
ch18 [ Konsul ]
NA co GOLowicze wydają najwięcej pieniędzy??
Przyznam się,ze najwięcej kasy wydaje na gry na konsole i suplementy diety a w mniejszym stopniu na ciuchy itd.
Znam osoby co wszystką kase przeznaczają na ciuchy,płyty z muzyką a jeden mój kumpel wydaje całą swoją kase na automaty do gier hazardowych.a wy na co??
NyyKo [ Generaďż˝ ]
No gówno co ty ZUS jesteś ?

-=Esiu=- [ Generaďż˝ ]
Na słodycze xD No i mozna powiedzieć że na gry komputerowe ;P
boskijaro [ Senator ]
Na gry,bo swojej kasy mam w sumie niewiele :P
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
na piwo i żarcie
Gandalf <3 [ Wizard ]
Na piwo.
Mastyl [ Legend ]
Na dobre jedzenie wydaje ostatnio nawet pół pensji.
radosh [ Major Enterprise Edition ]
po raz 3 - piwo
_SebuL_ [ Pretorianin ]
zarcie i browar :D
noname89 [ Bez Imienia ]
Na ciuchy i alkohol. Ubranie lubię często zmieniać dlatego też często odwiedzam większe centra handlowe w poszukiwaniu nowych kolekcji :) A alkohol...no ja po prostu lubię sobie od czasu do czasu wypić piwko z przyjaciółmi w jakimś dobrym pubie, a poza tym lubię eksperymentować z drinkami dlatego też stale odnawiam swój domowy barek o różne gatunki alkoholi, a niestety życie jest ciężkie i na buteleczkę dobrego trunku trzeba trochę wydać, ale to już trudno...takie hobby ;]
reksio [ Q u e e r ]
Kiedyś fajki, teraz piwo.
Loczek [ El Loco Boracho ]
piwo, wódka, imprezy... W sumie nie mam innych wydatków, gier od dawna nie kupuje, no i ciuchy raz na jakiś czas ;)
Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]
Kebaby, alkohol
PatriciusG [ pink floyd ]
mnie wszystko kupuje mama.
Kumavan [ Bad to the bone ]
Ubrania, buty (głównie do kosza), a od niedawna bilety miejskie. Jak się straci ulgę studencką, to ich cena naprawdę boli :/ (pewnie na alkoholi idzie więcej, ale to tak nie martwi :P)
Za inteligentną wypowiedź z postu nr 2, usunąłbym gościa z forum w 3 sekundy.
mrEdDi [ Sygnatariusz ]
alkohol i zielone xD
Kozi89 [ Senator ]
Na gry chyba. Jak na razie nie mam jeszcze wielu innych wydatków.
nutkaaa [ Panna B. ]
Szczerze mówiąc nie wiem na co wydaję kasę, nie mogę sobie przypomnieć jakiś osttanich wydatków, a kasa jednak z konta ubywa ;) Ale swego czasu na książki, ciuchy, , jedzenie (lenistwo zmusiło mnie do wydawania kasy na drugie śniadanie ;p)

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Na nowe postacie w Tibii:)
Szczerze, to ostatnio zauważyłem, że dużo kasy idzie mi na kino.

szuru-buru [ The Outsider ]
zdecydowanie na piwo.
ribald [ Generaďż˝ ]
Na czesne, zdecydowanie najwięcej.
cioruss [ oko cyklopa ]
na ksiazki
Lilus [ The Feline Gunslinger ]
Standardowo jak to baby
ciuchy, kolczyki i kosmetyki
i jakieś duperele typu dvdki, czasem komiks albo książka
Nie licząc niezbędnych wydatków na komunikację, telefon i przekąski

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]
na marzenia.
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
food
cronotrigger [ Lechia Gdansk ]
ze swoich na alkohol i żarcie

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Na dziewczynę.
***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Na: płyty z muzyką , gry na PC, sprzęt komputerowy, ubrania, żarcie, i... piwo :>
Nie wspominając o innych wydatkach ;>
MaciekJ [ Konsul ]
na szlugi i uzywki

techi [ Kami ]
Na wódkę, frytki w bułce i bilety komunikacji miejskiej;)
Yo5H [ ziefff ]
Glownie spozywka - knysza + piwo Piast = Wrocław wita, shake/mcflurry, ryz dmuchany w czekoladzie, nachos z dipem, energetyki, czasem twister, gyros z frytkami... oraz miliard innych rzeczy do jedzenia.
Lubie tez wydawac na ciuchy i chodzic do kina, czasem kupie jakas ksiazke.
Wiem, babsztyl ze mnie ; d
Staram sie rowniez kolekcjonowac orginalne CDki z muza (na dzien dzisiejszy mam ich az 4, ale jestem z siebie strasznie dumny:), idzie mi to jak widac dosc topornie, ale strasznie ciesze sie z kazdej plyty :D
COREnick - bullzeye... :(

