GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gdzie zrobić takie cos? (i jak)

09.01.2008
12:40
[1]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

gdzie zrobić takie cos? (i jak)

chodzi mi o zrobienie takiej "siatki" zdjęć jak na obrazku obok, z tymże:
1. musi być duża rozdzielczość
2. ilość "kratek" do wyboru (żeby można było wstawić np. z 15-20 zdjęć

robiłem programem photoscape, lecz tam wychodzi niestety mała rozdzialczość...


gdzie zrobić takie cos? (i jak) - John_Kruger
09.01.2008
12:43
[2]

Lutz [ Senator ]

nazywa sie to contact sheet i robi to na przyklad xnview i photoshop

09.01.2008
12:45
[3]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

Lutz - mam photoshopa, ale polska wersję, gdzie więc mogę to znaleźć?

09.01.2008
13:00
[4]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

chodzi o - plik-automatyzuj-pakiet obrazów? nie wiem czemu, ale jak zaznaczam folder, bo mam tylko jedno (to samo zdjęcie), tylko np. 16 razy...

09.01.2008
13:02
[5]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Weź go metodą łopatologiczną - skopiuj ten sam obrazek 16 razy:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.