Dark Elf [ Konsul ]
Co zjesc lepiej ? co bardziej zaszkodzi ? :)
Jako student przygotowujacy sie pelna para do sesji mam malo czasu i malo checi na przygotowywanie sobie jedzenia.
w zwiazku z tym chcialem spytac was drodzy forumowicze o opinie.
co zabija szybciej ?
a ) Hamburgery z biedronki ( ~5 zl / 4 szt )
b ) Pizza z Biedronki ( ~5 zl / 2 szt )
prosze o otwarta dyskusje!

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]
Co za róznica? Jeden grzyb.

Raynor [ Big Man ]
Pizza się bardziej najeść IMO. Chyba że za taką cenę dostajesz pizze niewiele większą od hamburgera. :)
Kyahn [ Rossonero ]
Dark Elf ----> IMO już lepiej sobie kupić parówek trochę chleba/bułek do tego jakiś ketchup i jest dużo smaczniej,
a może nawet i zdrowiej :P
BTW jak ci zależy na cenie to leć do Tesco, tam będziesz miał taniej, a nie sądzę, żeby jakościowo było gorzej.
Dark Elf [ Konsul ]
o cene nei chodzi. oba sa bardzo ekonomiczne :D
kaczmen [ GINOBILI!!! ]
chyba lepiej pizza...mięso? z biedronki? i do tego mielone? no way! obok miesa to pewnie nawet nie lezalo :P
huba-uba [ Pretorianin ]
z dwojga złego lepiej pizze
Victor Sopot [ Generaďż˝ ]
W kauflandzie jest znośna lasania do mikrofali lub piekarnika.
Puchciol [ Pretorianin ]
pizza :)
Imix [ SG-1 ]
masz malo czasu ale na zakladaie glupich watkow jak widze, czas sie zawsze znajdzie... jestes studentem i musisz na forum pytac co lepiej kupic? hamburgery czy pizze? zal
zeby offtopa nie bylo --> z pizza mniej roboty, a hamburgery lepsze
bartoniu [ Konsul ]
no coz ja i tak bym radzil raczej pizze z żabki jest troche bardziej ze tak powiem strawna:D
monixxx [ Konsul ]
ani to ani to. Kup sobie makaron "rurki" i sos pieczarkowy z torebki. To naprawdę nie jest pracochłonne i nie ufam niczemu co jest z biedronki ( zwłaszcza te hamburgery...)
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
pizza co cie nie zabije to wzmocni

Arczens [ Legend ]
Kyahn => "Parowki" i "zdrowsze" w jednym zdaniu ? :)

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]
no obie te potrawy nie sa zdrowe ale bez przesady-zabija??!!!Papierosy owszem

Volk [ Senator ]
Moim zdaniem papierosy sa mniej szkodliwe niz hamburgery z biedronki.
Gooffy [ Konsul ]
Dobra jest pizza firmy Alberto - jedna, ale duża - ok 5 zł
I lazania tej samej firmy też jest bardzo dobra! Chyba 5.49 zł
A hamburgerom to bym nie ufał - to przecież największe świństwo :/
Łysack [ Przyjaciel ]
polecam pizzę Avanti z biedronki - jest bardzo dobra, mi smakuje równie bardzo jak ristorante - chyba najlepsza jaką jadłem w domu:)
bardzo dużo dodatków w sobie zawiera, a nie to co pizze z TiPa, gdzie są 3 mikroplasterki szynki lub pieczarek, troszkę czerwonego czegoś co ma być niby sosem pomidorowym i ze 20g sera żółtego nierównomiernie rozsypanego..
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
ja lubię pizze Riggę chyba Dr.Oetkera, kosztuje coś koło 3,50 zeta
MientusPL [ Konsul ]
2 paczki parówek z serem. 10 sztuk razem. Zjesz pięć i jesteś najedzony ;]
Kosztują chyba 2,19zł/szt
no i przy tym są bardzo smaczne.