
joka1 [ Pretorianin ]
Ktokolwiek wie....niech odpowie !!
Kupiłam grę , tanio ,wydaną przez Play'a , zwyczajnie złakomiłam się !! Zabrałam się za instalowanie, początek był normalny i nagle kazano mi wpisać dane użytkownika i numer seryjny.....ktorego nigdzie nie było!! O co do licha chodzi ??. Przecież nie o kod aktywacyjny ( którego też nie było) i chyba nie o numer komputera ??. Więc o co ??. Jesli ktoś wie, proszę o odpowiedż ! BARDZO !!
Puchciol [ Pretorianin ]
poszukaj dobrze na opakowaniu
Notar [ Pretorianin ]
może w zawartości płyty (mój komputer -> dysk E) i tam poszukaj a jak nie to co mówił Puchciol- poszukaj na opakowaniu
Vader [ Legend ]
Książeczka, z tyłu, na pierwszej stronie, na ostatniej, pudełko. Poszukaj - musi byc. Jak na serio nie ma - reklamacja.
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Jak niema to oddaj do Reklamacji albo poszukaj jeszcze

Wintermoon [ Pretorianin ]
to gra PLAYa chyba nie wymagasz żeby za 20 złotych dodawali numer seryjny
a na serio to były gry w których brakowało numerów seryjnych lub były błędne. Zadzwoń do producenta.