może byś łaskawie powiedział co to za gra..

09.01.2008
18:27
[3]

seblen [ Centurion ]

Z tytułu wątku wnioskuje, że gra nazywa się "Cool".

11.01.2008
11:03
[4]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Przecież to [Junior], więc czego sie po nim spodziewaliście?

A teraz na temat:
nocny cień-->napisz jak nazywa sie tak gra.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.