
lolex00 [ Konsul ]
Formatowanie windowsa.. pomocy
Witam, windows nie chce startowac z automatycznego rozruchu napedu przy zalanczaniu kompa... wie ktos moze jak inaczej zrobic formata i zainstalowac windowsa?

Ad@mski [ Centurion ]
Nie jestem pewien ale moim zdaniem trzeba ustawić w biosie cd-rom jako primary czy coś w tym stylu
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
plyta winxp powinna sama startowac;]
sakhar [ Animus Mundi ]
Po pierwsze czy płyta jest "bootowalna" - to truizm, ale zdarzają się przypadki, że nie jest. Po wtóre - ustaw w BIOSie by komp przy odpalaniu najpierw sprawdzał napęd optyczny a potem dopiero dysk.
lolex00 [ Konsul ]
no mam ustawione jak mowicie i nie idzie powinno pisac ze mam nacis klawisz i zlancza sie a pisze DVD is OK czy jakos tak
sakha ---> niemam dysku do wybrania w priorytecie :/
lolex00 [ Konsul ]
up
Serafin. [ Legionista ]
Formatuje się dysk, nie windowsa.
Zaznacz w BIOSie w dziale Advanced Bios coś tam opcję:
First Boot device: cd-rom.
I nie ma prawa nie ruszyć.
lolex00 [ Konsul ]
no zaznaczylem i nie rusza:P moze cos z plyta
Serafin. [ Legionista ]
Możliwe, że jest źle nagrana. Sprawdź na innym komputerze.
req_ [ wet and dirty ]
Oryginał? Tylko szczerze, bo może być po prostu skopana płytka.

lolex00 [ Konsul ]
tak plytka chyba jest skopana ok dzieki za szczere checi w pomocy.