GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (767) - 147

08.01.2008
20:45
smile
[1]

Garbizaur [ Legend ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (767) - 147

bieda werszyn...

08.01.2008
20:45
smile
[2]

Arxel [ Legend ]

piersi :D

Yea!

08.01.2008
20:46
[3]

Stitch001 [ Witcher ]

PUPa

08.01.2008
20:46
smile
[4]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Wole prawdziwe :P

08.01.2008
20:46
smile
[5]

Arxel [ Legend ]

Nie wiesz co dobre Orlando :P

08.01.2008
20:47
[6]

Garbizaur [ Legend ]

właśnie Orl wie najlepiej, że prawdziwe rzondzom... ;P

08.01.2008
20:48
smile
[7]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

08.01.2008
20:48
[8]

Garbizaur [ Legend ]

ale jak ktoś nie ma perspektyw, to dobre i nie prawdziwe... ;)

08.01.2008
20:49
smile
[9]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Dokladnie Garbi

08.01.2008
20:50
smile
[10]

Garbizaur [ Legend ]

dlatego ja wolem prawdziwe...

08.01.2008
20:50
smile
[11]

Arxel [ Legend ]

O żesz wy :P
Już Was nie lubie :P

Przez Was nie zasnę dzisiaj...
Chociaż w sumie to i nie tylko przez Was :D

08.01.2008
20:51
[12]

Garbizaur [ Legend ]

no co Tyyyyyyyyyy...

08.01.2008
20:51
smile
[13]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Coz Arx, zostaje Ci kostka Rubika...

08.01.2008
20:54
smile
[14]

promyczek303 [ sunshine ]

Witam w nowej cześci i zarazem zycze dobrej nocy...

08.01.2008
20:55
smile
[15]

Arxel [ Legend ]

Dzisiaj Wam się upiecze... Jutro mam zbyt ważny dzień by nie być dzisiaj nie w humorze :D

Hej Promyczku :)
I dobrej nocy :)

08.01.2008
20:56
[16]

Garbizaur [ Legend ]

dobranoc sun, co tak wcześnie do łóżeczka? :)

gudnajt Arx

08.01.2008
20:58
[17]

Arxel [ Legend ]

Ja też uciekam :) Trochę na TV a później do łóżka

Dobranoc

08.01.2008
20:59
smile
[18]

Flyby [ Outsider ]

..smętny promyczek życzący dobrej nocy wcześniej od kur ..podejrzane piersi ..coś kiepsko
..jakby lekcje po łebkach odrobili i do łózia

08.01.2008
21:48
smile
[19]

Arxel [ Legend ]

Tak łatwo się mnie nie pozbędziecie :P

I'm back!

08.01.2008
21:49
smile
[20]

Garbizaur [ Legend ]

08.01.2008
23:10
smile
[21]

Pl@ski [ FlaT ]

Jejku jej, miałem się wcześniej położyć dzisiaj i znooooowu w życiu mi nie wyyyyyszło... :P
Dobranoc DDW...

09.01.2008
01:14
smile
[22]

Flyby [ Outsider ]

..co ja mam powiedzieć ..dobranoc

09.01.2008
01:18
smile
[23]

DeVitoo [ AWF Poznań ]

Ja się zastanawiam czy iść spać czy czytać psychologie. W końcu kiedyś muszę :P :/

EDIT: Nie ma bata, jutro poczytam.. chyba :P

09.01.2008
07:04
[24]

Garbizaur [ Legend ]

zieeeeeeeefffffff

09.01.2008
10:18
smile
[25]

promyczek303 [ sunshine ]

Hej :*
Nie mogłam juz wczoraj ;) Zmeczenie materii :P

Coż za piekny dzis dzien :) Słonko slicznie swieci i nawet wydaje sie być ciepło... i nawet fakt ze 2 raz w ciagu 3 minut umoczyłam rekaw w ketchupie, który jest na toscie nie jest w stanie mi zepsc humoru :)
Za chwilke musze zmykac na uczelnie :P Dzis az 1,5h :) Nie wiem czy temu podołam :P

09.01.2008
13:08
[26]

DeVitoo [ AWF Poznań ]

Ja tam gimnastyki nie zdałem i czekam na termin poprawkowy pff :|

09.01.2008
13:48
smile
[27]

Arxel [ Legend ]

Witaj elito...
Czy ktoś z Was będzie tak miły i mnie zbluzga?

