Łysack [ Przyjaciel ]
Wzrost u kobiet - małe jest piękne, czy 'wysoka brunetka'
Nudzi mi się, więc czas na kolejny wątek z serii co wolicie:)
Ciekawi mnie jakie preferencje mają nasi GOLowi onaniści oraz ci, którym pomagają przy tym ich dziewczyny;)
do tych którzy dziewczyny nie mają:
Czy wolelibyście mieć dziewczynę niską, szczupłą i naprawdę ładną, czy też równie ładną, ale wysoką i ponętną?:)
do tych którzy dziewczynę już mają:
1. Czy wzrost Waszej partnerki Wam odpowiada? Czy gdybyście mogli go w niej zmienić to zrobilibyście to?
2. Jeśli możecie to podajcie również różnicę wzrostu między Wami a Waszymi partnerkami:)
Jeśli o mnie chodzi to mnie zawsze pociągały niższe dziewczyny - może to dlatego, że sam jestem dość niski (175) :) sam nie wiem o ile moja dziewczyna jest ode mnie niższa, ale gdzieś tak będzie;) Jeśli chodzi o wzrost w praktyce to mam wrażenie że z większą od siebie dziewczyną mógłbym mieć problemy w pewnych sytuacjach, a tak to swoje maleństwo zawsze mogę podnieść i ewentualnie przesunąć tak jak mi się podoba bez nadmiernego wysiłku :P
zapraszam do dyskusji:)
maviozo [ Man with a movie camera ]
Byłem wyższy o głowę od swojej dziewczyny i mi to nie przeszkadzało.
Tzn. nadal jestem od niej wyższy:)
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Facet-190
Kobieta-170
deTorquemada [ I Worship His Shadow ]
LoL - po wykasowaniu kategorii +18 faktycznie wzrosła ilość wątków poruszających tematykę damsko-męską.
A co do pytania - nieistotne - kobieta ma być kobieca.

zbm [ I Herd U Liek Mudkipz? ]
<---nasi GOLowi onaniści
kobieta ma być kobieca:) Wysokie dziewczyny są bardzo atrakcyjne, ale i te poniżej 170 też mają baardzo wiele uroku
jak dla mnie to chyba poniżej 150 zaczynam zauważać sporą już różnice.
btw. o wiele większą uwagę zwracam na ogólną sylwetkę/figurę niż wzrost
(np stosunek długości nóg do reszty, bo czasem się zdarza 1:2 a to juz niedobrze:)
1.jest git
2. 17cm róznicy
edit:
Anihillus -> niskie złośliwe - hmm jakbym to juz gdzieś widział:)
smuggler [ Patrycjusz ]
Wzrost nie ma znaczenia, chyba ze np. facet 198 a ona 151, to wyglada NIECO dziwnie ale i tak nie zma znaczenia. No, moze jakby ona 188 a on 152, to troszeczke by juz jakos tak... ale i tak to nie ma znaczeia bo jak kogos kochasz, to takie duperelki ci wisza ogolnie. A jak nie - to i wzrost tego nie zmieni.
bartoniu [ Konsul ]
jak bylem ze swoja partnerka mialem 189 cm a ona 158:)
Windows XP 16 [ Burnout Master ]
170-175cm jest w sam raz :)
Anihillus [ Konsul ]
A co do pytania - nieistotne - kobieta ma być kobieca.
Kobiety zawsze są kobiece, więc, gdzie tu sens? Są różne stopnie kobiecości, ale są też różni przedstawiciele płci brzydkiej.
@Topic
Podobno niskie kobietki, są bardziej złośliwe.
deTorquemada [ I Worship His Shadow ]
Anihillus --> Nie każda - kobiecość to nie fizyczność zresztą. Ale nie pytaj co to, bo to cholernie trudne do sprecyzowania :)
Kozi89 [ Senator ]
Nie lubie kiedy dziewczyna jest wyższa ode mnie :)
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Nie mam tak, że wolę niższe czy wyższe. Jeśli dziewczyna jest ładna, fajna i w ogóle, to wzrost nie ma większego znaczenia. Oczywiście zakładając, że nie jest wyższa ode mnie :)
Anihillus [ Konsul ]
@deTorquemada
Wyznacznikiem kobiecości u kobiet, jesteśmy my, faceci. A, że każdy ma swój gust, więc każda hedora znajdzie amatora... i nie ma takiej kobiety, za którą druga połowa globalnej populacji rzuciła by sie w ogień.
wishram [ lets dance ]
najważniejsze, żeby była niższa ode mnie
najlepiej nie za dużo (powiedzmy ok. 10-15 cm)

