GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jest na forum ktoś za Widzewem Łódź?

09.01.2008
14:00
smile
[1]

bartoniu [ Konsul ]

Jest na forum ktoś za Widzewem Łódź?

Ponawiam pytania zawarte w tytule wątku i mam nadzieje ze moze jest ktos z kim bedzie mozna pogadac;)

09.01.2008
14:04
[2]

matisek14 [ FantasyFan92 ]



Masz, pogadaj sobie.

09.01.2008
14:06
[3]

Grand [ The One And Only ]

Weź dziecko nie rób lipy że jesteś z Łodzi
Łódź przeprasza

09.01.2008
14:08
[4]

bartoniu [ Konsul ]

do kogo tekst z tym dzieckiem?

09.01.2008
14:08
[5]

siekator [ Król Rybak ]

09.01.2008
14:23
[6]

Grand [ The One And Only ]

Do ciebie

09.01.2008
14:29
[7]

bartoniu [ Konsul ]

grand czytales regulamin forum? obraziles mnie tym tesktem a nie wiesz ile mam lat i kim jestem ja zalozylem czysto informacyjnie dla mnie watek zeby znalezc kogos konkretnego na tym forum a tymi z taki tekstem wlatujesz?wez czlowieku jesli jestes za Widzewem odpowiedz normalnie a nie sam z siebie robisz dziecko sory za up

09.01.2008
14:41
[8]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

łódź ! łódź ! łódź ! Łódzki Widzew ja tej kurw* nienawidzę

09.01.2008
15:00
smile
[9]

Nimreh [ Centurion ]

NyyKo ----> Umrzyj.

Ja jestem za Widzewem i co z tego?

09.01.2008
15:04
smile
[10]

bartoniu [ Konsul ]

witam chyba jednego norlmalnego w tym wątku:D

10.01.2008
17:24
[11]

2k8 Black4 [ Pretorianin ]

Tylko Real Madrid , a nie ta beznadziejna Polska liga !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.