.:|MP3|.: [ Pretorianin ]
Najlepszy i najgorszy polityk ostatnich czasów - szybka pomoc
Jakim waszym zdaniem jest Najlepszy i najgorszy polityk ostatnich czasów? Mam takie zadanie nie wiem co napisać :P
Volk [ Senator ]
Wg forum GOLa najlepszy to Donald Tusk a najgorszy to Jarosław Kaczyński.
Kurdt [ Legend ]
Chyba, że jesteś Żydem - wtedy na odwrót. Albo Attylą - wtedy dowolny, byle nie komuch.
Vader [ Legend ]
Najlepszy: Tusk
Najgorszy: Koń
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
ale krajowy czy zagraniczny xD?
Wonski [ Hebrew Hammer ]
Najlepsi : Meg Thatcher oraz Ron Reagan
Najgorszy: Saddam Hussein