Volk [ Senator ]
Pokuta (Atonement)
Melodramat osadzony w czasach wojny. Temat juz dosc mocno ograny ale nie przeszkodzilo to tworcom w splodzeniu znakomitej produkcji. Polecam, no chyba ze komus wybitnie nie pasuje ten gatunek filmowy.
W Polsce niestety premiera dopiero za miesiac, w UK byla juz we wrzesniu :/
BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]
Mama ogladala - podobno niezly. Ja nie ogladalem - nie te klimaty, ale z tego co mowila to warto obejrzec.
Mortan [ ]
takie tam pitu pitu, nie jeden taki film juz nakrecili, niejeden nakreca, obejrzec sie da, ale nic specjalnego.

Volk [ Senator ]
Mortan
Z takim avatarem trudno zebys napisal cos innego ;P