
MaCiUs16 [ Pretorianin ]
Pulpit - Pomoc.
Witam!!
Mam taki problem. Jak wchodzę we właściwości pulpitu i w zakładkę pulpit i chce sobie wybrac tam tapetę to mam wszystkie moje zdjęcia (ktoś sie nudził i mi je tam wrzucił, a tego nie chciałem). I teraz powstaje pytanie czy da sie te pliki stamtąd usunąć? Bardzo proszę o pomoc.!

©®© [ Generaďż˝ ]
Idz do : C - Windows - Web - Wallpaper
Tam mozesz usunąc dowolne tapety ktore pojawiaja sie we własciwosciach pulpitu :)
Pare sekund za poźno... :P
Hugunumana [ Konsul ]
Mirencjum----> podoba mi sie Twoja tapeta moglbys ja zrzucic na adres e-mail?? [email protected]
mirencjum [ operator kursora ]
Hugunumana --> Tapetę znajdziesz gdzieś tutaj: