GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Widzicie siebie za 40 lat?

08.01.2008
22:45
smile
[1]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Widzicie siebie za 40 lat?

Tak się zastanawiam jak nasze pokolenie będzie wyglądało w wieku emerytalnym.
Dziadki grające w GTA 12: Warsaw na PS7:) Chodząc po ulicach większość emerytów będzie słuchać muzyki z czegoś co zastąpi dzisiejsze IPody. Babcia wnuczkowi będzie opowiadała, że za jej czasów do dopiero kozacki rap robili:)
Nasze pokolenie w większośći interesuje sie nowinkami technicznymi, różnymi gadżetami, więc raczej dziadka z wnukiem niewiele będzie różniło. Kompletnie siebie nie widzę jako emeryta.
Wyobrażacie sobie te rozmowy na GOLU? Sześciesięciolatek będzie polemizował z dwunastolatkiem na temat wyższości GTA 12 nad Mafią 7 :)

08.01.2008
22:46
[2]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

ja tam żyję chwilą nie myślę o aż tak odległych czasach

08.01.2008
22:47
[3]

N|NJA [ Senator ]

Przy moim trybie życia? Raczej nie dotrwam.

08.01.2008
22:47
[4]

Antemos [ Pretorianin ]

Ciekawy temat. Nie powiem ;D

Ale nie umiem sobie tego wyobrazić.

08.01.2008
22:47
smile
[5]

techi [ Kami ]

Ja siebie nie widzę w lutym po sesji, a co dopiero za 40 lat;)

08.01.2008
22:47
smile
[6]

boskijaro [ Senator ]

To będą piękne czasy

nie mówię,że jak będę emerytem to będzie dla mnie super, ale patrząć ogółem, taką wizją jaką przedstawiłeś

08.01.2008
22:50
smile
[7]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Pojechałem troche nadmiernym optymizmem z tym wątkiem, bo jak wiadomo świat ma się skończyć w 2012.

08.01.2008
22:50
[8]

marszym [ Senator ]

Niby 40-50 lat to niedużo, ale świat w tym czasie może się naprawdę bardzo zmienić :)

Owszem, nasze pokolenie na pewno będzie bardziej na czasie, jeśli chodzi o elktroniczne gadżety i przeróżne nowinki techniczne, ale nie należy zapominać, że za te 50 lat może całkowicie zmienić się ludzka mentalność, wartości moralne, sposób wychowania...

08.01.2008
22:51
smile
[9]

Rutinho [ Centurion ]

Niewyobrazam sobie siebie ...niewiem jaki bede mam 15 lat i jeszcze o tym nie mysle wiec ?...!!!xD

Mam nadzieje ze doczekam sie wnuczka....albo wnuczki ;D

08.01.2008
22:51
smile
[10]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

hehe ;D rozśmieszyłeś mnie :D

ciekawe czy będę wtedy siedział na gadu i wysyłał Łańcuszki kolejnym emerytom :D
Już sobie to wyobrażam:

Wyślij ten łańcuszek 50 osobom a, wtedy będziesz żył o dzień dłużej, oraz na dwa dni przestanie Cię boleć wątrobą/śledziona

08.01.2008
22:52
[11]

Taikun. [ NINTENDO ]

widzę siebie w trumnie ... 60 lat to max ile chce przeżyć, potem to już tylko wegetacja i oglądanie na TVP fitness clubu zostaje ...

08.01.2008
22:52
[12]

Indoctrine [ Her Miserable Servant ]

Za 40 lat? Przy mojej nadwadze i trybie życia jak będę żyw to będzie sukces :)

08.01.2008
22:54
[13]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

taikun - przy pc każdy jest młody

08.01.2008
22:54
smile
[14]

.Albatros [ Pretorianin ]

To będą piękne czasy

Warto pamiętać, że co najmniej 30% mężczyzn nie dożywa wieku emerytalnego.

08.01.2008
22:55
[15]

garbi1337 [ Pretorianin ]

Ja piję właśnie z ziomami spiryt dziwnego pochodzenia i jakoś dziwnie coraz gorzej widzę wszystko ;P

A tak na poważnie to nie wydaje mi się żeby było tak jak mówisz. Jakoś nie widzę siebie przed konsolą w wieku emerytalnym. Refleks i szybkość reakcji z wiekiem spada ;p Do tego nie będzie można zbyt długo siedzieć etc. etc. ;p

08.01.2008
22:57
smile
[16]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Hmm... Ciekawe spostrzeżenie but w 2012 jest koniec świata :)

08.01.2008
22:58
smile
[17]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Ja siebie widzę, jak z wnukami pykam w leaked - beta version Duke Nukem Forever...