*wali głową w ścianę*

09.01.2008
14:32
smile
[28]

Pl@ski [ FlaT ]

Arxel -> Taikuna nie ma, a ja zaraz spadam, więc raczej nikt cię nie zbluzga... :P

A co się stało?

09.01.2008
14:38
[29]

Arxel [ Legend ]

Daj spokój...
Idę sobie obiad zrobić...

09.01.2008
14:38
[30]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

When we grew up and went to school
There were certain teachers who would
Hurt the children in any way they could

"OOF!" [someone being hit]

By pouring their derision
Upon anything we did
And exposing every weakness
However carefully hidden by the kids
But in the town, it was well known
When they got home at night, their fat and
Psychopathic wives would thrash them
Within inches of their lives!


We don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teacher leave them kids alone
Hey! Teacher! Leave them kids alone!
All in all it's just another brick in the wall
All in all you're just another brick in the wall

We don't need no education
We dont need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teacher leave them kids alone
Hey! Teacher! Leave us kids alone!
All in all you're just another brick in the wall
All in all you're just another brick in the wall

"Wrong, do it again!"
"If you don't eat your meat, you can't have any pudding. How can you
have any pudding if you don't eat your meat?"
"You! Yes, you behind the bikesheds, stand still laddy!"

09.01.2008
15:59
smile
[31]

promyczek303 [ sunshine ]

DDW podupada :|

09.01.2008
16:11
smile
[32]

Flyby [ Outsider ]

..jak to wszyscy dobrotliwi się zrobili i przemęczeni - czyżby skutki przesilenia zimowego?

09.01.2008
16:28
smile
[33]

Arxel [ Legend ]

Nie - to brak Tai-a tak na wszystkich wpłynął... To był szok i jeszcze nikt nie doszedł do siebie...

09.01.2008
16:34
smile
[34]

frer [ God of Death ]

Witam wszystkich. ;)

Btw Taikun znowu dał się zbanować, że go nie ma ??

09.01.2008
16:37
smile
[35]

Łyczek [ Legend ]

Tak bardzo brakuje Wam Taikuna ?:)

09.01.2008
16:39
[36]

Flyby [ Outsider ]

..tak sie właśnie zastanawiam Łyczek czy jesteś w stanie go zastąpić ;)

..hmm ..pewne warunki posiadasz..

09.01.2008
16:40
smile
[37]

Łyczek [ Legend ]

Flyby ---> Swoją rozmyślenia zostaw dla siebie :)

09.01.2008
16:42
smile
[38]

Flyby [ Outsider ]

..nie jestem egoistą Łyczek - wspólnota Ddw nie może cierpieć z powodu braku jakiegoś elementu..

..mógłbyś sie postarać

09.01.2008
16:43
smile
[39]

Łyczek [ Legend ]

Jeszcze Taikun wróci i będzie przesyt tego elementu ;)

09.01.2008
16:48
smile
[40]

Arxel [ Legend ]

To wtedy będzie pojedynek i zostanie najlepszy :P

09.01.2008
16:48
smile
[41]

Flyby [ Outsider ]

..hmm ..o tym nie pomyślałem ;)

..pojedynki, Arxel to są tutaj na porządku dziennym ..mają tylko różne formy ;)

09.01.2008
16:51
[42]

Łyczek [ Legend ]

Arxel ---> Ale ja nie mam zamiaru się pojedynkować z Taikunem. Już wolałbym rozmyślać nad zbrodnią Raskolnikowa jaką popełnił niż walczyć z Taikunem :)

09.01.2008
16:56
smile
[43]

Flyby [ Outsider ]

..Taikun w zestawieniu z babcią lichwiarką? ..jednak Łyczek pomyślał o siekierze

09.01.2008
16:58
[44]

Łyczek [ Legend ]

Źle trafiłem Flyby ? Pamiętaj o siostrze babci lichwiarki, którą też zaciukał :)

