GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zdany,Emilcin = nie jestesmy sami we wszechswiecie!!!

09.01.2008
14:24
smile
[1]

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]

Zdany,Emilcin = nie jestesmy sami we wszechswiecie!!!

Zapewne niektorzy z GOLowiczow,ktorzy interesuja sie takimi sprawami slyszeli o tych miejscach.
Dla tych ktorzy nie slyszeli zachecam do poczytania artykulow na stronie fundacji Nautilus.

www.nautilus.org.pl

Ja osobiscie uwazam,po przeczytaniu artykolow,ze jestesmy biernie obserwowani przez rase wysoko technologicznie bedaca nad nami.wszystko zdaje sie bardzo autentyczne.nie tylko w polsce zaobsewowano i sfotografowano wiele podobnych obiektow.

Szczegolnie polecam rowniez historie Emilcina.Ona rowniez zdaje sie bardzo wiarygodna.

ciekawi mnie bowiem jedno pytanie czy ma to cos wspolnego z 2012 rokiem?

09.01.2008
14:28
[2]

Łysack [ Przyjaciel ]

coraz więcej oświeconych na forum:)

a gdyby tak zebrać tych wszystkich polskich rusków i innych, żeby napisali jakiś kalendarz czerwców a może nawet listopadów ratując świat przed zagładą w 2012 :)

09.01.2008
14:30
[3]

Arczens [ Legend ]

Jak juz ma byc zaglada, to chociaz po Euro.

09.01.2008
14:32
smile
[4]

wzorzec [ Generaďż˝ ]

Owszem, znamy podobne historie. Oto przykład opisu takiego wydarzenia, który przysłał nam nasz czytelnik. Sprawa dotyczy jego znajomego, który zamieścił zdjęcia szklanki na forum poświęconym grom komputerowym.

"Przed chwilą wróciłem z kina. Wchodzę do domu i... Widzę rozbitą
szklankę!!!!!!!!!!!!!!!! Pękła na stole, wszystkie okna były pozamykane, a
sama szklanka wygląda, jakby ją coś rozsadziło. Jak to wyjaśnić??????????

Nikogo nie było w domu, a jak wychodziłem, to jeszcze stała"

09.01.2008
14:39
[5]

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]

wzorzec -------->pamietam to robil ten gosciu watek o tej peknietej szklance z jakis tydzien temu.ale wrocmy do tematu.

09.01.2008
14:46
[6]

ak47cz [ Pretorianin ]

juz sie pokupalem w gacie

09.01.2008
14:46
[7]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Uwiężę jak zobaczę, w fotki z neta nie wierze.

09.01.2008
14:54
[8]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

nie jesteśmy sami to kto jeszcze jest

09.01.2008
14:58
[9]

smuggler [ Patrycjusz ]

A mi jak kiedysz szedle na imprezke z piwem (butelkowanym) w torbie to nagle z 3 butelek (serio!) odpadly denka, ale jakby kto diamentem odkroil. Nie bede tu obcych cywilizacji wciagal ale do dzisiaj nie wiem jak to sie moglo stac, bo na pewno w nic nie walnalem itd. Sa rzeczy na ziemi...

W kazdym razie wodka ocalala :)

09.01.2008
15:02
[10]

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]



przeczytajcie ten wycinek z gazety rowniez zdany

09.01.2008
15:17
[11]

Sage [ Konsul ]

Najbardziej rozbawiły mnie zdjęcia, i ludzie biorący niedoskonałość aparatu, plamę czy rozbłysk światła za 'ufo', dopóki nie zobaczę to nie uwierzę.

09.01.2008
15:17
smile
[12]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Deadly Chancellor ---> witaj, wreszcie ktos konkretny?? jesteś załogantem nautilusa??? Ja tak :D:D

najciekawsza była ta sprawa z jackowskim o Zdanach i tych zdjęciach ?! Co nie??

EDIT:

spójrz na ten artykuł, ja wysłałem te zdjęcia heh o tym pekającym szkle

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.