08.01.2008
22:58
[18]

PatriciusG [ pink floyd ]

Tak samo jak teraz tylko, że starszy.
Nie będę reprezentował żadnej mody - raczej luźniejsze rzeczy, ale czasem bluza nike, czasem sweter, czasem oldschool, czasem po prostu takie niewrzucające się w oczy.
Palący, pijący, niewiele przyjaciół, masa znajomych, samotny.
Zmiana to fakt, że będę pracował - pewnie jakieś stałe zatrudnienie na pracy, z której da się wyżyć, ale nie bogaty.
Jak nie wypali praca w kraju to jadę do Australii polować na kangury.

08.01.2008
23:00
smile
[19]

.Albatros [ Pretorianin ]

Jakoś nie widzę siebie przed konsolą w wieku emerytalnym.

Na przyszłość bierz przykład z tej pani ;-)

08.01.2008
23:02
[20]

Łysack [ Przyjaciel ]

http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5604992

już się zaczyna pokolenie nowoczesnych dziadków - niby rok temu, a nadal aktualne:) hehe

08.01.2008
23:04
[21]

Sznapi [ Parufka ]

Siebie to może sobie wyobrażam, gorzej będzie z muzyką... ;)

08.01.2008
23:05
[22]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Wtedy będą pewnie troche innego rodzaju konsole. Będziemy przenosić sie w świat gry i jak nigdy wcześniej czuc prawdziwy realizm. Już nie mogę sie doczekać jak w GTA wezme bazooke:D

08.01.2008
23:06
smile
[23]

garbi1337 [ Pretorianin ]

.Albatros -> cofam co mówiłem ;D

08.01.2008
23:13
[24]

noname89 [ Bez Imienia ]

Ciężko mi siebie wyobrazić za rok, a co dopiero patrząc w przyszłość 40 lat :)

08.01.2008
23:19
smile
[25]

mr. Spark [ ]

Tak mi się przypomniało ->


Widzicie siebie za 40 lat? - mr. Spark
08.01.2008
23:20
smile
[26]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Jako ze mam 18 lat, to najbliższe 10 lat jest dla mnie najwazniejsze...I najwiecej zmian w tym czasie zajdzie... A kolejne 30 to rutyna.. Jakie bedzie te 30 lat to zalezy od najblizszych 10 ;)

08.01.2008
23:22
[27]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

byle do 40 stki a potem z górki

08.01.2008
23:23
smile
[28]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

A ja nigdy nie popadne w rytyne! Oto moje postanowienie noworoczne. Jest tylko jeden warunek: Na koncie kilka duzych baniek:)

08.01.2008
23:24
smile
[29]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

Za 40 lat to ja już sztywny będę...

08.01.2008
23:31
[30]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Umre mlodo i zostawie atrakcyjne zwloki. Za 40 lat bede prawdopodobnie plywal w morzu w skali 1:100000

09.01.2008
02:13
[31]

Volk [ Senator ]

Tez raczej az tyle nie przetrwam: nadwaga, zero ruchu, fast food, fajki, alkohol itd

09.01.2008
02:22
[32]

Pilotiusz [ Pretorianin ]

dziadek z wnukiem o gadzetach bedzie mogl tak pogadac jak ty ze swoim obecnym dziadkiem.... technika idzie do przodu, to co dla ciebie bedzie hitem, dla nich bedzie starym syfem.... nie ma sie co oszukiwac.... zobaczysz :)

09.01.2008
05:37
[33]

req_ [ wet and dirty ]

Jak nie trzaśnie mnie żaden autobus, albo spadający fortepian, to bede pewnie tym, czym jestem do końca swoich dni ;) Dziedziny na pewno nie będę zmieniał, chociaż życie nieraz robiło z informatyków - mechaników samochodowych, więc trudno powiedzieć. W grach do końca życia na pewno nie będę siedział, bo od paru lat przechodzi mi to. Ciężkie pytanie, nie potrafię odpowiedzieć jednoznacznie ;)

