GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co mam zrobić?

09.01.2008
16:33
smile
[1]

arkus7 [ Chor��y ]

Co mam zrobić?

Mam znowu problem z Ojcem Chrzestnym.
Tym razem chodzi o kod.
Przeszłem całą grę i przechodzę od nowa, ale z ułatwieniami(kody).
Chciałbym się zapytać co mam zrobić, gdyż kod na niewidzialność mi nie działa, ale czytałem że na nie wszystkich wersjach gry.
Czy może wiecie na jakich działa i co zrobić żeby działał?

spoiler start
Wkurza mnie ten Ojciec Chrzestny. Cały czas ma przez niego jakieś problemy!!
spoiler stop

09.01.2008
16:35
[2]

pr0_gamer [ Konsul ]

Czy może wiecie na jakich działa i co zrobić żeby działał?
- Jeżeli kody przeznaczone są pod jakąś konkretną wersje gry, to siłą rzeczy nie będą kompatybilne z inną.

09.01.2008
16:40
[3]

Vidos [ Legend ]

Uwaga: Prezentowane poniżej cheaty oraz tricki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.


Spróbuj za pomocą trainer`a
https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=11358

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.