GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Palikot odstrzelony?

09.01.2008
10:24
[1]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Palikot odstrzelony?

Była żona Janusza Palikota doniosła na niego do sejmowej komisji etyki - dowiedział się DZIENNIK. Podejrzewa, że poseł PO wyprowadził ich wspólny majątek na Antyle Holenderskie i kłamał w oświadczeniach majątkowych.

(...)

Była żona Maria Nowińska ocenia, że sprawiedliwie nie było. "Chcę dochodzić swoich pieniędzy. Uważam, że większość majątku, który należy się mnie i naszym dzieciom, została ukryta" - mówi DZIENNIKOWI. Oblicza, że Palikot jest jej winny prawie 40 mln złotych. Podejrzewa, że działacz Platformy dzięki skomplikowanym operacjom finansowym wyprowadził ich wspólne miliony na karaibską wyspę Curacao.




Mądrze śpiewał artysta "Kochajcie swoje żony".
A jak się kręci w oświadczeniach to zamiast konta na Karaibach lepiej mieć wspólne konto z mamą.

09.01.2008
10:29
[2]

req_ [ wet and dirty ]

Oblicza, że Palikot jest jej winny prawie 40 mln złotych.

Na jakiej podstawie to obliczyła? Pożyczył od niej? Nie miała konta i wpłacała do banku męża? A może świadczyła mężowi jakieś usługi i jej nie płacił? Chora baba.

Mądrze śpiewał artysta "Kochajcie swoje żony".

Powinno być: "Kochani! Nie miejcie żony!"

09.01.2008
11:28
smile
[3]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

req_

Nie wiem czy wiesz ale w Polsce zasadniczo pomiędzy małżonkami istnieje tzw. "wspólność ustawowa".

§ 1. Z chwilą zawarcia małżeństwa powstaje między małżonkami z mocy ustawy wspólność majątkowa (wspólność ustawowa) obejmująca przedmioty majątkowe nabyte w czasie jej trwania przez oboje małżonków lub przez jednego z nich (majątek wspólny). Przedmioty majątkowe nieobjęte wspólnością ustawową należą do majątku osobistego każdego z małżonków.
§ 2. Do majątku wspólnego należą w szczególności:

1)pobrane wynagrodzenie za pracę i dochody z innej działalności zarobkowej każdego z małżonków,
2)dochody z majątku wspólnego, jak również z majątku osobistego każdego z małżonków,

09.01.2008
11:33
[4]

twostupiddogs [ Senator ]

Ciekawe tylko kto wydał zlecenie.

09.01.2008
11:34
[5]

kastore [ Troll Slayer ]

"Jak podał dziennik" :)
Bramkarz, taki duży i wciąż wierzy w kłamstwa brukowców. W to że Doda ma prawdziwe cycki też byś im uwierzył, gdyby to napisali??

09.01.2008
11:34
smile
[6]

Caine [ Książę Amberu ]

BOOM! Headshot!

09.01.2008
11:43
[7]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

kastore

"Dziennik" podaje właściwie tylko wypowiedzi stron.
Sprawa istnieje a jak się zakończy to inna inszość.

09.01.2008
11:51
[8]

kastore [ Troll Slayer ]

Bramkarz --> Patrząc na Palikota i jego skłonności do ekshibicjonizmu w różnych formach i do bycia kontrowersyjnym, nie zdziwiłbym się jakby to była ściema. Za 2 miesiące nikt o tym nie bedzie pamietać.

09.01.2008
12:14
[9]

smuggler [ Patrycjusz ]

Byle zony to niezbyt wiarygodne zrodlo, szczegolnie gdy sa zainteresowane w tym by eks-owi dopieprzyc i wyrwac jak najwiecej dla siebie.

Ale ze gosc pewnie kombinowal, to wierze, bo nie wierze zeby ktokolwiek majacy duza kase NIE kombinowal, a tylko grzecznie oddawal kase na KRUS, gornikow, lekarzy i mase innych roszczeniowcow, "ktorym sie nalezy za ciezka prace".