_SebuL_ [ Pretorianin ]
Mi wzrost mojej partnerki odpowiada :)
A roznica wzrostu ? Jestem wyzszy o 50%-75% glowy , musze sie przygrabic zeby dobrze wtulic,albo ona musi stanac na paluszkach :)
Moze bys nizsza , ale zeby nie byla skrzatem jakims albo gnomem
wishram [ lets dance ]
Wzrost nie ma znaczenia
według pewnych polskich badań, stosunek wzrostu partnerów odgrywa niezwykle ważną rolę, jest jednym z podstawowych czynników wpływających na to czy związek jest udany czy nie (zaraz po miłości)
Idealnie, mężczyzna powinien być 1,09 razy wyższy od swojej partnerki.

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]
Anihillus --> Oczywiście, każda potwora znajdzie swego adoratora. Aczkolwiek nie do końca na tym to się zamyka - kobiecość to zmysłowość, inteligencja, dowcip, jednym słowem, jakaś "aura", którą nie u każdej kobiety odnajdziemy - gust faceta to nie wszystko.
Z tym wyznacznikiem kobiecości - mężczyzna - ależ to szowinistyczne ;)

CHESTER80 [ old snake ]
Czy wolelibyście mieć dziewczynę niską, szczupłą i naprawdę ładną, czy też równie ładną, ale wysoką i ponętną?:)
Wolałbym niską lub tego samego wzrostu (średniego). Nie podobają mi się wysokie laski. Powyżej 180 to już nie jest laska ale tyczka :)

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
1. Odpowiada. :)
2. Jakies 5 centymetrow, nie jestem pewien...
massca [ ]
moim zdaniem wysokie dziewczyny czesto nie sa zupelnie kobiece bo
- czesto rezygnuja z wysokich obcasow
- maja gorsza koordynację ruchowa
- garbią się
osobiscie wole mniejsze i bardziej krągłe ;)

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
Brunetka, brązowe oczy, 160 - 170cm ok 50 kg (czyli drobniutka )
Taka była moja eks i takie wole ;p
Sam jestem dość wysoki, 185cm i 85 kg
Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]
Musi być przede wszystkim ładnie i proporcjonalnie zbudowana.
PatriciusG [ pink floyd ]
Wolę małe... Ale blond czy brunetka - to wszystko zależy od ogółu jej wyglądu. Ale wolę małe.
Sam mam 173 także duży nie jestem.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
kobiecość to nie fizyczność zresztą.
Oczywiście, że nie. Kobiecość to styl bycia. Mam w pracy lalunie, które mogłyby zrobić furorę na okładce, ale przy bezpośrednim kontakcie, część z nich wymięka przy, tak na oko, mniej atrakcyjnej koleżance :o)
Co do tematu, to wolę niższą, niż za wysoką ;o) Generalnie, przy moim wzroście 185, najwyższa dziewczyna, z jaką miałem przyjemność się prowadazać, to 167 cm :o)
Artur20 [ Generaďż˝ ]
Ja- ok 184
Ona- ok 176
Odpowiada mi. Na pewno wyższa niż ja być nie może.
TajemniczyDonPedro--> toż to szkieletor jest. Moja była- 169 i 50kg. Szkielet taki że nie było za co chwycić. Przytyć nie mogła, obojętnie ile jadła. Ale jej matka też była identycznie chuda, więc to pewnie genetyczne. Nie lubię przesady ani w jedną, ani w drugą stronę.

MaciekJ [ Konsul ]
Małe jest piękne, bo ma serce blisko dupy !
k4m [ Konsul ]
Ja- 183cm
Ona~ 163cm
I taka różnica mi pasuję. Jakbym był wyższy, a ona niższa to byłoby niedobrze wtedy...
cfs09 [ Konsul ]
Ja - 175cm
Ona - 174cm
Dla mnie oznacza to to samo, co:
On: 195cm
Ona: 194cm
Tak jest moim zdaniem najlepiej.
Lara577 [ Konsul ]
Ja mam 163 cm i mam nadzieję że jeszcze podrosne
TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
Artur20 ---> napisałem około :)
Mam koleżanke, która przy wzroście 160 waży niecałe 50 kg i wygląda naprawdę świetnie, krągłości ma tam gdzie trzeba więc wszytko jest na miejscu. Liczby tu nie mogą wszystkiego powiedzieć, jak patrze na dziewczyne to wiem czy mi odpowiada, to zależy od budowy ciała.