09.01.2008
17:00
smile
[45]

Flyby [ Outsider ]

..uff ..Łyczek, ale Ty masz lektury ..lepiej na Ciebie uważać ;)

09.01.2008
17:02
smile
[46]

Łyczek [ Legend ]

Flyby ---> To wszystko dlatego, że tak książka jest tak samo "chora psychicznie" jak Taikun :)

09.01.2008
17:08
smile
[47]

Flyby [ Outsider ]

..pewnie czyta Twoje słowa Łyczek i jest zadowolony ;) ..zdaje się że trzymał się maksymy "nieważne jak o mnie mówią byleby mówili"

09.01.2008
17:13
smile
[48]

Łyczek [ Legend ]

Zbrodnia i Taikun

Dzień piąty:

Łyczek słyszy głos wewnętrzny "Czy dobrze postąpiłeś pisząc o Taikunie jak o chorym psychicznie człowieku?"

*Ciąg dalszy nastąpi :)

09.01.2008
17:20
smile
[49]

Flyby [ Outsider ]

..a ja sobie pójdę pograć w Fallouta 2 ..wgrałem mu te nowe dodatki angielskie .. co prawda większość dialogów jest po angielsku ale ciekawość mnie gnębi co tam dodano ;)

09.01.2008
19:41
smile
[50]

Garbizaur [ Legend ]

Nie ma Taikuna? Jaka szkoooooooooooooooda...

09.01.2008
20:00
[51]

frer [ God of Death ]

Flyby --> Też bym sobie pograł, ale mnie wkurzyło, że strażnicy strzelali do mnie bez powodu w New California Republic (chyba tak się ta wiocha nazywała). Chyba jakiś bug, bo ciągle mi mówili, żeby odłożyć broń nawet jak żadnej nie miałem. :P

Btw zrecenzuj później ten nowy dodatek, może też sprawdzę.

09.01.2008
20:08
[52]

Stitch001 [ Witcher ]

frer - a broń schowałeś w NCR? Swojego Deadclaw'a też musisz zostawić jak i Markusa prxzed bramą (sporo przed brama najlepiej)

09.01.2008
20:30
smile
[53]

promyczek303 [ sunshine ]

Nie - to brak Tai-a tak na wszystkich wpłynął... To był szok i jeszcze nikt nie doszedł do siebie...

co się stało z naszym internetowym buchajem? :D

09.01.2008
20:31
smile
[54]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Nikt nie wie.

09.01.2008
20:32
[55]

Taikun. [ NINTENDO ]

Zbrodnia i Kara to była obok Jądra Ciemności i Dziadów Trzecich najlepsza książka, która czytałem w liceum.

Jeszcze Taikun wróci i będzie przesyt tego elementu ;)
Dup bump yeah anime ... tits or gtfo ... pr0 muzyka:


Macie przesyt na cały tydzień Waszego nudnego wątku :P

Sticzu (GG) nie mam bana :p

09.01.2008
20:33
smile
[56]

beowulff [ X ]

Miales tu juz nie pisac ...

09.01.2008
20:40
[57]

beowulff [ X ]

co się stało z naszym internetowym buchajem? :D

wiewiorki go dopadly xD

09.01.2008
20:41
[58]

Taikun. [ NINTENDO ]

beo tak, wiem że mnie kochasz, ew. masz jakieś zboczenie na moim punkcie jak swego czasu piokos ... czy tam sokoip

09.01.2008
20:46
smile
[59]

beowulff [ X ]

eee Piokos zboczony?
No moze troche :)

09.01.2008
21:03
[60]

frer [ God of Death ]

Stitch --> Byłem sam, nawet wywaliłem wszystko do bagażnika, żeby nawet w ekwipunku nie mieć broni i nic. Też miałem problem z samochodem w jednym mieście, bo jak tylko wjechałem to mi znikał cały poza bagażnikiem. :P

09.01.2008
21:06
smile
[61]

Flyby [ Outsider ]

..he ..słońce japońców wpadło porazić promyczka a i nam zaświecić w oczy ;) ..pławmy się w jego łaskawym cieple ;) ..

