GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Call of Duty 4 Serwer główny padł?

08.01.2008
21:25
[1]

Martinez [ Konsul ]

Call of Duty 4 Serwer główny padł?

Witam,
Mam pytanie, coś sie stało z głównym serwerem CoD4 czy coś u mnie nawaliło? bo nie wyszkuje mi wogóle serwerów,
Jeśli serwer jest OK to jakies propozycje co u mnie nawaliło? przeinstalowałem juz 2x i nic nie dało
Dzięki z góry

08.01.2008
21:27
[2]

beowulff [ X ]

Dziala ok...

08.01.2008
21:44
[3]

Martinez [ Konsul ]

up

08.01.2008
22:44
[4]

BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]

Patche masz? Moze masz najstarsza wersje i zwyczajnie nie ma servow.

08.01.2008
23:17
[5]

Martinez [ Konsul ]

Próbowałem i z wersją podstawową i z najnowszym patchem 1.4, za kazdym razem wyskakuje to samo czyli "oczekiwanie na odp. serwera głównego" . Taka sytuacja zdarza mi sie po raz 1-wszy, wcześniej nie miałem żadnych problemów. Myślałem ze moze to wina systemu, wiec zainstalowałem też na drugim kompie gre i jest ten sam komunikat. Inna gra na necie oraz sam net działaja jak nalezy. HELP!

09.01.2008
08:57
[6]

Martinez [ Konsul ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.