GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Photoshop a Corel

09.01.2008
14:08
[1]

MOONSOL [ MAYCLUB ]

Photoshop a Corel

Próbuję zapisać pracę z Corela, i otworzyć ją w Photoshopie (albo zrobic z tej pracy plik jpg)
Niestety corel nie ma w "zapisz jako" rozszerzenia jpg ------->

Jak to zrobić??
Dziękuję


Photoshop a Corel - MOONSOL
09.01.2008
15:41
[2]

MOONSOL [ MAYCLUB ]

Nie ma żadnych specjalistów od Corela

09.01.2008
15:47
[3]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Zobacz w jakiej palecie jest ten rysunek. jpg to 8 bit. Jak masz inaczej, to nie zapiszesz jako jpg.

09.01.2008
15:50
[4]

yasiu [ Senator ]

moonsol - ten obrazek to grafika wektorowa, musisz ja przerobic na rastrowa, czyli definiowana punkt po punkcie... poszukaj w pomocy :)

09.01.2008
15:57
[5]

maciek_ssi [ EURO-Fieber ]

Zaznacz wszystkie dane obiekty -> Bitmaps -> Convert to bitmap. Następnie: File -> Export -> wybierz rozszerzenie.

09.01.2008
16:23
[6]

neXus [ Fallen Angel ]

Można to zrobić na 2 sposoby:
1. wyeksportować do jakiegokolwiek pliku grafiki bitowej (tif, jpg) i wczytać do Photoshopa
2. zapisać jako plik Illustratora (ai) i wtedy sam Photoshop zrasteryzuje wektor do bitmapy

09.01.2008
16:30
[7]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

nacisnij

ctrl+E

pojawi sie takie okienko zaznacz tam opcje ktore zaznaczylem zielona strzala, dalej juz pojdzie bez problemu


Photoshop a Corel - Wonski
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.