GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wirus mi popsul "moj komputer"

08.01.2008
21:39
[1]

Orrin [ Najemnik ]

Wirus mi popsul "moj komputer"

Witam
Mam problem mialem wirusa na dysku jako ze i tak mialem robic formata to sie nie przejmowalem. Po formacie wirus jednak zostal. Wlasnie sie usuwa i chyba zniknie caly. Problem jest jednak inny. Gdy wlacze jakas partycje przez moj komputer to wyskakuje mi blad. gdy klikne prawym na dysk mam od gory "autootwarzanie", "wyszukaj" a dopiero na 3 miejscu jest "otworz" Jak zrobic zeby bylo normalnie?

08.01.2008
21:50
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Proszę przeczytać "Wyszukaj zamiast otwórz"

08.01.2008
22:02
[3]

Orrin [ Najemnik ]

Na dysk C podzialalo ale na D i E ciagle sie zle wlacza :(

08.01.2008
23:06
[4]

lo0ol [ Jónior ]

Ja mam "open(0)" zamiast "otwórz". ;p

09.01.2008
00:32
[5]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

Mam problem mialem wirusa na dysku jako ze i tak mialem robic formata to sie nie przejmowalem. Po formacie wirus jednak zostal. Wlasnie sie usuwa i chyba zniknie caly. lol ;)

Jaki to wirus był, spytam z ciekawości?

09.01.2008
00:50
[6]

Faolan [ Człowiek Wilk ]

Usuń ze wszystkich partycji plik autorun.inf, który ma w sobie odnośnik do wirusa znajdującego się w fałszywym koszu. Potem ściągnij avasta home edition i przeskanuj wszystkie partycje, aby usunąć ten syf. Powinno pomóc.

Na przyszłość antyvirus na stałe w komputerze.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.