jezykdziubek [ Junior ]
Beowulf.2007.DVDRip.XviD-aXXo
Dlaczego nie potrafie otworzyć żadnego filmu sciągnietego z tym wyrażeniem .DVDRip.XviD-aXXo czy trzeba jakiś specjalnych codeców albo co...pomóżcie
TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
Wielki błąd zrobiłeś, że założyłeś ten wątek. Nie czytałeś pewnie regulaminu więć powiem Ci że wszelkie przejawy piractwa kończą się tu banem.