GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NA co GOLowicze wydają najwięcej pieniędzy??

08.01.2008
22:53
smile
[1]

ch18 [ Konsul ]

NA co GOLowicze wydają najwięcej pieniędzy??

Przyznam się,ze najwięcej kasy wydaje na gry na konsole i suplementy diety a w mniejszym stopniu na ciuchy itd.
Znam osoby co wszystką kase przeznaczają na ciuchy,płyty z muzyką a jeden mój kumpel wydaje całą swoją kase na automaty do gier hazardowych.a wy na co??

08.01.2008
22:54
[2]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

No gówno co ty ZUS jesteś ?

08.01.2008
22:54
smile
[3]

-=Esiu=- [ Generaďż˝ ]

Na słodycze xD No i mozna powiedzieć że na gry komputerowe ;P

08.01.2008
22:55
[4]

boskijaro [ Senator ]

Na gry,bo swojej kasy mam w sumie niewiele :P

08.01.2008
22:55
[5]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

na piwo i żarcie

08.01.2008
22:56
[6]

Gandalf <3 [ Wizard ]

Na piwo.

08.01.2008
22:58
[7]

Mastyl [ Legend ]

Na dobre jedzenie wydaje ostatnio nawet pół pensji.

08.01.2008
22:59
[8]

radosh [ Major Enterprise Edition ]

po raz 3 - piwo

08.01.2008
22:59
[9]

_SebuL_ [ Pretorianin ]

zarcie i browar :D

08.01.2008
23:01
[10]

noname89 [ Bez Imienia ]

Na ciuchy i alkohol. Ubranie lubię często zmieniać dlatego też często odwiedzam większe centra handlowe w poszukiwaniu nowych kolekcji :) A alkohol...no ja po prostu lubię sobie od czasu do czasu wypić piwko z przyjaciółmi w jakimś dobrym pubie, a poza tym lubię eksperymentować z drinkami dlatego też stale odnawiam swój domowy barek o różne gatunki alkoholi, a niestety życie jest ciężkie i na buteleczkę dobrego trunku trzeba trochę wydać, ale to już trudno...takie hobby ;]

08.01.2008
23:02
[11]

reksio [ Q u e e r ]

Kiedyś fajki, teraz piwo.

08.01.2008
23:03
[12]

Loczek [ El Loco Boracho ]

piwo, wódka, imprezy... W sumie nie mam innych wydatków, gier od dawna nie kupuje, no i ciuchy raz na jakiś czas ;)

08.01.2008
23:04
[13]

Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]

Kebaby, alkohol

08.01.2008
23:06
[14]

PatriciusG [ pink floyd ]

mnie wszystko kupuje mama.

08.01.2008
23:08
[15]

Kumavan [ Bad to the bone ]

Ubrania, buty (głównie do kosza), a od niedawna bilety miejskie. Jak się straci ulgę studencką, to ich cena naprawdę boli :/ (pewnie na alkoholi idzie więcej, ale to tak nie martwi :P)

Za inteligentną wypowiedź z postu nr 2, usunąłbym gościa z forum w 3 sekundy.

08.01.2008
23:09
[16]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

alkohol i zielone xD

08.01.2008
23:09
[17]

Kozi89 [ Senator ]

Na gry chyba. Jak na razie nie mam jeszcze wielu innych wydatków.

08.01.2008
23:11
[18]

nutkaaa [ Panna B. ]

Szczerze mówiąc nie wiem na co wydaję kasę, nie mogę sobie przypomnieć jakiś osttanich wydatków, a kasa jednak z konta ubywa ;) Ale swego czasu na książki, ciuchy, , jedzenie (lenistwo zmusiło mnie do wydawania kasy na drugie śniadanie ;p)

08.01.2008
23:11
smile
[19]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Na nowe postacie w Tibii:)

Szczerze, to ostatnio zauważyłem, że dużo kasy idzie mi na kino.

08.01.2008
23:12
smile
[20]

szuru-buru [ The Outsider ]

zdecydowanie na piwo.

08.01.2008
23:13
[21]

ribald [ Generaďż˝ ]

Na czesne, zdecydowanie najwięcej.