..piokos jest prawidłowo zboczony ;) ..jeżeli już

..frer, tak jak pisze Arxel, w NCR są podwójnie uczuleni ..na broń i "nieprawidłowe" towarzystwo ..a ja jestem dopiero w Klamath i jedyną zmianę jaką zauważyłem było to że po ubraniu Sulika w kurtkę on tę kurtkę miał widoczną na sobie - pamiętam że przedtem ubieranie go w zbroje nie odbijało się w grafice, zawsze wyglądał jak półnagi ;) ..podejrzewam frer że masz jakąś felerną wersję gry (a było ich trochę ;)) - weź tą z GW, jest prawidłowo spatchowana

09.01.2008
21:13
[62]

frer [ God of Death ]

Flyby --> Ja mam wersję angielską (nie wiem czy UK czy US) na DVD gdzie od razu jest F1, F2 i F:T. Problem w tym może tkwi, że F1 było spatchowane na maxa, ale F2 było v1.0 tylko.

09.01.2008
21:27
smile
[63]

Taikun. [ NINTENDO ]

Tak na mnie narzekaliście ... ale wątek Taikuna stał się głównym wątkiem dzisiejszego dnia ;p

idę strzelić mastura ...

09.01.2008
21:31
smile
[64]

Flyby [ Outsider ]

..gdybyś miał bodajże UK, to te dodatki spatchowały by Ci także silnik gry na plus (kolory) - pisze o tym w wiadomościach GOL-wych

09.01.2008
21:32
[65]

beowulff [ X ]

:) postanowilem ze zaszczyce cie swoja obecnoscia tam i zobacze co psujesz... :)

09.01.2008
21:34
smile
[66]

Taikun. [ NINTENDO ]

Najlepszy wątek GOLa beo

09.01.2008
21:37
[67]

frer [ God of Death ]

Flyby --> Spróbuję, ale chyba dopiero po sesji wezmę i od nowa zacznę grać. Teraz mam już mastah postać, że nikt mi praktycznie nie podskoczy, tylko nie mam amunicji do broni energetycznych, a ceny są zabójcze (chyba z 8k za 50 sztuk).

09.01.2008
21:41
smile
[68]

sergi__ [ Raphael ]

09.01.2008
22:01
smile
[69]

Flyby [ Outsider ]

..pff ..i bądź tu grzeczny, człowieku ..w wątku Taikuna nazwano moje pozdrowienia wypocinami

09.01.2008
22:05
smile
[70]

Pl@ski [ FlaT ]

Ciekawe czym zostaną nazwane moje przechwałki...
Snobizmem? :D

09.01.2008
22:17
[71]

Arxel [ Legend ]

Tak sobie czytam odnośnie Dożywotniej Gwarancji w CDP... Żenada :D
Trzeba im odesłać uszkodzony nośnik - pff... A jak mi się zgubi?
16zł za spakowanie i przesyłkę? Oni to pakują w pozłacane pudełko?
"Wymiana płyt jest darmowa!" Ty płacisz tylko za wysyłke uszkodzonych płyt do dystrybutora oraz za zapakowanie i wysłanie nowych do Ciebie! Koszt jaki poniesiesz to zaledwie połowa ceny nowej gry! Ba, nawet możesz wymieniać ile razy Ci się podoba!

No, trochę poprawił mi się dzisiaj humor...

09.01.2008
22:46
smile
[72]

beowulff [ X ]

Arxel ->taaa a teraz pomysl jak im odeslesz plytke ktora wybuchla w napedzie, w takim woreczku jak na amfe....

09.01.2008
22:54
[73]

Taikun. [ NINTENDO ]

z innego pro wątku:

bo beo tutaj Wam nie potrzeba ludzkiego głosu ;p

09.01.2008
23:32
smile
[74]

Pl@ski [ FlaT ]

Arxel -> W tych 16zł teoretycznie może być wliczony koszt produkcji nośnika z grą... :) Także oni wychodzą na zero...

Ciekawi mnie tylko co by było, gdybym odesłał im płytkę np. z premierowej edycji Gothic'a 2 - odesłali by mi shitową płytkę z eXtra Klasyki? :/

Dobranoc DDW...

