
HOMIK666 [ B.O.R.Z.O ]
Myszka i nowy komp
Podłączyłem do kompa myszkę i teraz po wyłączeniu go ona nadal świeci. W poprzednim tak nie było. Wiem, że wielu to nie przeszkadza, ale mnie to strasznie denerwuje. Można to jakoś wyłączyć?

alpha4175 [ Pro Gamer ]
Można to wyłączyć chyba w biosie, nigdy się na tym nie zastanawiałem, bo mi to nie przeszkadza. ;) Co Ci świeci w tej myszce ze tak Cię to denerwuje? Rolka? ;) Zawsze też możesz wyłączyć komputer na zasilaczu , albo na listwie.
HOMIK666 [ B.O.R.Z.O ]
Rolka mi świcie i to na niebiesko. Denerwuje mnie to wieczorami bo rozprasza.
System: Vista Ultimate

kkkkkkrystian [ Senator ]
po prostu wyłącz listwę

lokusik [ Konsul ]
jeżeli masz myszkę USB to podłącz z przodu kompa i odłączaj jak go wyłączysz :D lub listwę wyłącz
a i jeszcze jedno wyłączaj kompa na zasilaczu. tyle powiem ;D
seblen [ Centurion ]
Otarło mi się o uszy, że w Biosie da się odłączyć od zasilania porty USB po wyłączeniu komputera.