GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zakup części do kompa.

08.01.2008
22:45
[1]

mefek [ Konsul ]

Zakup części do kompa.

Witam. Mam pytanko. Chciałbym byście doradzili mi forumowicze w zakupie podzespołow do komputera.
Jeszcze nie wiem ile mam do wydania bo to nie ja płacić bede za niego. Najlepiej jakby był tanio ale żeby jakoś te nowsze gry działały średnio. Komputer ma służyć głównie do gier.

08.01.2008
22:46
[2]

zoloman [ Pretorianin ]

no ale chcesz same czesci czy calego kompa kupic?

08.01.2008
22:50
[3]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

nowsze gry działały średnio ?
no to za pol roku nie będą działać wcale

ale jaki masz teraz komp ?
chcesz cały czy powymieniać ?
ile pieniędzy masz około ustalmy... bo to co dla mnie jest niewiele ... dla innego jest roczną pensją

08.01.2008
22:56
[4]

mefek [ Konsul ]

Chciałbym kupić kilka części a nie całego kompa.
Do wydania miałbym chyba z 1000 zł
Chciałbym kupić procka, płytę główną, ram, karte graficzną i dysk twardy.

08.01.2008
22:57
[5]

zoloman [ Pretorianin ]

to podaj co masz obecnie

za 1000zl to nie da rady tego wszystkiego niestety

08.01.2008
23:05
[6]

mefek [ Konsul ]

Mam: (Wstyd się przyznać)
procesor: AMD Duron 1 Ghz
pamięć ram:224Mb
karta graficzna zintegrowana
płyta główna: ECS K7SOM+
dysk twardy: WDC WD00EB-00CPFO

08.01.2008
23:12
[7]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

zapomnij ...
weź jakieś 1500 i kup całego kompa

08.01.2008
23:52
[8]

Chriso25 [ Konsul ]

Raczej zapomnij musial bys jeszcze z 1000 dolozyc zeby ci nowe gry chodzily.

09.01.2008
16:08
[9]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

Nie opłaca się już nic z tym zrobić...

Kup od razu całkiem nowego kompa. Za 1500zł już da się coś w miarę porządnego znaleźć.

09.01.2008
16:21
[10]

stanson_ [ Szeryf ]

Bez sensu w ogóle wydawać 1000zł na komputer. W nic sensownie nie pograsz, kasa w błoto.
Dołóż 800 i będziesz miał sprzęt, na którym płynnie we wszystko pograsz w rozdzielczości 1680x1050 (szczegóły w mojej sygnaturce, bez monitora oczywiście).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.