Hitmanos [ 47 ]
Na gry, sprzęt komputerowy, ubrania itp czyli standardowo ;)

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
khę, khę.
Gazeta/Czasopismo, Red Bull, Cheatosy/Lay'sy, Pepsi, Airwave black mint no i jakieś pierdoły typu film bądź gra no i kino

Pan P. [ Konsul ]
Szlugi, ubrania, gazety, piwo, kino, książki, kompakty. Od czasu do czasu coś do jedzenia.
Mniej-więcej w tej kolejności.
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Ciuchy/imprezy/alkohol/ksiazki/sprzet grajacy
Dodatkowo dziwki narkotyki i viagra ale to tak miedzy nami
Imix [ SG-1 ]
wodka, piwo, papierosy
Taikun. [ NINTENDO ]
chyba najwięcej na konsole i gry, potem jakieś pierdoły elektroniczne, palmptopy, komórki, aparaty, mp3 itp. itd benzyna, niezdrowe żarcie z MCD, benzyna, ciuchy no i bokserki z Kaminą ...
Danley [ slow but dangerous ]
najwięcej chyba na benzynę ;p

SirGoldi [ Gladiator ]
Ostatnio trochę wydaje na kino, ciuchy, dobre żarełko i imprezki (chociaż od alkoholu raczej stronię - ponad wszystko przekładam dobrą zabawę na trzeźwo). :-) Ale od czasu do czasu lubię też sobie kupić jakiś gadżet elektroniczny. No i gierki. Przeważnie używane, i przede wszystkim na konsole. Coraz mniej, co prawda, ale jednak. :-)
Ogólnie mówiąc to mimo wszystko staram się być bardzo oszczędny i nie przesadzać z wydatkami. Serio. :-)
©®© [ Generaďż˝ ]
Benzyna i art. spożywcze.
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Papierosy :P
Volk [ Senator ]
Na mieszkanie (wynajecie + rachunki)
...Cannibal... [ Pretorianin ]
browar i zarcie
req_ [ wet and dirty ]
Rachunki. Ostatnio komornik.

Pilotiusz [ Pretorianin ]
na to wydaje na co mam ochote.... jak bedziesz siedzial w okienku w urzedzie podatkowym to moze ci cos wiecej powiem...

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]
Na gry :(

ciemek [ Senator ]
oczywiscie, ze na alkohol ... glupie pytanie :-)
Narmo [ nikt ]
Paliwo. Za piwo nie zapłaciłem ani razu od roku chyba. Po prostu opłaty za naprawę komputerów pobieram w cztero i sześciopakach :P

Morbus [ TIR DRIVER ]
hmm ?:) na kobiete ? chyba tak jakos moj zwiazek mi duzo pochlanie budzetu :D az strach pomyslec co bedzie po slubie ;) no i na paliwko :) niestety sampchod jaki mam taki mam i w dodatku to benzynka seat corodoba GTI i wlasnie to gti robi wir w baczku :)
MadaKosnik [ Kocham Polki ]
Na jakieś żarcie na mieście i czasami na imprezy :)

tsunami [ Sh!t Happens ]
Paliwo do samochodu. Mimo ze samochod malo palic stosunkowo, to i tak neizle rypie po kieszeni. :/
cfs09 [ Konsul ]
1 Upgrade'y do kompa
2 Gry
3 Paliwo do motoru
4 Alkohol
monixxx [ Konsul ]
Ja tam najwięcej wydaję na mieszkanie i opłaty.
Na drugim miejscu jest paliwo, zielone i kosmetyki
Eselerin [ Pretorianin ]
Zdecydowanie na mieszkanie...

sakhar [ Animus Mundi ]
Proporcjonalnie wydaję najwięcej kasiory na książki (co tydzień co najmniej dwie). Ostatnio też zacząłem więcej wydawać na ciuchy i wyprawy za granicę:) Gdzieś po środku są opłaty za chałupę i internet. W kompa inwestuje średnio raz na dwa lata, gry kupuję sporadycznie, a najmniej wydaję na alkohol i biby:D

