GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie głośniki ?

09.01.2008
15:30
[1]

sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]

Jakie głośniki ?


Dobra, jeszcze głośniki by się u mnie przy nowym sprzęcie przydały, więc się zapytam, czy do gdzieś 70 zł to będzie dobry wybór ?
czy może te ?

Wiem, że za tą cenę nic dobrego nie znajdę, ale żadnym melomanem nie jestem. Może coś innego ? Jestem gotów dopłacić do 10 zł, jeśli by było warto.


Post z składamy komputer, ale tam był słaby odzew i może niektórzy tam nie wchodzą, więc postanowiłem założyć nowy wątek.

09.01.2008
15:33
[2]

ślimok [ Komandor Shepard ]

Pierwsze z tych wymienionych sam posiadam i jestem z nich zadowolony.

09.01.2008
15:34
[3]

Conath [ Generaďż˝ ]

za 70 zl to wszystko bedzie pierdziec tak samo:P

09.01.2008
15:35
[4]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

ja miałem takie jak te pierwsze miałem tylko inne stacjonarne głośniczki czyli te po bokach:)

i tak poza tym Creative to sprawdzona firma:)

09.01.2008
16:14
[5]

sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]

Conath, niby tak, ale jak już mam te ( marne ) 70 zł, to chcę je dobrze wykorzystać.

09.01.2008
16:51
[6]

sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]

Na Allegro tego także jest sporo
A co o nich myślicie ?

09.01.2008
19:19
[7]

sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]

Up

09.01.2008
19:47
[8]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Bierz logitechy, firma to firma :) Gdybym miał wybierać na pewno bym je wziął, bo w tym przedziale cenowym wielkiej różnicy nie będzie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.