GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ktokolwiek wie....niech odpowie !!

09.01.2008
13:08
smile
[1]

joka1 [ Pretorianin ]

Ktokolwiek wie....niech odpowie !!

Kupiłam grę , tanio ,wydaną przez Play'a , zwyczajnie złakomiłam się !! Zabrałam się za instalowanie, początek był normalny i nagle kazano mi wpisać dane użytkownika i numer seryjny.....ktorego nigdzie nie było!! O co do licha chodzi ??. Przecież nie o kod aktywacyjny ( którego też nie było) i chyba nie o numer komputera ??. Więc o co ??. Jesli ktoś wie, proszę o odpowiedż ! BARDZO !!

09.01.2008
13:37
[2]

Puchciol [ Pretorianin ]

poszukaj dobrze na opakowaniu

09.01.2008
13:42
[3]

Notar [ Pretorianin ]

może w zawartości płyty (mój komputer -> dysk E) i tam poszukaj a jak nie to co mówił Puchciol- poszukaj na opakowaniu

09.01.2008
13:42
[4]

Vader [ Legend ]

Książeczka, z tyłu, na pierwszej stronie, na ostatniej, pudełko. Poszukaj - musi byc. Jak na serio nie ma - reklamacja.

09.01.2008
13:57
[5]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Jak niema to oddaj do Reklamacji albo poszukaj jeszcze

09.01.2008
14:11
smile
[6]

Wintermoon [ Pretorianin ]

to gra PLAYa chyba nie wymagasz żeby za 20 złotych dodawali numer seryjny

a na serio to były gry w których brakowało numerów seryjnych lub były błędne. Zadzwoń do producenta.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.