
bartoniu [ Konsul ]
Jest na forum ktoś za Widzewem Łódź?
Ponawiam pytania zawarte w tytule wątku i mam nadzieje ze moze jest ktos z kim bedzie mozna pogadac;)
matisek14 [ FantasyFan92 ]
Masz, pogadaj sobie.
Grand [ The One And Only ]
Weź dziecko nie rób lipy że jesteś z Łodzi
Łódź przeprasza
bartoniu [ Konsul ]
do kogo tekst z tym dzieckiem?
siekator [ Król Rybak ]
Grand [ The One And Only ]
Do ciebie
bartoniu [ Konsul ]
grand czytales regulamin forum? obraziles mnie tym tesktem a nie wiesz ile mam lat i kim jestem ja zalozylem czysto informacyjnie dla mnie watek zeby znalezc kogos konkretnego na tym forum a tymi z taki tekstem wlatujesz?wez czlowieku jesli jestes za Widzewem odpowiedz normalnie a nie sam z siebie robisz dziecko sory za up
NyyKo [ Generaďż˝ ]
łódź ! łódź ! łódź ! Łódzki Widzew ja tej kurw* nienawidzę

Nimreh [ Centurion ]
NyyKo ----> Umrzyj.
Ja jestem za Widzewem i co z tego?

bartoniu [ Konsul ]
witam chyba jednego norlmalnego w tym wątku:D
2k8 Black4 [ Pretorianin ]
Tylko Real Madrid , a nie ta beznadziejna Polska liga !