08.01.2008
23:14
[22]

cioruss [ oko cyklopa ]

na ksiazki

08.01.2008
23:14
[23]

Lilus [ The Feline Gunslinger ]

Standardowo jak to baby
ciuchy, kolczyki i kosmetyki
i jakieś duperele typu dvdki, czasem komiks albo książka

Nie licząc niezbędnych wydatków na komunikację, telefon i przekąski

08.01.2008
23:17
smile
[24]

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]

na marzenia.

08.01.2008
23:18
[25]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

food

08.01.2008
23:19
[26]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

ze swoich na alkohol i żarcie

08.01.2008
23:20
smile
[27]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Na dziewczynę.

08.01.2008
23:20
[28]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Na: płyty z muzyką , gry na PC, sprzęt komputerowy, ubrania, żarcie, i... piwo :>

Nie wspominając o innych wydatkach ;>

08.01.2008
23:20
[29]

MaciekJ [ Konsul ]

na szlugi i uzywki

08.01.2008
23:22
smile
[30]

techi [ Kami ]

Na wódkę, frytki w bułce i bilety komunikacji miejskiej;)

08.01.2008
23:23
[31]

Yo5H [ ziefff ]

Glownie spozywka - knysza + piwo Piast = Wrocław wita, shake/mcflurry, ryz dmuchany w czekoladzie, nachos z dipem, energetyki, czasem twister, gyros z frytkami... oraz miliard innych rzeczy do jedzenia.
Lubie tez wydawac na ciuchy i chodzic do kina, czasem kupie jakas ksiazke.
Wiem, babsztyl ze mnie ; d

Staram sie rowniez kolekcjonowac orginalne CDki z muza (na dzien dzisiejszy mam ich az 4, ale jestem z siebie strasznie dumny:), idzie mi to jak widac dosc topornie, ale strasznie ciesze sie z kazdej plyty :D

COREnick - bullzeye... :(

08.01.2008
23:24
smile
[32]

Hitmanos [ 47 ]

Na gry, sprzęt komputerowy, ubrania itp czyli standardowo ;)

08.01.2008
23:27
smile
[33]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

khę, khę.

Gazeta/Czasopismo, Red Bull, Cheatosy/Lay'sy, Pepsi, Airwave black mint no i jakieś pierdoły typu film bądź gra no i kino

08.01.2008
23:28
smile
[34]

Pan P. [ Konsul ]

Szlugi, ubrania, gazety, piwo, kino, książki, kompakty. Od czasu do czasu coś do jedzenia.
Mniej-więcej w tej kolejności.

08.01.2008
23:29
[35]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Ciuchy/imprezy/alkohol/ksiazki/sprzet grajacy
Dodatkowo dziwki narkotyki i viagra ale to tak miedzy nami

08.01.2008
23:32
[36]

Imix [ SG-1 ]

wodka, piwo, papierosy

08.01.2008
23:48
[37]

Taikun. [ NINTENDO ]

chyba najwięcej na konsole i gry, potem jakieś pierdoły elektroniczne, palmptopy, komórki, aparaty, mp3 itp. itd benzyna, niezdrowe żarcie z MCD, benzyna, ciuchy no i bokserki z Kaminą ...

08.01.2008
23:51
[38]

Danley [ slow but dangerous ]

najwięcej chyba na benzynę ;p

08.01.2008
23:55
smile
[39]

SirGoldi [ Gladiator ]

Ostatnio trochę wydaje na kino, ciuchy, dobre żarełko i imprezki (chociaż od alkoholu raczej stronię - ponad wszystko przekładam dobrą zabawę na trzeźwo). :-) Ale od czasu do czasu lubię też sobie kupić jakiś gadżet elektroniczny. No i gierki. Przeważnie używane, i przede wszystkim na konsole. Coraz mniej, co prawda, ale jednak. :-)

Ogólnie mówiąc to mimo wszystko staram się być bardzo oszczędny i nie przesadzać z wydatkami. Serio. :-)

08.01.2008
23:55
[40]

©®© [ Generaďż˝ ]

Benzyna i art. spożywcze.