09.01.2008
06:52
smile
[34]

mycha921 [ Invisible ]

Chyba tak jak tu: Tylko jako facet ;P

09.01.2008
07:01
[35]

KzX [ Konsul ]

chyba wiadomo że za 40 lat będe piękniejszy niż dzisiaj

09.01.2008
08:09
smile
[36]

gacek [ FISHKI dot NET ]

Coś w tym stylu :P

09.01.2008
08:14
[37]

cfs09 [ Konsul ]

Wydaje mi się, że nie dożyję takiego wieku... :-/ Ale jeśli miałbym dożyć to tak, widzę siebie za 40 lat. Jako ułożonego starszego mężczyznę z rodziną i pieniędzmi, który nie będzie tracił czasu na gadanie z 12-latkami na temat wyższości GTA 12 nad Mafią 7.

09.01.2008
08:46
smile
[38]

sakhar [ Animus Mundi ]

W końcu będę miał czas na przczytanie wszystkich tych ksiażek, jakie chcialem, a na które nie miałem czasu z powodu Wiedźmina, Baldur's Gate czy NWN 2:) A od czasu do czasu przytnę sobie z przyszłym synem lub wnukiem w Call of Duty 9;) Chociaż ze względu na moja potencjalna koordynację reka-oko, to pewnie preferowac będę jakies partyjki by mail w Steel Panthers ze znajomymi pierdzielami w moim wieku :P

09.01.2008
10:55
[39]

Puchciol [ Pretorianin ]

promilus1----->no co ty , swiat sie nie skonczy w 2012,jest taka szansa bo bedzie EUR 20012 POLAND/UKRAINE :)

a co do wątku to niemam nic do powiedzenia....

09.01.2008
11:07
[40]

litlat [ (A)//(E) ]

za 40 lat będę miał 60 dych na karku prawie. No i co będę robił? póki sił starczy to pewnie będę sobie zwiedzał świat a potem... hmm... zostanie już tylko partyjka Duke Nukem Forever II po necie... pingów nie będzie wcale bo najwolniejsze łącza będą miały pewnie kilka TB/s :P

Swoją drogą to ciekawe czy będziemy jeszcze używać takich rzeczy jak myszka czy klawiatura. Sterowanie głosowe doprowadzą do perfekcji? Wyprodukują 'karte zapachową' SmellBlaster? A może będziemy sie już przenosić do gry tak jak w Matrix-ie? :)

09.01.2008
11:24
smile
[41]

Boroova [ Jožin z bažin ]

Za 40 LAT!!??? Czlowieku, ja nie wiem co bede robil za rok.

A tak serio, to wiekszosc z was nawet nie zdaje sobie sprawy jak bardzo czlowiek moze sie zmienic w przeciagu kilku lat nie zdajac sobie z tego sprawy nawet (WOW, ale zdanie mi wyszlo...). Niedlugo bedzie 27 krzyzyk na karku i jak teraz patrze na dzisiejsza mlodziez (tak, wiem ze zabrzmialo to po dziadowsku) to mnie ogarnia przerazenie i zazenowanie, ze sam tak sie zachowywalem jeszcze kilka lat temu.

Poza tym nie wiem, czy to normalne, ale po przekroczeniu pewnego wieku - typu 20 lat, czlowiek w ogole nie czuje ze sie starzeje. No bo w sumie to wasy juz sa, piwa mozna sie napic bez stresu i wpuszcza cie do kazdego klubu, nawet takiego, gdzie pisze (o zgrozo!) "wstep od 21 lat"! Jakos wtedy latka szybciej leca.

W sumie to chcialbym za 40 lat byc w miare zdrowy, miec wspaniala rodzine i kilku wiernych przyjaciol

09.01.2008
11:40
smile
[42]

zbm [ I Herd U Liek Mudkipz? ]

gacek -> fuj, mogłeś uprzedzić:D

a za 40 lat będę miał o 40 lat więcej i bez viagry sie nie obejdzie :) ot życie

09.01.2008
11:46
[43]

massca [ ]

zdefiniuj najpierw "nasze pokolenie" :)

09.01.2008
11:53
[44]

Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]

A ja będę siedział w studiach telewizyjnych i opowiadał, jak to się stało, że z moimi kolegami z drużyny mogłem zdobyć Mistrzostwo Świata i Europy w Piłce Nożnej, a tej aktualnej kadrze czegoś brakuje.
Do tego bede dążyć, tylko może, żeby jednak i tej kadrze za 40 lat niczego nie brakowało :D Wiadomo, o co chodzi.

