GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

proszę o odpowiedź

08.01.2008
23:26
[1]

klaudia_k [ Junior ]

proszę o odpowiedź

cześć, razem z koleżanką zastanawiamy się nad kilkoma sprawami dotyczącymi dostania się na wydział inżynierii ale odpowiedzi na nasze pytania nie możemy znaleźć nigdzie na stronie pw. czy ktoś mógłby nam pomóc? chciałybyśby wiedzieć: 1.czy punkty za język obcy z matury są liczone od języka wybranego jako główny, czy od tego który nam lepiej pójdzie? 2.czy egzamin ustny z języka ma jakieś znaczenie w rekrutacji? 3.czy trzeba mieć maturę z angielskiego żeby studiować kierunek po angielsku (czy do rekrutacji można składać maturę z innego języka)?
z góry dziękujemy za odpowiedź

08.01.2008
23:34
[2]

marko74 [ Konsul ]

hmmmm....
tak....
gratuluję pw przyszłych studentów kierunków ścisłych, którzy wymienionych informacji szukają właśnie TUTAJ...

08.01.2008
23:35
[3]

Co to za utwór ? [ Konsul ]

Źle sformułowany temat

Poza tym tak trudno zajrzeć na stronę uczelni ?

1. Język, z którego mają być liczone punkty wybiera się samemu (może są nieliczne wyjątki)
2. Nie, wystarczy zdać.
3. Nie trzeba.

09.01.2008
00:03
[4]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

odpowiedzi na nasze pytania nie możemy znaleźć nigdzie na stronie pw.

09.01.2008
00:16
smile
[5]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

Wydział inżynierii powiadasz...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.