
nocny cień [ Junior ]
cool i problem
Ja mam 37 lvl, ale to nie wszystko mam jakiś problem bo gram gram gram i nagle coś sie obraz ściemnił i nie zadawałem już żadnych obrażeń wrogom jak ktoś coś wie na ten temat to niech powie bo ja nie wiem czy grac od ostatniego Save w którym mam 27 lvl czy grac na tym.
POZDRAWIAM ADAM PROSZĘ POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szaszłyka? [ Leo Messi ]
Po pierwsze to może byś łaskawie powiedział co to za gra..
seblen [ Centurion ]
Z tytułu wątku wnioskuje, że gra nazywa się "Cool".
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Przecież to [Junior], więc czego sie po nim spodziewaliście?
A teraz na temat:
nocny cień-->napisz jak nazywa sie tak gra.