GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mega Łuk Elektryczny!

09.01.2008
11:47
smile
[1]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

Mega Łuk Elektryczny!

Robi wrażenie...

09.01.2008
11:53
[2]

camelx [ Pretorianin ]

Nieźle, to było kontrolowane w jakiś sposób ?

09.01.2008
11:56
[3]

bECKy [ how-you-doin? ]

Przypomniał mi sie taki serial. Jakies 7 lat temu lecial na tvp2 ("aszka" jakaś była). Kojarzy ktoś?



a zjawisko ciekawe:)


edit.
Grzesiek - dokładnie :)

09.01.2008
11:59
smile
[4]

Grzesiek [ www na-skroty pl ]

bECKy ---> co się wrócili do przeszłości? :)

09.01.2008
12:03
[5]

Vidos [ Legend ]

Ciekawe zjawisko, dla ludzi którzy uważali na fizyce to żadna nowość.

09.01.2008
12:08
[6]

req_ [ wet and dirty ]

Robiliśmy coś takiego na fizyce, ale w mniejszej skali.

09.01.2008
12:10
[7]

bECKy [ how-you-doin? ]

Grzesiek -> coś pogoglowalem i znalazlem. Serial "dwa światy".

09.01.2008
12:12
[8]

Grzesiek [ www na-skroty pl ]

bECKy ---> otóż to :) Fajny serial był :)

09.01.2008
17:03
smile
[9]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Pfff...

Techno Transformator Tesli Rockz!


:)

09.01.2008
17:05
[10]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

fajny efekt, już to kiedyś widzialem

09.01.2008
17:09
[11]

maviozo [ Man with a movie camera ]

meryphillia ->

09.01.2008
17:18
smile
[12]

Leilong [ STARSCREAM ]

Mam coś podobnie działającego, tylko nazywa sie lampa plazmowa:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.