Deser [ neurodeser ]
Na dzieci :)
|LoW|Snajper [ Senator ]
Na slodycze

bmw m3 [ Pretorianin ]
Pewnie że na gry
Łyczek [ Legend ]
1) Kebab (miesięcznie wydaję coś koło 300 zł)
2) Gry na XBOXa 360
3) Na Coca Cole :P

djforever [ Senator ]
Na chusteczki. Jak narozrabiam (oj świntuch ze mnie) to zużywa się jedna paczka. Czyli minimum jeden wielopak na 10 dni, czyli 3 wielopaki miesięcznie, czyli jakieś 12 zł... hmm, więc jednak więcej wydaję na CDA.

Fett [ Avatar ]
miesięcznie najwięcej schodzi (w kolejności malejącej) na żarcie, na mieszkanie, na rachunki. Drogie życie :P
Backside [ Generaďż˝ ]
Muzyka, słodycze, benzyna, kebaby

beowulff [ X ]
Na pepsi i paliwo :)
rt2 [ Pretorianin ]
Na dziwki, koks i karme dla chomika (w kolejnosci)
a i jeszcze alimenty na dzieciaka za ktore ta k**** kupuje sobie kiecki
StifflersMum [ M.I.L.F ]
ostatnio na wóz

Cavca [ Generaďż˝ ]
wynajem mieszkania + wyżywienie = 70% pensji
:P

zbm [ I Herd U Liek Mudkipz? ]
Women ... no matter how much you have, it is still not enough:)
Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]
Książki i akcesoria związane z piłką nożną (głównie nowe buty:P)
litlat [ (A)//(E) ]
W tygodniu praktycznie nie wydaje kasy.
Ale za to wieczorem w piątek i sobote upłynniam chyba z milion dolarów ;)
gromusek [ Street View ]
uzywki, autko, ciuchy

MasterDD [ :-D ]
Na narkotyki :-)
... czasem psychotropy :)
gorsett [ Chor��y ]
Ostatnimi czasy bezapelacyjnie na sprzęt foto. Nawet niedawno kupiony X360 i gry do niego to pikuś w porównaniu z nowym hobby:)
kurzew [ The Road Warrior ]
Bilety lotnicze

Boroova [ Jožin z bažin ]
cioruss --> ty to chyba na pieluchy raczej.
Ja na oplate czynszu, rachunkow, jedzenia i splate kredytu. Do tego karta przejazdowa na metro i juz cala wyplata idzie w diably. Jak cos zostanie, to zgodnie z nauka moich kochanych rodzicow, kisze to w skarpecie.
dave_iserlohn [ GOLWB ]
wstyd sie przyznac ale zdecydowanie na hazard :( nie mam zbytnio innych wydatow
Reavek [ Tukan ]
czesne i.. nie wiem ale wyplata sie szybko kurczy ;)

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Na gry komputerowe i jedzenie.
stanson_ [ Szeryf ]
Jak zawsze, na browar, szlugi, dragi i kobiety.
No dobra, na dragi już od jakiegoś czasu nie ;)
Ronnie Soak [ Lollygagger ]
- mieszkanie
- jedzenie (kto to slyszal, zeby zona jadla wiecej od meza, a ja lubie dobrze jesc)
- rachunki
- ksiazki (w tym tygodniu czeka mnie zakup calego kontenera - chyba ze 120 -150. mam nadzieje, ze jednak nie bede musial za nie placic :P)
- DVD
- to chyba wszystko
powinienem wydawac wiecej na podroze, ale ciezko mi sie zebrac :/
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Gry Komputerowe i Filmy i mało ale jedzenie(nie jestem gruby ok. 35kg 148cm)
matisek14 [ FantasyFan92 ]
Ba, na GRY!!! :D

Conroy [ Dwie Szopy ]
Muzyka i alkohol.

soXik [ Pretorianin ]
Na prezerwatywy
ObiOneMP [ Pretorianin ]
benzyna, mieszkanie, zarcie, gry, kino, imprezy, - kolejnosc przypadkowa ;)

Janczes [ You'll never walk alone ]
alkohol głownie ;)
jeszcze na kebaby/macDonald czasami a takto rzadko ;P

glen dżonson [ mistrz IBF ]
na zabawy:)
% i TeHaCe