A jesli mialbym skomentowac pierwszy post, to zgadzam się z req_ -----> Nasze wnuki, jesli takich doczekamy beda mialy swoje nowinki techniczne, a my bedziemy mieli swoje, ktore dla nich beda antykami :P A moze byc gorzej niz teraz, bo swiat idzie do przodu coraz szybciej i za te 40 - 50 lat mozemy byc jeszcze bardziej zagubieni :D

09.01.2008
11:58
smile
[45]

bECKy [ how-you-doin? ]

za 40 lat?
student 1 roku czegośtam

09.01.2008
12:11
[46]

smuggler [ Patrycjusz ]

Za 40 lat? Watpie czy dozyje. :)

Ale pamietam, ze sporo lat temu myslalem jak to bedzie jak bede mial tyle lat co teraz.
Powiem wam, ze z jednej strony jest zupelnie inaczej, z drugiej - wtedy sie lubilem bawic, dzis sie lubie bawic, wtedy mnie ciagnelo do dziewczyn (choc jeszcze nie wiedzialem po co :P) teraz mnie ciagnie... wiek fizyczny nie rowna sie na szczescie wiekowi psychicznemu. Mozna byc zgorzkniala maruda w wieku 15 lat, a znam goscia (EGM), ktory juz do emerytury powoli dobija, a optymizmu i ogolnej energii w nim wiecej niz w niejednym nastoletnim "emo" :).

09.01.2008
12:13
smile
[47]

pawel2369 [ Pretorianin ]

A może bedzie tak...

09.01.2008
12:33
[48]

Vidos [ Legend ]

Za 40 lat miałbym ponad 70, w co wątpię więc na tym zakończę.

09.01.2008
12:39
smile
[49]

ribik [ Generaďż˝ ]

Widziałbym się w takim wdzianku --->


Widzicie siebie za 40 lat? - ribik
09.01.2008
12:40
smile
[50]

ribik [ Generaďż˝ ]

Albo w takim --->


Widzicie siebie za 40 lat? - ribik
09.01.2008
12:40
[51]

Anihillus [ Konsul ]

Za 40 lat, nie wiele się zmieni. Świat nadal będzie gnał do przodu tym samym torem. Chyba, że moralność ulegnie degradacji do poziomu średniowiecznej Francji, ale to już abstrakcja.

Osobiście, za 40 lat będę młodym 30 latkiem(medycyna nigdy nie zatrzymuje się w miejscu), o mentalności 60 latka, "dogorywającego" emerytury, gdzieś w Unii Europejskiej na południu Turcji, zarządzającym jakaś poważną siecią komputerową, której właścicielem nie będzie tepsa.



09.01.2008
13:02
[52]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

będzie super będzie w co pograćnp. Need for Speed Polska

09.01.2008
13:07
[53]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Pryz moim trybie zycia, to pewnie ledwo 30 dozyje.

09.01.2008
13:25
[54]

Imix [ SG-1 ]

Pewnie faktycznie przepasc mentalnosci jaka mamy dzisiaj miedzy emerytami a naszym pokoleniem, oczywiscie uogolniajac bedzie mniesza, ale...
Starosc nie radosc, latwo pisac teraz banialuki, a tak na prawde to pewnie bedzie mnie bolal kregoslup, albo kolana, bedzie mi ciagle zimno i w ogole lipa...
Kolo 40 przejdzie mi zainteresowanie tymi wszystkimi gadzetami, po zalozeniu rodziny nie bede mial czasu na gry i pierdoly, wiec na czasie na bank nie bede...

Przeciez, to nie jest tak ze nasi rodzice w naszym wieku nie interesowali sie muzyka czy innymi rozrywkami, nie balowali, nie pili alkoholu czy nie probowali narkotykow... Ale z wiekiem malo im tego zostalo ;]
Swiat poszedl na przod i choc teraz nasi rodzice czy dziadkowie kozystaja z internetu czy potrafia ustawic zegarek w video nie zaciera tego ze to mlodzi ogarniaja wszystko najbardziej.

