GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co myślicie o tej płycie głównej AsRocka??

09.01.2008
08:26
[1]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

Co myślicie o tej płycie głównej AsRocka??



Co o niej myślicie?
Teoretycznie spełnia wszystkie moje wymagania( AM2, 4XDDR2, Zintegrowana Grafika, PCI-E)
ale chciaŁbym żeby to była Gigabyte.
Kiedyś była taka na allegro, teraz już sie skończyła.
Moje pytanie:
-czy ta płyta ( a w zasadzie jej producent) jest wart uwagi?
-Ew jakby ktoś zanalzł na allegro inną spełniającą moje wymagania ~150 zł to byłbym wdzięczy.

Z góry dzieki za odpowiedzi

09.01.2008
08:28
[2]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

mam plyte ASRocka i nie narzekam;)

nie musi byc zaraz firmowa zeby byla dobra :P

09.01.2008
08:31
[3]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

ok, no więc moge kupować?

09.01.2008
09:29
[4]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Miałem do czynienia z ASRockami, 2 komputery miałem postawione na takich płytach. W swoim wmontowałem K7S5X, pochodziła półtora roku po czym wysiadły jej stabilizatory napięcia i zaczęła mi wieszać kompa. U ojca w kompie pracuje dzielnie już ponad 3 lata K7S41GX i nie mam z nią absolutnie żadnych problemów więc moje uczucia co do ASRocka są mieszane. Poczekaj może jeszcze na opinie większej ilości osób

09.01.2008
09:47
[5]

StifflersMum [ M.I.L.F ]

też mam i nie narzekam, chociaż rewelacja to nie jest, zwłaszcza do podkręcania

09.01.2008
09:58
smile
[6]

kkkkkkrystian [ Senator ]

-Ew jakby ktoś zanalzł na allegro inną spełniającą moje wymagania ~150 zł to byłbym wdzięczy.
może
ew. to ale troszkę droższa
a tu przydatny mam nadzieje link ;)

09.01.2008
13:34
[7]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

KKKKrystian--> dzieki za link , bardzo przydatny.
Miałem zamiar kupić najpierw ze zintegrowaną a pozniej dokupic ale chyba kupie tą MSI i za zaoszczedzona kase jakas tania karte na poczatek

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.