GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co zjesc lepiej ? co bardziej zaszkodzi ? :)

09.01.2008
13:18
[1]

Dark Elf [ Konsul ]

Co zjesc lepiej ? co bardziej zaszkodzi ? :)

Jako student przygotowujacy sie pelna para do sesji mam malo czasu i malo checi na przygotowywanie sobie jedzenia.

w zwiazku z tym chcialem spytac was drodzy forumowicze o opinie.

co zabija szybciej ?

a ) Hamburgery z biedronki ( ~5 zl / 4 szt )

b ) Pizza z Biedronki ( ~5 zl / 2 szt )

prosze o otwarta dyskusje!

09.01.2008
13:24
smile
[2]

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]

Co za róznica? Jeden grzyb.

09.01.2008
13:25
smile
[3]

Raynor [ Big Man ]

Pizza się bardziej najeść IMO. Chyba że za taką cenę dostajesz pizze niewiele większą od hamburgera. :)

09.01.2008
13:31
[4]

Kyahn [ Rossonero ]

Dark Elf ----> IMO już lepiej sobie kupić parówek trochę chleba/bułek do tego jakiś ketchup i jest dużo smaczniej,
a może nawet i zdrowiej :P

BTW jak ci zależy na cenie to leć do Tesco, tam będziesz miał taniej, a nie sądzę, żeby jakościowo było gorzej.

09.01.2008
13:33
[5]

Dark Elf [ Konsul ]

o cene nei chodzi. oba sa bardzo ekonomiczne :D

09.01.2008
13:35
[6]

kaczmen [ GINOBILI!!! ]

chyba lepiej pizza...mięso? z biedronki? i do tego mielone? no way! obok miesa to pewnie nawet nie lezalo :P

09.01.2008
13:37
[7]

huba-uba [ Pretorianin ]

z dwojga złego lepiej pizze

09.01.2008
13:37
[8]

Victor Sopot [ Generaďż˝ ]

W kauflandzie jest znośna lasania do mikrofali lub piekarnika.

09.01.2008
13:38
[9]

Puchciol [ Pretorianin ]

pizza :)

09.01.2008
13:46
[10]

Imix [ SG-1 ]

masz malo czasu ale na zakladaie glupich watkow jak widze, czas sie zawsze znajdzie... jestes studentem i musisz na forum pytac co lepiej kupic? hamburgery czy pizze? zal

zeby offtopa nie bylo --> z pizza mniej roboty, a hamburgery lepsze

09.01.2008
13:46
[11]

bartoniu [ Konsul ]

no coz ja i tak bym radzil raczej pizze z żabki jest troche bardziej ze tak powiem strawna:D

09.01.2008
13:53
[12]

monixxx [ Konsul ]

ani to ani to. Kup sobie makaron "rurki" i sos pieczarkowy z torebki. To naprawdę nie jest pracochłonne i nie ufam niczemu co jest z biedronki ( zwłaszcza te hamburgery...)

09.01.2008
13:55
[13]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

pizza co cie nie zabije to wzmocni

09.01.2008
14:04
smile
[14]

Arczens [ Legend ]

Kyahn => "Parowki" i "zdrowsze" w jednym zdaniu ? :)

09.01.2008
14:06
smile
[15]

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]

no obie te potrawy nie sa zdrowe ale bez przesady-zabija??!!!Papierosy owszem

09.01.2008
14:08
smile
[16]

Volk [ Senator ]

Moim zdaniem papierosy sa mniej szkodliwe niz hamburgery z biedronki.

09.01.2008
14:09
[17]

Gooffy [ Konsul ]

Dobra jest pizza firmy Alberto - jedna, ale duża - ok 5 zł

I lazania tej samej firmy też jest bardzo dobra! Chyba 5.49 zł

A hamburgerom to bym nie ufał - to przecież największe świństwo :/

09.01.2008
14:10
[18]

Łysack [ Przyjaciel ]

polecam pizzę Avanti z biedronki - jest bardzo dobra, mi smakuje równie bardzo jak ristorante - chyba najlepsza jaką jadłem w domu:)

bardzo dużo dodatków w sobie zawiera, a nie to co pizze z TiPa, gdzie są 3 mikroplasterki szynki lub pieczarek, troszkę czerwonego czegoś co ma być niby sosem pomidorowym i ze 20g sera żółtego nierównomiernie rozsypanego..

09.01.2008
14:49
[19]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

ja lubię pizze Riggę chyba Dr.Oetkera, kosztuje coś koło 3,50 zeta

09.01.2008
15:01
[20]

MientusPL [ Konsul ]

2 paczki parówek z serem. 10 sztuk razem. Zjesz pięć i jesteś najedzony ;]
Kosztują chyba 2,19zł/szt

no i przy tym są bardzo smaczne.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.