10.01.2008
07:32
smile
[75]

Łyczek [ Legend ]

:) Dzień dobry Ddw :)

Jutro studniówka ... Blee

10.01.2008
08:25
smile
[76]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Łyczek ---> Ty się cieszyć powinieneś :D

Długo jeszcze tyle alkoholu co podczas studniówki nie wypijesz ;)

10.01.2008
08:56
[77]

Garbizaur [ Legend ]

Ciesz się Łyczku, studniówki som fajne... ;)

10.01.2008
08:59
smile
[78]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Garbi --> Nie udawaj, że swoją pamiętasz :D

10.01.2008
09:29
smile
[79]

promyczek303 [ sunshine ]

Czesc :*

Hej Jeck - dawo Cie nie widziałam :*

;-)

zmykam na uczelnie :P

bye

10.01.2008
09:56
smile
[80]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Hej Pro ---> Bo rzadko tu zaglądasz :*

10.01.2008
10:36
[81]

Łyczek [ Legend ]

Hahaha :D Jeck i tu Cię zawiodę :D Nie będzie żadnego alko na studniówce bo będzie podwójna rewizja alkoholu i powiedzieli, że jeżeli jak coś mamy wnieść to może się uda setkę w gaciach przemycić :D

Mam w MONie organizowaną studniówkę ;)

10.01.2008
10:37
[82]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

MON = Miejski Ośrodek Nudystów?

No to czym się martwisz ?? O.o

10.01.2008
12:41
smile
[83]

Arxel [ Legend ]

^ :D

Ja mam dopiero drugiego lutego... Co gorsza - panna, z którą miałem iść chyba jednak nie pójdzie :/ Czy mogło przytrafić mi się coś gorszego?

10.01.2008
12:45
[84]

Taikun. [ NINTENDO ]

Zawsze mogłeś iść ze mną ...

10.01.2008
12:59
smile
[85]

frer [ God of Death ]

Taikun zawsze potrafi człowieka pocieszyć. :D

10.01.2008
13:07
smile
[86]

Arxel [ Legend ]

Taaa... Dokładnie...
Ale wyjątkowo dzisiaj nie jest mi do śmiechu...

10.01.2008
13:09
[87]

Taikun. [ NINTENDO ]

Jeśli chodzi o poloneza na studniowce to tańczyłem z koleżanką żeby mnie wychowawca nie dręczył, ale na studniówkę szedłem sam. W sumie gdybym prócz picia miałbym 'opiekowac' sie jakas dziewczyna to bym juz nie wyrobił ;) Dlatego Arxiu olej to, kup sobie więcej Starogardzkiej i do boju :)

10.01.2008
13:17
smile
[88]

Arxel [ Legend ]

Taa... A 150zł pójdzie się je**ć?
Kurwa... Mam wielką ochote spić się do nieprzytomności i obudzić się za tydzień...

10.01.2008
13:20
[89]

Taikun. [ NINTENDO ]

a to o to chodzi ... to na serio mogę z Tobą iść jak wszystko opłacone ... sukienkę pożyczę z prywatnej garderoby beo i jazda

10.01.2008
13:28
smile
[90]

promyczek303 [ sunshine ]

Tai --> przyznaj sie lepiej ze bylo tyle kandydatek ze nie umiales sie zdecydowac ktora wybrac i dlatego poszedles sam ;)

10.01.2008
13:32
smile
[91]

Taikun. [ NINTENDO ]

E tam ... więcej kandydatów było ale to szczegół :) studniówka to dla mnie po prostu kolejna okazja do napicia się, nie gloryfikowałem specjalnie tego wydarzenia, jak reszta, tyle.

