GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ile za taki zestaw :)

09.01.2008
09:09
[1]

Fett [ Avatar ]

Ile za taki zestaw :)

Płyta głowna - Abit AB9 (wgrany nowy bios)
Procesor - C2D E4300 1,8 Ghz 2MB (podkręcony na 2,7 Ghz)
Chłodzenie - Noctua NH-U9F
Pamięć - 2x1GB PC6400 800Mhz OCZ SpecialOps CL5
2 dyski twarde SATA2 Segate Barracuda 7200.10 160 GB(RAID-0)
Karta Graficzna Geforce 7900GS (zegary podkręcone w biosie programem NVflash, dodatkowo wyciszone chłodzenie)
Zasilacz Chieftec GPS-450AA-101A 120MM (zamontowany wiatrak Scythe S-flex)
Nagrywarka DVD Lite-On SH-16A7S SATA
Stacja dyskietek (potrzebna przy instalacji Raid-0)
Klawiatura - Logitech Ultra Flat X
Obudowa Modecom Harry dodatkowo zamontowane 2 wiatraki jeden dmucha na dyski a drugi wyciaga cieple powietrze.
Monitor LCD 19 Benq FP91GP

Jakoś nie jestem zwolennikiem podkręcania, ale komputer by się przydał, mógłby ktoś udzielić jakiegoś komentarza ? :) Ile mogę zaproponować za taki komputer ?

09.01.2008
09:13
smile
[2]

lolex00 [ Konsul ]

komp okolo 1500 zł a monitor.. powiedzmy 700 zł to zaproponuj cos miedzy 2000/2400

09.01.2008
09:20
smile
[3]

bmw m3 [ Pretorianin ]

Pewnie około 2200 z monitorem

09.01.2008
09:21
[4]

Fett [ Avatar ]

hmm to jednak poszukam czegoś tańszego :)

09.01.2008
09:24
[5]

cfs09 [ Konsul ]

bmw m3 ---> 2200zł? Ale tylko w zestawie z klimatyzacją, ABS, ESP, czujnikiem parkowania i fotelami kubełkowymi.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.