
Krecik1218 [ Chor��y ]
Risk II problemy
Ściągnełem demo Risk II (trial) . Gdy je uruchamiam widzę pasek ładowania i nic więcej (jest na końcu). Zainstalowałem nawet dekodery Indeo które są potrzebne do uruchomienia filmików w grze. Ustawiałem kolory na 16 bitów i zgodność systemu na wszystkie windowsy. Nic z tych rzeczy nie pomogło. Mój komp:
Intel core duo 2 2x2,33 ghz
3GB DDR2 RAM
Geforce 8500GT
Partycje na dysku NTFS
Windows XP SP2
Posiadam najnowsze sterowniki i Directxa. Proszę pomóżcie bo bardzo chcem w to pograć.