
michal9017 [ Centurion ]
poprostu niemozliwe
NIemozliwe odpalilem Gothica 3 na 256RAM
w rozdzielczosci 1024 70 hz
ciol sie tylko w miescie na ok 4-9s
poza miastem chodzil nawet ok
a podobno takie wymagania ma!!!
LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL

lolex00 [ Konsul ]
ulżyło ci...?

cfs09 [ Konsul ]
Życzę przyjemnego grania :) LOL

Fett [ Avatar ]
a ja na swoim Another World nie mogę uruchomić... życie...
Serafin. [ Legionista ]
Pff, i tak mi nie dorównasz. Ja Bioshocka i Wiedźmina uruchomiłem na P100. Zatkało?

Vidos [ Legend ]
Jesteśmy z tobą.

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
No to życzę miłego grania.

Bart2233 [ Konsul ]
Życzę miłego pokazu slajdów.