08.01.2008
23:55
[41]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Papierosy :P

09.01.2008
00:06
[42]

Volk [ Senator ]

Na mieszkanie (wynajecie + rachunki)

09.01.2008
00:40
[43]

...Cannibal... [ Pretorianin ]

browar i zarcie

09.01.2008
00:44
[44]

req_ [ wet and dirty ]

Rachunki. Ostatnio komornik.

09.01.2008
00:46
smile
[45]

Pilotiusz [ Pretorianin ]

na to wydaje na co mam ochote.... jak bedziesz siedzial w okienku w urzedzie podatkowym to moze ci cos wiecej powiem...

09.01.2008
00:50
smile
[46]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

Na gry :(

09.01.2008
00:55
smile
[47]

ciemek [ Senator ]

oczywiscie, ze na alkohol ... glupie pytanie :-)

09.01.2008
06:05
[48]

Narmo [ nikt ]

Paliwo. Za piwo nie zapłaciłem ani razu od roku chyba. Po prostu opłaty za naprawę komputerów pobieram w cztero i sześciopakach :P

09.01.2008
06:53
smile
[49]

Morbus [ TIR DRIVER ]

hmm ?:) na kobiete ? chyba tak jakos moj zwiazek mi duzo pochlanie budzetu :D az strach pomyslec co bedzie po slubie ;) no i na paliwko :) niestety sampchod jaki mam taki mam i w dodatku to benzynka seat corodoba GTI i wlasnie to gti robi wir w baczku :)

09.01.2008
07:15
[50]

MadaKosnik [ Kocham Polki ]

Na jakieś żarcie na mieście i czasami na imprezy :)

09.01.2008
07:25
smile
[51]

tsunami [ Sh!t Happens ]

Paliwo do samochodu. Mimo ze samochod malo palic stosunkowo, to i tak neizle rypie po kieszeni. :/

09.01.2008
08:02
[52]

cfs09 [ Konsul ]

1 Upgrade'y do kompa
2 Gry
3 Paliwo do motoru
4 Alkohol

09.01.2008
08:20
[53]

monixxx [ Konsul ]

Ja tam najwięcej wydaję na mieszkanie i opłaty.
Na drugim miejscu jest paliwo, zielone i kosmetyki

09.01.2008
08:22
[54]

Eselerin [ Pretorianin ]

Zdecydowanie na mieszkanie...

09.01.2008
08:24
smile
[55]

sakhar [ Animus Mundi ]

Proporcjonalnie wydaję najwięcej kasiory na książki (co tydzień co najmniej dwie). Ostatnio też zacząłem więcej wydawać na ciuchy i wyprawy za granicę:) Gdzieś po środku są opłaty za chałupę i internet. W kompa inwestuje średnio raz na dwa lata, gry kupuję sporadycznie, a najmniej wydaję na alkohol i biby:D

09.01.2008
08:42
smile
[56]

Deser [ neurodeser ]

Na dzieci :)

09.01.2008
08:44
[57]

|LoW|Snajper [ Senator ]

Na slodycze

09.01.2008
08:48
smile
[58]

bmw m3 [ Pretorianin ]

Pewnie że na gry

09.01.2008
08:54
[59]

Łyczek [ Legend ]

1) Kebab (miesięcznie wydaję coś koło 300 zł)
2) Gry na XBOXa 360
3) Na Coca Cole :P

09.01.2008
09:06
smile
[60]

djforever [ Senator ]

Na chusteczki. Jak narozrabiam (oj świntuch ze mnie) to zużywa się jedna paczka. Czyli minimum jeden wielopak na 10 dni, czyli 3 wielopaki miesięcznie, czyli jakieś 12 zł... hmm, więc jednak więcej wydaję na CDA.