(Torszke tu trywializuje i do jednego worka wrzucam no ale chodzi o przeslanie, a nie esej "kto jest roszczeniowcem, komu sie nalezy" itd

09.01.2008
12:21
[10]

mikmac [ Senator ]

czesto zdarza sie tak, ze paniusia probuje wyciagnac kase, ktora facet mial juz PRZED zawarciem malzenstwa.
A prawo polskie mowi wyraznie: kasa zarobiona W CZASIE trwania malzenstwa podlega uwspolnieniu.
Czyli jak facet mial 40 baniek i w czasie trwania malzenstwa dzieki tej kasie zarobil kolejne 5, to paniusi nalezy sie tylko 2,5 a nie 22,5.
Ot drobna roznica.

09.01.2008
16:04
smile
[11]

Leilong [ STARSCREAM ]

A skąd to uzbierało sięaż 40 mln złotych? CUD? :P Poseł biedny nie jest :D
Ja tam sądze że ta cała sprawa to operacja zainicjowana przez PiS. Nakłonili tą klientkę żeby wystąpiła :P

09.01.2008
16:17
smile
[12]

albz74 [ Legend ]

Leilong - jak ktoś jest właścicielem Polmosu to nie uzbiera 40 mln ? A tak chyba z Palikotem jest :)

09.01.2008
16:32
[13]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

albz74--> Możliwe, jeśli jest jednym ze speców od prywatyzacji to możliwe :)

09.01.2008
16:54
smile
[14]

Leilong [ STARSCREAM ]

albz@ wiem ...doczytałem :D Taka sytuacja jest dwojaka. PiS nazwie go oligarchą i złodziejem, ale za to wie że nie przyjmie łapówki:D

09.01.2008
16:57
smile
[15]

xanat0s [ Wind of Change ]

Jest właścicielem Polmosu?

No to widzę, że to jedyny poseł PO, którego wspierają nawet zatwardziałe betony - od PiS-owców, przez LiD-owców do UPR-owców :)

09.01.2008
19:37
smile
[16]

Reppu [ Generaďż˝ ]

Bogaty, hojny
Moja była żona dostała około 30 mln złotych

i dobrze wyposażony,oddał jej gotówkę, nieruchomości, dzieła sztuki, wyposażenie domu
Co zrobił z tym wyposażeniem? Zostawił sobie pistolet czy wibrator?


Palikot odstrzelony? - Reppu
10.01.2008
10:02
[17]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

kastore

Niezła teoria :)

mikmac

W tym wypadku to podobno Palikot był "gołodupcem".

10.01.2008
11:24
[18]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

Żona Palikota to Pawlik Morozow naszych czasów.

Aha, to była ex żona?
W takim razie to jeszcze coś gorszego!

10.01.2008
11:43
[19]

Caine [ Książę Amberu ]

Ciekawe kto się tym zajmie. Po tym jak Ćwiąkał zrobił czystkę, pacyfikując m. in. lubelskiego prokuratora, Palikot może czuć się bezpieczny. Takoż i niezatapialny Piotruś Czubiński, nasz wieczny burmistrz Kraśnika; dziwnym trafem wypuszczony właśnie z aresztu.

10.01.2008
11:58
smile
[20]

Ronnie Soak [ Lollygagger ]

jezeli dobrze wczoraj przeczytalem, to adwokatem Pani Bylej Palikot zostal nie kto inny jak Roman G. - mecenas odzyskany z ministerstwa edukacji

edit: jest zrodlo zeby nie bylo za mam zwidy

10.01.2008
12:05
smile
[21]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Ronnie Soak--> PONOĆ w środowisku prawniczym Giertych cieszy się opinią dobrego fachowca. Tak słyszałem.

10.01.2008
12:09
smile
[22]

Caine [ Książę Amberu ]

Artur20: Forumowi prawnicy wiedzą lepiej. Koń wielce głupi jest i basta.

10.01.2008
12:09
[23]

Ronnie Soak [ Lollygagger ]

Artur20 - z tym klocic sie nie bede bo tego nie wiem. za to nigdy nie mialem zastrzezen do przygotowania romka. facet zawsze mial odrobione 'zadania domowe' w sejmie (vide 'dlaczego pan klamie panie posle'). w jakiejs gazecie pare lat temu byl ranking najciezej pracujacych poslow i romek bodajze nawet wygral... a to ze jest oszolomem to inna sprawa...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.