GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Beowulf.2007.DVDRip.XviD-aXXo

09.01.2008
15:34
[1]

jezykdziubek [ Junior ]

Beowulf.2007.DVDRip.XviD-aXXo

Dlaczego nie potrafie otworzyć żadnego filmu sciągnietego z tym wyrażeniem .DVDRip.XviD-aXXo czy trzeba jakiś specjalnych codeców albo co...pomóżcie


Beowulf.2007.DVDRip.XviD-aXXo - jezykdziubek
09.01.2008
15:42
[2]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

Wielki błąd zrobiłeś, że założyłeś ten wątek. Nie czytałeś pewnie regulaminu więć powiem Ci że wszelkie przejawy piractwa kończą się tu banem.

spoiler start
Poza tym Axxo jeszcze nie wypuścił Beowulfa więc to jest fake, skasuj ten film
spoiler stop

A co do kodeków to mogę pomóc, ściągnij te :

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.