GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Patrzcie jaki Kretyn haha

08.01.2008
22:59
[1]

ch18 [ Konsul ]

Patrzcie jaki Kretyn haha



Co on tak naprawdę przedstawia??heheheheh

08.01.2008
22:59
[2]

boskijaro [ Senator ]

A nie przyszlo ci do glowy, że to rzeźba?

08.01.2008
23:03
[3]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

ja w tym nie widzę nic śmiesznego

08.01.2008
23:03
[4]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

omg ch18 - ty to masz iloczyn czy iloraz inteligencji?

08.01.2008
23:04
[5]

tomazzi [ Episode: 3 ]

A ta to dopiero kretynka:

08.01.2008
23:04
[6]

xjr [ Centurion ]

muzeum figur woskowych lub...jakis projekt ludzika do gry ;)

08.01.2008
23:07
[7]

noname89 [ Bez Imienia ]

Szczerze mówiąc to nie widzę tu żadnych powodów do śmiechu. A poza tym to nie widzę sensu nazywać kolesia "kretynem" - bo co? - przebrał się na pokaz? Czy z ludzi w teatrze, którzy się przebierają też się śmiejesz i nazywasz od kretynów bądź gorzej? Człowiek robi co ma robić i tyle

08.01.2008
23:07
smile
[8]

reksio [ Q u e e r ]

Na rany Soulcatchera... uspokój się!

08.01.2008
23:08
[9]

..::Geralt::.. [ xircom ]

Bo gruntownym obejrzeniu fotki stwierdzam że Ty jestes kretyn ;/

08.01.2008
23:09
[10]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

boskijaro - porażka z twojej strony

ch18 - kretyn ty jesteś

a może gość ma wybitną rolę w teatrze ?
a na sobie ma jakieś rajtuzy których nie widać bo na nago na pewno nie jest

08.01.2008
23:14
[11]

Mastyl [ Legend ]

Jak to piszą recenzenci w GT "POD ROZWAGĘ"


Patrzcie jaki Kretyn haha - Mastyl
08.01.2008
23:17
[12]

radosh [ Major Enterprise Edition ]

Sam jestes kretyn


Patrzcie jaki Kretyn haha - radosh
09.01.2008
15:14
[13]

Vidos [ Legend ]

Salon figur woskowych ?

09.01.2008
15:26
[14]

nooze [ Konsul ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.