Dzisiejsze DVD, Telewizory LCD, HD, Blue-Ray, konsole czy komputery, ipody i inne pierdoly za 40 lat nie beda istniec, przepasc pokoleiowe na bank bedzie, my bedziemy wspominac nasza mlodosc i opowiadac jak to bylo za naszych czasow, opowiadac o Falloucie czy WoWie, a nasze wnuczki beda sie smiac jak mozna bylo grac w taki chlam przeciez tam nawet nie ma fotorealistycznej grafiki ;] albo sluchac takich staroci jak Led Zeppelin ;]

Bedziemy moralizowac, ze alkohol czy papierosy to zlo i bedziemy chcieli zeby nasze wuki dzieci uczyly sie na naszych bledach, a one beda sobie myslec ale ci starzy zrzedza ;]

A kasy na starosc duzo raczej nie bedzie, bo emerytury w tym kraju jeszcze dlugo beda niskie i raczej przecietny emeryt nie kupi sobie za 40 lat wypasionego sprzetu ;]

09.01.2008
13:49
smile
[55]

huba-uba [ Pretorianin ]

Ja nie wyobrażam sobie jak będę wyglądać za 10. A co dopiero za 40.

09.01.2008
13:53
[56]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Dokładnie - jeżeli dożyję to pewnie będę gdzieś dogorywał w cichym pokoju zagrywając się na śmierć w Fallouta Online :)

09.01.2008
13:56
[57]

smuggler [ Patrycjusz ]

Imix

Z pierwszym akapitem w ogole sie nie zgodze, z reszta jak najbardziej. Tzn. z tym, ze okolo 40 cie nie bedzie krecic to, co w mlodosci. Byc mozne ale to juz zalezy od ciebie, jak uznasz, ze jestes "za stary na takie cos" to moze...

A juz nie moge sie doczekac, kiedy dzisiejsze ziomy beda slychac, ze "hip-hop, to takie umpa umpa dla starych ramoli, k*** kto by tego badziewa sluchal" :D :D

09.01.2008
13:58
[58]

bartoniu [ Konsul ]

ja tam jesli dozyje tych lat nadal bede staral sie zyc aktywnie zeby nie ździadzieć za szybko;)

09.01.2008
14:02
[59]

yasiu [ Senator ]

pewnie

dalej bede walcem jezdzil =]

09.01.2008
14:15
smile
[60]

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]

smuggler --------->tez jestem ciekawy.chodz jednak nie chce tych czasow doczekac

a zreszta i tak nam cztery lata juz zostaly tylko (21.12.2012)

09.01.2008
14:19
[61]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Z tym końcem świata przesadzacie, nikt nie zna przecież dnia ani godziny.

09.01.2008
14:20
[62]

Foks!k [ Volleball - ]

Nie wiem, nigdy się nad tym nie zastanawiałem ...

09.01.2008
15:33
smile
[63]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Oj wy pesymiści. Medycyna idzie do przodu. Może i Smuggler z Soulem doczekają 2048 roku, a wy gadacie o waszym niezdrowym trybie życia.

09.01.2008
16:08
smile
[64]

szaszłyka! [ Chor��y ]

Nie wiem :P owszem zastanawiałem się kiedyś nad tym ale raczej nic nie wymyśliłem :)

Richard_Hamond [53] - a co ty dziecko możesz teraz robić skoro twierdzisz że nie dożyjesz 30lat? Chociaż wiesz jeżeli się zastanowić to ty dla mnie na tym forum jesteś jedną z najgłupszych (nie zrażaj się, bo to prawda) osób tutaj i jak normalnie też taki jesteś to popieram twoją wypowiedź bo z taką inteligencją pracy nie znajdziesz i pozostanie tylko skok z mostu lub z 10 piętra - bo żyć za co nie będziesz miał

09.01.2008
16:11
smile
[65]

Hugunumana [ Konsul ]

garbi1337----> ja tez pije to co Ty... i pewnie nie dozyje 40stki trzeba z tym skonczyc

09.01.2008
16:13
[66]

Jasiu-szturmowy [ Centurion ]

za 40?????..........


Widzicie siebie za 40 lat? - Jasiu-szturmowy
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.