GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pokuta (Atonement)

09.01.2008
00:12
[1]

Volk [ Senator ]

Pokuta (Atonement)

Melodramat osadzony w czasach wojny. Temat juz dosc mocno ograny ale nie przeszkodzilo to tworcom w splodzeniu znakomitej produkcji. Polecam, no chyba ze komus wybitnie nie pasuje ten gatunek filmowy.
W Polsce niestety premiera dopiero za miesiac, w UK byla juz we wrzesniu :/

09.01.2008
00:15
[2]

BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]

Mama ogladala - podobno niezly. Ja nie ogladalem - nie te klimaty, ale z tego co mowila to warto obejrzec.

09.01.2008
00:15
[3]

Mortan [ ]

takie tam pitu pitu, nie jeden taki film juz nakrecili, niejeden nakreca, obejrzec sie da, ale nic specjalnego.

09.01.2008
00:17
smile
[4]

Volk [ Senator ]

Mortan

Z takim avatarem trudno zebys napisal cos innego ;P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.