GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Formatowanie windowsa.. pomocy

09.01.2008
08:20
smile
[1]

lolex00 [ Konsul ]

Formatowanie windowsa.. pomocy

Witam, windows nie chce startowac z automatycznego rozruchu napedu przy zalanczaniu kompa... wie ktos moze jak inaczej zrobic formata i zainstalowac windowsa?

09.01.2008
08:24
smile
[2]

Ad@mski [ Centurion ]

Nie jestem pewien ale moim zdaniem trzeba ustawić w biosie cd-rom jako primary czy coś w tym stylu

09.01.2008
08:26
[3]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

plyta winxp powinna sama startowac;]

09.01.2008
08:28
[4]

sakhar [ Animus Mundi ]

Po pierwsze czy płyta jest "bootowalna" - to truizm, ale zdarzają się przypadki, że nie jest. Po wtóre - ustaw w BIOSie by komp przy odpalaniu najpierw sprawdzał napęd optyczny a potem dopiero dysk.

09.01.2008
09:11
[5]

lolex00 [ Konsul ]

no mam ustawione jak mowicie i nie idzie powinno pisac ze mam nacis klawisz i zlancza sie a pisze DVD is OK czy jakos tak
sakha ---> niemam dysku do wybrania w priorytecie :/

09.01.2008
09:24
[6]

lolex00 [ Konsul ]

up

09.01.2008
09:27
[7]

Serafin. [ Legionista ]

Formatuje się dysk, nie windowsa.

Zaznacz w BIOSie w dziale Advanced Bios coś tam opcję:

First Boot device: cd-rom.

I nie ma prawa nie ruszyć.

09.01.2008
09:28
[8]

lolex00 [ Konsul ]

no zaznaczylem i nie rusza:P moze cos z plyta

09.01.2008
09:29
[9]

Serafin. [ Legionista ]

Możliwe, że jest źle nagrana. Sprawdź na innym komputerze.

09.01.2008
09:30
[10]

req_ [ wet and dirty ]

Oryginał? Tylko szczerze, bo może być po prostu skopana płytka.

09.01.2008
09:33
smile
[11]

lolex00 [ Konsul ]

tak plytka chyba jest skopana ok dzieki za szczere checi w pomocy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.