GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zaryzykowalibyście?

09.01.2008
00:07
[1]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

Zaryzykowalibyście?

09.01.2008
00:09
smile
[2]

techi [ Kami ]

Podobno wtedy alko mocniej kopie;)

09.01.2008
00:09
[3]

N|NJA [ Senator ]

Stare przysłowie powiada, że jest ryzyko, jest zabawa.

Przy czym w basenie nie ma ponętnych kobiet, tylko jakiś koleś z uśmiechem sugerującym zażyłość z robertem biedroniem więc akurat w tym wypadku mówię pas.

09.01.2008
00:10
smile
[4]

WolverineX [ Legend ]

tylko z blądynkom

09.01.2008
00:13
[5]

Pan Kleks [ Legionista ]

Zawsze staram sie miec ze soba ze dwie pary klapkow jak ide na basen czy tam nad jezioro. Nigdy nie wiesz kiedy przyda Ci sie tratwa dla przedluzacza!

09.01.2008
00:15
[6]

Mastyl [ Legend ]

Murowany faworyt wsrod kandydatow do nagród Darwina.

09.01.2008
00:20
smile
[7]

Ace_2005 [ Bo tak! ]

Widziałem już to zdjęcie na płycie z jednego czasopisma komputerowego. Ciekawe, co to było za pismo? :D hm...

09.01.2008
00:22
smile
[8]

PatriciusG [ pink floyd ]

mocarna fota

09.01.2008
00:22
smile
[9]

Taikun. [ NINTENDO ]

widziałem to zdjęcie w jednym wątku sprzed dwóch dni ... :)

09.01.2008
00:32
[10]

Madril [ I Want To Believe ]

cała 'historia'.

09.01.2008
00:34
smile
[11]

Volk [ Senator ]

Pierwszy raz widze te zdjecie nie w motivational posterze :)

09.01.2008
01:33
[12]

barejn [ El Magnifico ]

Całe szczęście, że pomimo głośnych żądań nikt im prądu nie włączył...

09.01.2008
02:10
[13]

ak47cz [ Pretorianin ]

nie dla glupiego komputera

09.01.2008
07:28
[14]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Ja bym nie ryzykował

09.01.2008
07:59
[15]

cfs09 [ Konsul ]

Całe szczęście, że pomimo głośnych żądań nikt im prądu nie włączył...

I wszystko jasne.

09.01.2008
09:54
[16]

StifflersMum [ M.I.L.F ]

kandydaci do nagrody darwina

09.01.2008
10:12
[17]

djforever [ Senator ]

Mnie już kilka razy kopnęło, więc luzik.

09.01.2008
10:33
[18]

litlat [ (A)//(E) ]

Ja się na tamten świat nie wybieram ;]

09.01.2008
10:53
smile
[19]

KrzywdaKorona [ Konsul ]

Nigdy w Życiu:P
Ja bym tam nie ryzykował:P

09.01.2008
12:45
[20]

Vidos [ Legend ]

O ile jest to true, to trzeba być idiotą żeby zrobić coś takiego.

09.01.2008
12:55
[21]

camelx [ Pretorianin ]

Kogo kopnęło to nie ma sie czym chwalić. Oni są w wodze i w razie czego, to by popieściło im całe ciało ;)

09.01.2008
12:58
[22]

Kozi89 [ Senator ]

Pytanie tylko czy to te wszystkie kable są podłączone do prądu :)

09.01.2008
12:59
[23]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

ryzyk fizyk

09.01.2008
13:04
[24]

bECKy [ how-you-doin? ]

Kozi - > [15]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.