GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

W ktorej gazecie beda filmy SF w HD?

09.01.2008
00:11
[1]

LooZ^ [ be free like a bird ]

W ktorej gazecie beda filmy SF w HD?

Mignela mi przed chwila reklama we flashu jakiejs gazety (chyba "naukowej") i widzialem tylko fragment, ze od nowego roku klasyka SCI-Fi w HD na plytkach dolaczanych do gazety... Flash sie sam zamknal i mimo odswiezen (na gazeta.pl) nie pojawil mi sie znowu. Ktos, cos wie?

09.01.2008
00:28
smile
[2]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

W PC World Komputer.

Tu akurat jakiś film animowany ale widziałem reklamę że mają być chyba jakieś filmy Sci-Fi w HD.

09.01.2008
00:30
[3]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Dzieki, to cos mi sie pokickalo niestety :(

09.01.2008
14:02
[4]

LooZ^ [ be free like a bird ]

up

09.01.2008
14:12
[5]

GBreal.II [ floydian ]

Wiem tylko o PC World Komputer Special (albo Extra, nie pamietam :)) z koreanskim filmem "Miecz Przeznaczenia" w full HD w DivX'ie na 2-warstwowym DVD.




Co do jakosci filmu - raz, ze Vista (dzieki staremu monitorowi) i tak mi wysietla to w 720p, ale widac ziarno i kolor czarny jest wlasciwie szary. Filmu ocenial nie bede, bo nie obejrzalem calego.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.