sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]
Jakie głośniki ?
Dobra, jeszcze głośniki by się u mnie przy nowym sprzęcie przydały, więc się zapytam, czy do gdzieś 70 zł to będzie dobry wybór ?
czy może te ?
Wiem, że za tą cenę nic dobrego nie znajdę, ale żadnym melomanem nie jestem. Może coś innego ? Jestem gotów dopłacić do 10 zł, jeśli by było warto.
Post z składamy komputer, ale tam był słaby odzew i może niektórzy tam nie wchodzą, więc postanowiłem założyć nowy wątek.
ślimok [ Komandor Shepard ]
Pierwsze z tych wymienionych sam posiadam i jestem z nich zadowolony.
Conath [ Generaďż˝ ]
za 70 zl to wszystko bedzie pierdziec tak samo:P
domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]
ja miałem takie jak te pierwsze miałem tylko inne stacjonarne głośniczki czyli te po bokach:)
i tak poza tym Creative to sprawdzona firma:)
sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]
Conath, niby tak, ale jak już mam te ( marne ) 70 zł, to chcę je dobrze wykorzystać.
sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]
Na Allegro tego także jest sporo
A co o nich myślicie ?
sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]
Up
dave_mgs [ Generaďż˝ ]
Bierz logitechy, firma to firma :) Gdybym miał wybierać na pewno bym je wziął, bo w tym przedziale cenowym wielkiej różnicy nie będzie.