MOONSOL [ MAYCLUB ]
Photoshop a Corel
Próbuję zapisać pracę z Corela, i otworzyć ją w Photoshopie (albo zrobic z tej pracy plik jpg)
Niestety corel nie ma w "zapisz jako" rozszerzenia jpg ------->
Jak to zrobić??
Dziękuję
MOONSOL [ MAYCLUB ]
Nie ma żadnych specjalistów od Corela
NicK [ Smokus Multikillus ]
Zobacz w jakiej palecie jest ten rysunek. jpg to 8 bit. Jak masz inaczej, to nie zapiszesz jako jpg.
yasiu [ Senator ]
moonsol - ten obrazek to grafika wektorowa, musisz ja przerobic na rastrowa, czyli definiowana punkt po punkcie... poszukaj w pomocy :)
maciek_ssi [ EURO-Fieber ]
Zaznacz wszystkie dane obiekty -> Bitmaps -> Convert to bitmap. Następnie: File -> Export -> wybierz rozszerzenie.
neXus [ Fallen Angel ]
Można to zrobić na 2 sposoby:
1. wyeksportować do jakiegokolwiek pliku grafiki bitowej (tif, jpg) i wczytać do Photoshopa
2. zapisać jako plik Illustratora (ai) i wtedy sam Photoshop zrasteryzuje wektor do bitmapy
Wonski [ Hebrew Hammer ]
nacisnij
ctrl+E
pojawi sie takie okienko zaznacz tam opcje ktore zaznaczylem zielona strzala, dalej juz pojdzie bez problemu