ch18 [ Konsul ]
Patrzcie jaki Kretyn haha
Co on tak naprawdę przedstawia??heheheheh
boskijaro [ Senator ]
A nie przyszlo ci do glowy, że to rzeźba?
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
ja w tym nie widzę nic śmiesznego
Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]
omg ch18 - ty to masz iloczyn czy iloraz inteligencji?
tomazzi [ Episode: 3 ]
A ta to dopiero kretynka:
xjr [ Centurion ]
muzeum figur woskowych lub...jakis projekt ludzika do gry ;)
noname89 [ Bez Imienia ]
Szczerze mówiąc to nie widzę tu żadnych powodów do śmiechu. A poza tym to nie widzę sensu nazywać kolesia "kretynem" - bo co? - przebrał się na pokaz? Czy z ludzi w teatrze, którzy się przebierają też się śmiejesz i nazywasz od kretynów bądź gorzej? Człowiek robi co ma robić i tyle

reksio [ Q u e e r ]
Na rany Soulcatchera... uspokój się!
..::Geralt::.. [ xircom ]
Bo gruntownym obejrzeniu fotki stwierdzam że Ty jestes kretyn ;/
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
boskijaro - porażka z twojej strony
ch18 - kretyn ty jesteś
a może gość ma wybitną rolę w teatrze ?
a na sobie ma jakieś rajtuzy których nie widać bo na nago na pewno nie jest
Vidos [ Legend ]
Salon figur woskowych ?
nooze [ Konsul ]