Martinez [ Konsul ]
Call of Duty 4 Serwer główny padł?
Witam,
Mam pytanie, coś sie stało z głównym serwerem CoD4 czy coś u mnie nawaliło? bo nie wyszkuje mi wogóle serwerów,
Jeśli serwer jest OK to jakies propozycje co u mnie nawaliło? przeinstalowałem juz 2x i nic nie dało
Dzięki z góry
beowulff [ X ]
Dziala ok...
Martinez [ Konsul ]
up
BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]
Patche masz? Moze masz najstarsza wersje i zwyczajnie nie ma servow.
Martinez [ Konsul ]
Próbowałem i z wersją podstawową i z najnowszym patchem 1.4, za kazdym razem wyskakuje to samo czyli "oczekiwanie na odp. serwera głównego" . Taka sytuacja zdarza mi sie po raz 1-wszy, wcześniej nie miałem żadnych problemów. Myślałem ze moze to wina systemu, wiec zainstalowałem też na drugim kompie gre i jest ten sam komunikat. Inna gra na necie oraz sam net działaja jak nalezy. HELP!
Martinez [ Konsul ]
up