FunMen [ Call of Duty 4ever ]
Wypadki z Wii
Sorka, jeśli już było...

bartoniu [ Konsul ]
co ta konsola robi z ludźmi...

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]
"Oooops... thats all right..." :D

siekator [ Król Rybak ]
UŁA!

PatriciusG [ pink floyd ]
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
grając w Wii jest pewnie za*ebista frajda, ale też trzeba uważać
$ebs Master ma rację, ten drugi to fake
$ebs Master [ Profesor Oak ]
ten drugi to fake

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]
No nie mówcie! Toż to naprawdziwszy prawdziwy film!!!

NequliX [ Konsul ]
hardcore (przeczytajcie opis filmu , cud ze zyje) :O
req_ [ wet and dirty ]
ta konsola jest niebezpieczna:D [00:21], [00:27]

Wojduś [ Generaďż˝ ]
Dobre, ale coraz bardziej Wii mi się podoba xD
legrooch [ MPO Squad Member ]
Sam miałem okazję przyłożyć w telewizor dwa razy. Póki co bez zniszczeń :)
Bez założenia paska nie ma co podchodzić. Zwłaszcza dla początkujących :)

Tirane [ Konsul ]
Drugi link mocarny xD
Vidos [ Legend ]
[5] --> mocne, ciekawe czy koleś przeżył.
pr0_gamer [ Konsul ]
Oops!... it's... that's alright...
- Dobre!
Dycu [ zbanowany QQuel ]
pr0_gamer - A co mama miała mu w takim momencie powiedzieć?
reksio [ Q u e e r ]
Ja nie wiem, nie potrafią utrzymać pilota w dodatku nie zakładają zabezpieczenia... głupki... Zresztą, w dużej mierze to fake'i.
maviozo [ Man with a movie camera ]
Szczerze powiedziawszy jeśli to [5] nie jest fake (a w sumie nawet jeśli jest) to nadal nie widzę w tym nic specjalnie śmiesznego. Co innego stłuc bejsbolem telewizor, a co innego kogoś okaleczyć.

szuru-buru [ The Outsider ]
PatriciusG <-- xD
Kozi89 [ Senator ]
Większość wypadków to wynik nieostrożności i nieuwagi, ale zerwane paski już trudno wytłumaczyć jako błąd użytkownika. Nintendo chyba kazało je jakiś czas po premierze wymieniać.
Taikun. [ NINTENDO ]
A Xbox się psóje, a PS3 pali płyty !!!11