boskijaro [ Senator ]
Nie chciałbym mieć wyższej od siebie dziewczyny, moim zdaniem najlepiej jakby była 5-7cm niższa
Glob3r [ Tots units fem força ]
Na pewno nie chciałbym dziewczyny wyższej od siebie (w sumie i tak jest to mało możliwe - mam 189cm wzrostu). Myślę, ze gdzieś tak 165-170cm byłoby idealnie, ale oczywiście nie wykluczam żadnej opcji :).

Ward [ Senator ]
Nudzi mi się
onaniści ...zapraszam do dyskusji
hee-hee
niedokladnie ustaliłeś kryteria rozmowy , chodzi o panienki z pornoli czy dziewczyny z ulicy?
bo jeśli to do onanistów kierowane to chyba pierwsze kryterium jest ważniejsze
McClanesHungOver2 [ PSYCHO REALM ]
Zawsze mi się podobały niskie dziewczyny.Nie wiem w sumie dlaczego. Sam mam 182cm.
Yo5H [ ziefff ]
Jak kazdy watek typu niska/wysoka, duze/male cycki, duza/mala dupa, szatynka/blondynka/ruda etc etc. IMHO Nie liczy sie zupelnie zadna z cech z osobna, po prostu jako caloksztalt niska cycata brunetka moze byc tak samo zajebista jak wysoka plaska blondynka. Pomijajac wyglad naprawde duzo zalezy od charakteru i zachowania.
Ja mam 187cm jak sie nie garbie, a moja dziewoszka ma 163cm i nie czuje jakiejs wielkiej roznicy, oczywiscie patrze na nia zawsze z gory ale juz sie przyzwyczailem.
Łysack [ Przyjaciel ]
Ward -> ależ określiłem dokładnie:) wystarczy czytać ze zrozumieniem:)
Czy wolelibyście mieć dziewczynę...
Czy wzrost Waszej partnerki
łatwo wywnioskować, że nie chodzi o dziewczyny z pornoli:) a onaniści dlatego, że 90% tego forum to nałogowcy w tej kwestii, więc nie sposób uniknąć ich w tym wątku:) politycy też zwracają się do największych grup społecznych, a nie do odsetków:) obiecują możliwość rozwoju wszystkim najmniejszym firmom, bo takich jest najwięcej, a nie kilku obracającym miliardami:)
martusi_a [ Celestial ]
Łysack -->
toż to dyskryminacja płciowa! Gdzie wersja dla kobiet? :>
Ech, sama zrobię. ;P
Z moim 1.70, plasującym się w górnej granicy "średniości", nie wyobrażam sobie partnera niższego niż 1.80 /ponieważ chcę nosić obcasy bez krępacji ;)/
Ale granicy "w górę" nie ma. Może być nawet koszykarz.
Kwestią zbadaną jest, że wzrost partnera stoi zawsze wysoko, jeśli nie najwyżej, w hierarchii kryteriów u kobiet. I faktycznie, sprawdza się to w praktyce, choć osobiście jestem wyłamem od tej teorii i o wiele ważniejsza /jeśli już licytujemy ważność w ogóle/ jest dla mnie waga /chudzielcom stanowcze "nie"! :>/
N|NJA [ Senator ]
Same as Yosz-> Na fajność kobiety składa sie nie tylko sam wzrost, stąd też nie mam preferencji, przy czym mniej niż 150 i więcej niż 180 to już nie dla mnie :)
Łysack [ Przyjaciel ]
Martusia -> kombinowałem zwrot do Ciebie, ale bez informacji o tym, czy masz chłopaka, czy nie, nic mi nie podchodziło co brzmiałoby normalnie, a jednocześnie byłoby pytaniem uniwersalnym:) hehe
TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
martusi_a -- > Czyli lubisz grubasów jednym słowem ? :P
Niektóre lubią wysokich i szczupłych inne małych i grubych ... Ale who cares ? W końcu każdy trafi na kogoś komu będzie odpowiadał.

