GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Stwórz swojego bohatera

08.01.2008
23:36
smile
[1]

Leon86 [ PREDATOR ]

Stwórz swojego bohatera

Nie wiem czy było, jak tak to sorka.



Fajny programik do stworzenia własnego bohatera. Komandos, mag, wojownik, potwór,itd jaki tylko chcecie.

Oto mój------------------------>


Stwórz swojego bohatera - Leon86
08.01.2008
23:45
[2]

__slim_sas__ [ Pretorianin ]

było ... ale dobre ;)

09.01.2008
00:22
smile
[3]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

He He. Zabawne i nie widziałem wcześniej. :)

Oto efekt kilkunastu minut "nudów na soulseeku"... Przed Wami piękna i powabna... Gryzelda. ;D


Stwórz swojego bohatera - meryphillia
09.01.2008
00:52
[4]

Speed_ [ ... ]

I moja kobieta żyrafa-bóbr


Stwórz swojego bohatera - Speed_
09.01.2008
01:03
[5]

BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]

A mi sie zacina :( Laduje complete, laduje wszystko, jak zaladuje znika mi moj glowny zarys , wybieram uszy, gdy chce przejsc do innej kategorii zacina sie explorer ;/.

09.01.2008
03:13
[6]

N|NJA [ Senator ]

Mery-> Boję się spytac o twoje fantazje erotyczne :)

A to oczywiście znany i lubiany->


Stwórz swojego bohatera - N|NJA
09.01.2008
03:32
smile
[7]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Yogh >>> Mniej więcej takie jak zapewne Taikuna... ;D
Z tym, że on wzdycha do zniewieściałych Japończyków , a ja do słodkich i dziewiczych Japońskich księżniczek. xD

09.01.2008
03:51
[8]

reksio [ Q u e e r ]

Super Gej.


Stwórz swojego bohatera - reksio
09.01.2008
03:54
smile
[9]

req_ [ wet and dirty ]

Dude from Hell!


Stwórz swojego bohatera - req_
09.01.2008
04:21
smile
[10]

MasterDD [ :-D ]

Sporo opcji :-)


Stwórz swojego bohatera - MasterDD
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.