GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Używany Half-Life 2

09.01.2008
14:35
smile
[1]

123el [ Pretorianin ]

Używany Half-Life 2

Czy mogę od kogoś kupić używanego Half-Life 2 jeżeli dana osoba nie pamięta swego konta? Czy będę mógł tę grę u siebie zainstalować, na jakiej zasadzie działa ten Steam?

Wiem, że pytania za pewne banalne, ale nie miałem jeszcze żadnej oryginalnej gry wymagającej Steam'u...

09.01.2008
14:48
[2]

Grand [ The One And Only ]

Jeśli dana osoba nie pamięta loginu i hasła to jest opcja wysłania go na adres e-mail który użytkownik podał

09.01.2008
14:55
[3]

123el [ Pretorianin ]

Ale czy grać można tylko na jednym koncie?

09.01.2008
15:13
smile
[4]

123el [ Pretorianin ]

Odpowie ktoś?

09.01.2008
15:15
[5]

BossManPL [ Konsul ]

Każda gra ze steama jest przypisana po zarejestrowaniu tylko i wyłącznie do jednego konta. Możesz kupić konto i zmienić odrazu po (lub w trakcie) zakupie hasło lub kupić z pierwszej ręki.

na jakiej zasadzie działa ten Steam?
Zakładasz konto na steamie (bezpłatnie). Kupujesz grę i rejestrujesz ją na to konto. Gdziekolwiek na świecie jesteś i masz dostęp do neta możesz później zassać tą grę, którą wcześniej kupiłeś i zarejestrowałeś. Strzeż hasła do loginu jak oka w głowie!

09.01.2008
15:17
[6]

_SebuL_ [ Pretorianin ]

chcesz to ci sprzedam samego hl2 :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.