09.01.2008
09:12
smile
[61]

Fett [ Avatar ]

miesięcznie najwięcej schodzi (w kolejności malejącej) na żarcie, na mieszkanie, na rachunki. Drogie życie :P

09.01.2008
09:30
[62]

Backside [ Generaďż˝ ]

Muzyka, słodycze, benzyna, kebaby

09.01.2008
09:35
smile
[63]

beowulff [ X ]

Na pepsi i paliwo :)

09.01.2008
09:41
[64]

rt2 [ Pretorianin ]

Na dziwki, koks i karme dla chomika (w kolejnosci)
a i jeszcze alimenty na dzieciaka za ktore ta k**** kupuje sobie kiecki

09.01.2008
09:50
[65]

StifflersMum [ M.I.L.F ]

ostatnio na wóz

09.01.2008
09:54
smile
[66]

Cavca [ Generaďż˝ ]

wynajem mieszkania + wyżywienie = 70% pensji
:P

09.01.2008
09:56
smile
[67]

zbm [ I Herd U Liek Mudkipz? ]

Women ... no matter how much you have, it is still not enough:)

09.01.2008
09:58
[68]

Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]

Książki i akcesoria związane z piłką nożną (głównie nowe buty:P)

09.01.2008
10:39
[69]

litlat [ (A)//(E) ]

W tygodniu praktycznie nie wydaje kasy.

Ale za to wieczorem w piątek i sobote upłynniam chyba z milion dolarów ;)

09.01.2008
10:43
[70]

gromusek [ Street View ]

uzywki, autko, ciuchy

09.01.2008
10:44
smile
[71]

MasterDD [ :-D ]

Na narkotyki :-)

... czasem psychotropy :)

09.01.2008
10:50
[72]

gorsett [ Chor��y ]

Ostatnimi czasy bezapelacyjnie na sprzęt foto. Nawet niedawno kupiony X360 i gry do niego to pikuś w porównaniu z nowym hobby:)

09.01.2008
11:22
[73]

kurzew [ The Road Warrior ]

Bilety lotnicze

09.01.2008
11:30
smile
[74]

Boroova [ Jožin z bažin ]

cioruss --> ty to chyba na pieluchy raczej.

Ja na oplate czynszu, rachunkow, jedzenia i splate kredytu. Do tego karta przejazdowa na metro i juz cala wyplata idzie w diably. Jak cos zostanie, to zgodnie z nauka moich kochanych rodzicow, kisze to w skarpecie.

09.01.2008
11:33
[75]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

wstyd sie przyznac ale zdecydowanie na hazard :( nie mam zbytnio innych wydatow

09.01.2008
11:43
[76]

Reavek [ Tukan ]

czesne i.. nie wiem ale wyplata sie szybko kurczy ;)

09.01.2008
13:04
smile
[77]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Na gry komputerowe i jedzenie.

09.01.2008
13:04
[78]

stanson_ [ Szeryf ]

Jak zawsze, na browar, szlugi, dragi i kobiety.

No dobra, na dragi już od jakiegoś czasu nie ;)

09.01.2008
13:15
[79]

Ronnie Soak [ Lollygagger ]

- mieszkanie
- jedzenie (kto to slyszal, zeby zona jadla wiecej od meza, a ja lubie dobrze jesc)
- rachunki
- ksiazki (w tym tygodniu czeka mnie zakup calego kontenera - chyba ze 120 -150. mam nadzieje, ze jednak nie bede musial za nie placic :P)
- DVD
- to chyba wszystko

powinienem wydawac wiecej na podroze, ale ciezko mi sie zebrac :/

09.01.2008
14:01
[80]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Gry Komputerowe i Filmy i mało ale jedzenie(nie jestem gruby ok. 35kg 148cm)

09.01.2008
14:05
[81]

matisek14 [ FantasyFan92 ]

Ba, na GRY!!! :D

09.01.2008
14:06
smile
[82]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Muzyka i alkohol.

09.01.2008
14:06
smile
[83]

soXik [ Pretorianin ]

Na prezerwatywy

09.01.2008
14:09
[84]

ObiOneMP [ Pretorianin ]

benzyna, mieszkanie, zarcie, gry, kino, imprezy, - kolejnosc przypadkowa ;)

09.01.2008
14:22
smile
[85]

Janczes [ You'll never walk alone ]

alkohol głownie ;)
jeszcze na kebaby/macDonald czasami a takto rzadko ;P

09.01.2008
14:23
smile
[86]

glen dżonson [ mistrz IBF ]

na zabawy:)
% i TeHaCe

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.