John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]
gdzie zrobić takie cos? (i jak)
chodzi mi o zrobienie takiej "siatki" zdjęć jak na obrazku obok, z tymże:
1. musi być duża rozdzielczość
2. ilość "kratek" do wyboru (żeby można było wstawić np. z 15-20 zdjęć
robiłem programem photoscape, lecz tam wychodzi niestety mała rozdzialczość...
Lutz [ Senator ]
nazywa sie to contact sheet i robi to na przyklad xnview i photoshop
John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]
Lutz - mam photoshopa, ale polska wersję, gdzie więc mogę to znaleźć?
John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]
chodzi o - plik-automatyzuj-pakiet obrazów? nie wiem czemu, ale jak zaznaczam folder, bo mam tylko jedno (to samo zdjęcie), tylko np. 16 razy...
maviozo [ Man with a movie camera ]
Weź go metodą łopatologiczną - skopiuj ten sam obrazek 16 razy:)