GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wypadki z Wii

09.01.2008
14:56
[1]

FunMen [ Call of Duty 4ever ]

Wypadki z Wii




Sorka, jeśli już było...

09.01.2008
14:57
smile
[2]

bartoniu [ Konsul ]

co ta konsola robi z ludźmi...

09.01.2008
14:58
smile
[3]

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]

"Oooops... thats all right..." :D

09.01.2008
14:59
smile
[4]

siekator [ Król Rybak ]

UŁA!

09.01.2008
14:59
smile
[5]

PatriciusG [ pink floyd ]

09.01.2008
15:00
[6]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

grając w Wii jest pewnie za*ebista frajda, ale też trzeba uważać

$ebs Master ma rację, ten drugi to fake

09.01.2008
15:00
[7]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

ten drugi to fake

09.01.2008
15:10
smile
[8]

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]

No nie mówcie! Toż to naprawdziwszy prawdziwy film!!!

09.01.2008
15:18
smile
[9]

NequliX [ Konsul ]

hardcore (przeczytajcie opis filmu , cud ze zyje) :O

09.01.2008
15:21
[10]

req_ [ wet and dirty ]



ta konsola jest niebezpieczna:D [00:21], [00:27]

09.01.2008
15:24
smile
[11]

Wojduś [ Generaďż˝ ]

Dobre, ale coraz bardziej Wii mi się podoba xD

09.01.2008
15:45
[12]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Sam miałem okazję przyłożyć w telewizor dwa razy. Póki co bez zniszczeń :)

Bez założenia paska nie ma co podchodzić. Zwłaszcza dla początkujących :)

09.01.2008
16:21
smile
[13]

Tirane [ Konsul ]

Drugi link mocarny xD

09.01.2008
16:28
[14]

Vidos [ Legend ]

[5] --> mocne, ciekawe czy koleś przeżył.

09.01.2008
16:32
[15]

pr0_gamer [ Konsul ]

Oops!... it's... that's alright...

- Dobre!

09.01.2008
17:06
[16]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

pr0_gamer - A co mama miała mu w takim momencie powiedzieć?

09.01.2008
17:20
[17]

reksio [ Q u e e r ]

Ja nie wiem, nie potrafią utrzymać pilota w dodatku nie zakładają zabezpieczenia... głupki... Zresztą, w dużej mierze to fake'i.

09.01.2008
17:26
[18]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Szczerze powiedziawszy jeśli to [5] nie jest fake (a w sumie nawet jeśli jest) to nadal nie widzę w tym nic specjalnie śmiesznego. Co innego stłuc bejsbolem telewizor, a co innego kogoś okaleczyć.

09.01.2008
17:28
smile
[19]

szuru-buru [ The Outsider ]

PatriciusG <-- xD

09.01.2008
17:42
[20]

Kozi89 [ Senator ]

Większość wypadków to wynik nieostrożności i nieuwagi, ale zerwane paski już trudno wytłumaczyć jako błąd użytkownika. Nintendo chyba kazało je jakiś czas po premierze wymieniać.

09.01.2008
17:45
[21]

Taikun. [ NINTENDO ]

A Xbox się psóje, a PS3 pali płyty !!!11

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.