GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Risk II problemy

09.01.2008
17:08
smile
[1]

Krecik1218 [ Chor��y ]

Risk II problemy

Ściągnełem demo Risk II (trial) . Gdy je uruchamiam widzę pasek ładowania i nic więcej (jest na końcu). Zainstalowałem nawet dekodery Indeo które są potrzebne do uruchomienia filmików w grze. Ustawiałem kolory na 16 bitów i zgodność systemu na wszystkie windowsy. Nic z tych rzeczy nie pomogło. Mój komp:
Intel core duo 2 2x2,33 ghz
3GB DDR2 RAM
Geforce 8500GT
Partycje na dysku NTFS
Windows XP SP2
Posiadam najnowsze sterowniki i Directxa. Proszę pomóżcie bo bardzo chcem w to pograć.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.