GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Myszka i nowy komp

09.01.2008
14:24
smile
[1]

HOMIK666 [ B.O.R.Z.O ]

Myszka i nowy komp

Podłączyłem do kompa myszkę i teraz po wyłączeniu go ona nadal świeci. W poprzednim tak nie było. Wiem, że wielu to nie przeszkadza, ale mnie to strasznie denerwuje. Można to jakoś wyłączyć?

09.01.2008
14:39
smile
[2]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

Można to wyłączyć chyba w biosie, nigdy się na tym nie zastanawiałem, bo mi to nie przeszkadza. ;) Co Ci świeci w tej myszce ze tak Cię to denerwuje? Rolka? ;) Zawsze też możesz wyłączyć komputer na zasilaczu , albo na listwie.

09.01.2008
14:59
[3]

HOMIK666 [ B.O.R.Z.O ]

Rolka mi świcie i to na niebiesko. Denerwuje mnie to wieczorami bo rozprasza.

System: Vista Ultimate

09.01.2008
15:01
smile
[4]

kkkkkkrystian [ Senator ]

po prostu wyłącz listwę

09.01.2008
15:42
smile
[5]

lokusik [ Konsul ]

jeżeli masz myszkę USB to podłącz z przodu kompa i odłączaj jak go wyłączysz :D lub listwę wyłącz
a i jeszcze jedno wyłączaj kompa na zasilaczu. tyle powiem ;D

09.01.2008
17:45
[6]

seblen [ Centurion ]

Otarło mi się o uszy, że w Biosie da się odłączyć od zasilania porty USB po wyłączeniu komputera.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.