GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pulpit - Pomoc.

08.01.2008
21:26
smile
[1]

MaCiUs16 [ Pretorianin ]

Pulpit - Pomoc.

Witam!!
Mam taki problem. Jak wchodzę we właściwości pulpitu i w zakładkę pulpit i chce sobie wybrac tam tapetę to mam wszystkie moje zdjęcia (ktoś sie nudził i mi je tam wrzucił, a tego nie chciałem). I teraz powstaje pytanie czy da sie te pliki stamtąd usunąć? Bardzo proszę o pomoc.!

08.01.2008
21:59
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Domyślnie w systemie Windows pliki graficzne, za pomocą których możemy ustawić tapetę pulpitu są umieszczone w folderze C:WINDOWS/Web/Wallpaper.

To chyba tam Ci ktoś to wrzucił, a ty musisz wyrzucić.


Pulpit - Pomoc. - mirencjum
08.01.2008
22:00
smile
[3]

©®© [ Generaďż˝ ]

Idz do : C - Windows - Web - Wallpaper
Tam mozesz usunąc dowolne tapety ktore pojawiaja sie we własciwosciach pulpitu :)



Pare sekund za poźno... :P

08.01.2008
22:25
[4]

Hugunumana [ Konsul ]

Mirencjum----> podoba mi sie Twoja tapeta moglbys ja zrzucic na adres e-mail?? [email protected]

09.01.2008
16:47
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

Hugunumana --> Tapetę znajdziesz gdzieś tutaj:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.