zbm [ I Herd U Liek Mudkipz? ]
martusia -> a koszykarze mają podobno duże ... możliwości
martusi_a [ Celestial ]
Łysack -->
trzeba było sformułować tak samo, jak dla części męskiej, zmieniając odpowiednie formy "kobiece" na "męskie" ;) I z pominięciem GOLowych onanistów.. ;)
DonPedro -->
przyjmując, że moja wymarzona proporcja to 1.85/90, to tak, wolę tych "dobrze zbudowanych", a moim ulubionym mięśniem jest mięsień piwny :D
Jak już pisałam w innym wątku, nie ma chyba nic gorszego niż możliwość policzenia partnerowi żeber przez dotyk :( A takie 90kg to ciężar, owszem. Ale słodki. :)
zbm --> przecierpię te "mniejsze możliwości" na rzecz lepszej sylwetki ;)
edit:
DonPedro --> widziałam to pytanie, widziałam ;) W słusznym czasie dostaniesz na nie odpowiedź ;))
TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
Ja też pamiętam ten wątek, spytałem dlaczego zakładasz że forum jest pełne chudzielców :p
90kg to jest optymalna waga do której dąże - ale to długa historia ( zaczynałem od 65 :p )

Mat3iz [ Konsul ]
Mi sie wydaje, ze nizsze kobiety sa slodziusie a te wyzsze sa bardziej seksowne :P (oczywiscie mowimy o kobietach ladnych w obu przypadkach).
A tak bardziej zyciowo to wzrost nie wazny - byleby nie byla wyzsza ode mnie ;)
barosz00 [ Centurion ]
dziewczyna musi byc nizsza ode mnie i szczupla a co do wlosow to obojetne

Ace_2005 [ Bo tak! ]
ad. 1. Odpowiada. Nic bym nie zmienił.
ad. 2. Jestem wyższy od niej o jakieś 8 cm.
Jak dla mnie to wzrost nie ma znaczenia, ale gdy widzę kobietę wyższą od swojego mężczyzny, a różnica wzrostu jest naprawdę duża, to chce mi się śmiać, bo to trochę takie komiczne jest.

ValkyreX [ Legend ]
To zależy od dziewczyny... Niektórym ich niski wrost naprawdę pasuje, część za to mogła by być ciut niższa/wyższa. Ale jak już wspomniano parę razy, nie to liczy się w związku. :)

zbm [ I Herd U Liek Mudkipz? ]
barosz -> mówisz? ->
Łysack [ Przyjaciel ]
cpn -> link nie działa:)
Gaspahar [ Junior ]
Też nie lubię, kiedy dziewczyna jest wyższa ode mnie... Tylko, że trudno znaleźć mniejszą :P Dla mnie to pasuje i równa, mniejsza. :) Obojętnie
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Mnie opdowiada wzrost Noemki. Jest ode mnie niższa o półgłowy.
pionter [ Chor��y ]
a dla mnie dziewczyna moglaby byc i wyzsza i nizsza... najwazniejsze jaka by byla "w środku" ;)
Pozdrawiam, Pionter. :P
Łysack [ Przyjaciel ]
pointer -> racja, najlepsza jak dla mnie to taka miękka i wilgotna w środku:)
Richard -> Noemki?
edit -> i różowiutka:)
Erazor_XX [ give it to me baby! ]
Jedno jest pewne, nie może być wyższa od faceta :)

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]
Ja mam jakieś 178 cm, a moja Dziewczynka 164 cm :) I mi to jak najbardziej odpowiada - chociaż ona się skarży :P
Backside [ Generaďż˝ ]
Bez znaczenia, aczkolwiek lepiej jak jest o jakieś ~10cm niższa, żeby ją można było bez problemu na ręce wziąć :).
Dla niej to też raczej lepiej, chociażby dlatego, że może wystroić się w szpilki, a nie zasuwać wszędzie na płaskich bucikach :).
U mnie ja - 177cm, ona ... 165?
Adamek22 [ Dr Onan ]
umnie troche jest roznicy ja mam 190 a luba ma 163.. wiec glowe jestem wiekszy .. szczerze nie przeszkadza mi to .. w sumie gdbyby byla mniejsza to nic by nie zmienilo w uczuciu.. w tym 163 same 80 cm to nogi wiec jest dobrze :) szczupła ładna nóżka o średnich wymiarach na szpilce sie swietnie prezentuje (fetysz? ) ... choc nie mialbym nic przeciwko gdby przyszło jej 10 -15 cm :) w co nie watpie... jeszcze przed nia kilka ladnych lat rośnięcia ..
Pan P. [ Konsul ]
Ja - 188.
Kobiety wolę zdecydowanie wysokie. Górna granica to, oczywiście, mój wzrost. Dolna to koło 170-175. Niższe wydają mi się po prostu nieatrakcyjne. Ostatnia partnerka miała jakieś 185 i było idealnie. :-)
djforever [ Senator ]
155cm-170cm- takie dziewczyny najbardziej mi się podobają, wysokich nie trawię. Chociaż całowanie się z taką na stojąco nie byłoby dla mnie proste (mam prawie 190).
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
ja mam 179cm a moja dziewczyna coś koło 167-170cm a więc różnica jest i to nie mała:P ale jak założy szpilki to już takt tego nie widać chociaż nadal jest kilko centymetrowa różnica:P a czy bym chciał aby była wyższa? nie wiem może kilka centymetrów tak do 175cm mogła by urosnąć:P ale jest bardzo dobrze tak jak jest:P
promyczek303 [ sunshine ]
Kobieta powinna być niższa od faceta - to na pewno. Znam jedną pare, gdzie własnie "kobieta jest góra" i powiem, ze dosc komincznie to wygląda... ;-)

barosz00 [ Centurion ]
zbm--> no pewnie...alez ma powabne wlosy....ahhh
endrju771 [ Teleinformatyk ]
Za wysoki nie jestem, mam 171cm, no i wolę niższe, tak około 160-165 wystarczy w sam raz :)

Wojduś [ Generaďż˝ ]
Nigdy nie zwracałem na to uwagi, bo praktycznie teraz wszystkie dziewczyny przerosłem xD
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Łysack-->tak ma na imię moja dziewczyna.
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
Hm mi jakos nie przeszkadza wysoka dziewczyna , ale max 5cm wyzsza odemnie czyli 182-3 to max ;]
, a ponizej 160cm jakos tak nie bardzo mi sie podobaja :)

zbm [ I Herd U Liek Mudkipz? ]
Łysacek -> link działa
<----- a w ogóle to [54] od razu wiedziałem, że ktoś to napisze (bo sam miałem, ale mnie ubiegłeś:)
2k8 Black4 [ Pretorianin ]
A dlaczego zlikwidowali Wątek +18 , zawsze były tam ciekawe filmiki itp. !
syff!

Kompo [ Legend ]
smuggler [ Patrycjusz ]
Wzrost nie ma znaczenia, chyba ze np. facet 198 a ona 151, to wyglada NIECO dziwnie
No widzisz, podałeś idealnie mój wzrost i wzrost mojej ostatniej dziewczyny (no, może miała te parę cm więcej). :))
Mój ulubiony typ to niska blondynka i to się zmieni tylko wtedy, gdy poznam naprawdę pociągającą wysoką brunetkę. :)
2k8 Black4 [ Pretorianin ]
Najlepsza to Cycata ! o wzrost nie chodzi ! Tylko żeby miała fajną dupe i żeby była troche mądra !
zbm [ I Herd U Liek Mudkipz? ]
2k8 -> z takimi wymaganiami i własnymi możliwościami raczej będzie Ci ciężko taką znaleźć:)
2k8 Black4 [ Pretorianin ]
Jeszcze mam dużo czasu do dziewczyny! jeszcze jakieś 4 lata !!!
hopkins [ Zaczarowany ]
1. Nie zwracam na to w ogole uwagi. Nie zmienilbym nic. Taka jaka jest, jest wspaniala.
2. Okolo 20 cm :)
rt2 [ Pretorianin ]
Mam 185 i slabosc do dosyc niskich kobiet (ok 165), nie da sie ukryc, ale nie podchodze do tego jakos analitycznie, generalnie odkrywam, ze kobieta jest niska dlugo po odkryciu, ze mi sie podoba. Ogolnie jako tako nie zwracam uwagi na wzrost ludzi. Sadze, ze gorna granica dla mnie to 175 chociaz oczywiscie nigdy nie mowie nigdy :-)

_Pikuś_ [ House music ]
Nie ustalam sobie żadnych granic co do wzrostu dziewczyn. Moja obecna luba ma 182 cm wzrostu a ja tylko 1 cm więcej.
ES_Lechu [ Piw Paw Elo 320 ]
ja mam 193cm
imo tak z 175-180 moze 185 bylo by ok :P
zgadzam sie z czyjas opinia wyzej, niskie - slodkie, wysokie - sexy :P