Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]
Co myślicie o tej płycie głównej AsRocka??
Co o niej myślicie?
Teoretycznie spełnia wszystkie moje wymagania( AM2, 4XDDR2, Zintegrowana Grafika, PCI-E)
ale chciaŁbym żeby to była Gigabyte.
Kiedyś była taka na allegro, teraz już sie skończyła.
Moje pytanie:
-czy ta płyta ( a w zasadzie jej producent) jest wart uwagi?
-Ew jakby ktoś zanalzł na allegro inną spełniającą moje wymagania ~150 zł to byłbym wdzięczy.
Z góry dzieki za odpowiedzi
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
mam plyte ASRocka i nie narzekam;)
nie musi byc zaraz firmowa zeby byla dobra :P
Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]
ok, no więc moge kupować?
grish_em_all [ Hairless Cobra ]
Miałem do czynienia z ASRockami, 2 komputery miałem postawione na takich płytach. W swoim wmontowałem K7S5X, pochodziła półtora roku po czym wysiadły jej stabilizatory napięcia i zaczęła mi wieszać kompa. U ojca w kompie pracuje dzielnie już ponad 3 lata K7S41GX i nie mam z nią absolutnie żadnych problemów więc moje uczucia co do ASRocka są mieszane. Poczekaj może jeszcze na opinie większej ilości osób
StifflersMum [ M.I.L.F ]
też mam i nie narzekam, chociaż rewelacja to nie jest, zwłaszcza do podkręcania

kkkkkkrystian [ Senator ]
-Ew jakby ktoś zanalzł na allegro inną spełniającą moje wymagania ~150 zł to byłbym wdzięczy.
może
ew. to ale troszkę droższa
a tu przydatny mam nadzieje link ;)
Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]
KKKKrystian--> dzieki za link , bardzo przydatny.
Miałem zamiar kupić najpierw ze zintegrowaną a pozniej dokupic ale chyba kupie tą MSI i za zaoszczedzona kase jakas tania karte na poczatek