GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Padłem jak zobaczyłem tą aukcje

08.01.2008
23:25
[1]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

Padłem jak zobaczyłem tą aukcje



Koleś mnie rozwalić prockiem Athlon X2 4000 od ASUSA ;D
1gb wystarcz, karta 7300 do telewizji.....
omg

08.01.2008
23:37
[2]

MientusPL [ Konsul ]

trochę przesłodził, ale żeby od razu wątek o tym zakładać?

edit--> jak zobaczyłem ile chce za to i jak przedstawia swoją kartę graficzną to rzeczywiście przesłodzil xD

08.01.2008
23:44
smile
[3]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

Debil jakiś i tyle...

.- dysk SEAGATE 80 gb, 8mb, SATA II (to nie żaden tani dysk, na którym szybko psują się bat sektory lub się za szybko rysuje płytka i jest do wyrzucenia, tylko porządny dysk, trwały i bardzo dobrej jakości. Lepiej mieć dysk SEAGATE 80 gb niż dysk nieznanej firmy 160 czy 240 gb, zanim na nim zapiszemy pliki do końca, on się zepsuje lub spowolni pracę komputera ) .

edit: na tym komputerze grałem w najnowsze gry i ustawiałem na najwyższe wymagania, ponieważ dopiero wtedy gra ożywała:)

Taaa... jasne...

08.01.2008
23:45
[4]

Taikun. [ NINTENDO ]

pfff ... nie takie bajery się ludziom wciskało i kupowali ;)

08.01.2008
23:47
smile
[5]

Doom III [ Pretorianin ]

KINGSTON DDR2 na szynie 667 bit

09.01.2008
00:19
smile
[6]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

tai - Nie było ofert kupna Naród się dokształcił czy co?

09.01.2008
00:23
smile
[7]

Ace_2005 [ Bo tak! ]

Muszę to mieć!

09.01.2008
00:24
[8]

WolverineX [ Legend ]

a ze przegapilem
kurde...

09.01.2008
14:03
[9]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

najlepsza jest cena ;D

09.01.2008
15:00
[10]

Vidos [ Legend ]

Naciągaczy w Polsce nie brakuje, to nie jest odosobniony przypadek.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.