GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

macie doświadczenia z komputerami mini/mikro/nano-ITX?

09.01.2008
17:58
smile
[1]

Tlaocetl [ cel uświęca środki ]

macie doświadczenia z komputerami mini/mikro/nano-ITX?

Czy ktoś z Was montował już komputery w oparciu o te platformy i może podzielić się jakimiś doświadczeniami? Podobno można kupić obudowy podłączane do zewnętrznego zasilacza jak i z wbudowanym zasilaczem? Ktoś w Polsce się w tym specjalizuje?

09.01.2008
18:02
[2]

Lutz [ Senator ]

mam takiego - quad intela na plycie asusa i w budzie anteca, jedyny problem wlasciwie jaki trafilem to cooler, jezeli chcesz cos lepszego, mozesz miec klopoty ze znalezieniem czegos co sie zmiesci.


09.01.2008
22:09
[3]

Tlaocetl [ cel uświęca środki ]

nie potrzebuję lepszego, ciekawi mnie jak wygladają z zewnętrznym zasilaczem...

10.01.2008
12:59
[4]

mycha921 [ Invisible ]

Nie miałem do czynienia z ITX, ale ciekawie to wygląda jako Media Center, bo do domowych zastosowań albo przenośnych to laptop się znacznie lepiej spisze, no i cena mogłaby być niższa troszeczkę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.