Kurde, kto mnie zmusi do nauki :/ bo zamiast tego rysuje jakieś pierdoły i gram na NDSie :/

10.01.2008
13:40
smile
[92]

promyczek303 [ sunshine ]

a ja tam milo wspominam studniowke ;)
Przypomne ze z malutkim wkładem GOLa nasza klasa wygrała konkurs "wylansuj swoja studniowke" ;)
Bylam z chlopakiem, którego az do spotkania na studniowce znalam tylko po nicku :P Ale bylo extra ;)

btw: nie posiada czasem ktos jakims dziwnym trafem prezentacji o temacie "anatomia wspolczesnego systemu komputerowego"? ;) Bo potrzebuje na juz, a ze jestem leniwa... i ze nie bardzo wiem jak sie za to zabrac... :P

10.01.2008
13:42
[93]

Taikun. [ NINTENDO ]

:o nie wiedzialem że byłem z Tobą na studniówce pro :o

ostro chyba wtedy zapiliśmy :)

"anatomia wspolczesnego systemu komputerowego"

że niby o co chodzi ? :o jądro, powłoki itp itd ?

10.01.2008
13:46
[94]

promyczek303 [ sunshine ]

Tai --> pytaj sie mnie.. ;) Taki temat i tyle :P Kompeltnie nie wiem co mam zrobic :)

10.01.2008
13:47
smile
[95]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Pro ---> Wsadź jakieś podroby do obudowy komputera i kliknij parę fotek :D

10.01.2008
13:48
[96]

Taikun. [ NINTENDO ]

jedyną prezentację jaką pisałem na studia robiłem na Przedmiot Humanistyczny i dotyczyła Sieci radiowych więc nie pomogę :)

10.01.2008
13:49
[97]

sergi__ [ Raphael ]

Arxel-> zrob to co ja :P czyli nie idz na studniowke :P

10.01.2008
13:52
smile
[98]

Arxel [ Legend ]

Szkoda nie iść... A zaliczka wpłacona więc chyba wtedy 100zł przepadnie...
Ktoś oprócz Taikuna chciałby iść? :D

10.01.2008
13:54
[99]

sergi__ [ Raphael ]

no to kicha w takim razie :)
ja akurat nie zalowalem swojej decyzji i mialem czas zeby z kumplami :) z gimnazjum podbic Finlandie

10.01.2008
14:12
[100]

promyczek303 [ sunshine ]

wybierz mnie! wybierz mnie!
:)

10.01.2008
14:16
[101]

Arxel [ Legend ]

Hm... Mówisz poważnie Promyczku? :)
Bo ja pytałem śmiertelnie poważnie :P

Szkoda tylko, że mieszkasz 120km ode mnie :(

10.01.2008
14:19
smile
[102]

promyczek303 [ sunshine ]

Arxel - jakbym mieszkała ciut bliżej... i miała sie w co ubrać to pewnie, że bym poszła ;)

10.01.2008
14:22
smile
[103]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Czemu kobiety zawsze powtarzają, że nie maja się w co ubrać, a potem na randkach mają jednak coś na sobie?

10.01.2008
14:22
smile
[104]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Lecisz do sklepu, kupujesz sukienke, wsiadasz w pociag i jestes :)

10.01.2008
14:27
smile
[105]

frer [ God of Death ]

Arxel --> Weź sobie skombinuj jakąś koleżankę (dziewczyny się czasem do czegoś jednak przydają) i po kłopocie. Jak nie to podjedź po promyczka, bo widzisz jak jej przykro, że tak daleko musiałaby jechać. :D

Jeckyl --> Ty nie umiesz chyba czytać między wierszami, jak kobieta pisze "nie mam się w co ubrać" to tam jest takim małym prawie niewidocznym druczkiem jeszcze napisane i całość brzmi "nie mam się w co nowego ubrać". ;)

10.01.2008
14:28
[106]

Taikun. [ NINTENDO ]

Promyk do mnie masz bliżej, nie wymagam ubioru ... nawet teraz wpadaj ... mam wolne ;d

10.01.2008
14:36
[107]

promyczek303 [ sunshine ]

frer --> trafiłeś w sedno sprawy... Ok, wiec... Nie mam sie w co nowego ubrac ;P

Tai --> :)

Jeck --> studniowka to nie byla jaka randka, trzeba jakos wygladac :P

10.01.2008
14:44
smile
[108]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

frer, Pro ---> A ja sie tam z żadnymi "podtekstami", "między wierszami" i innymi "-ami" Bawić nie chce. Do mnie trzeba "prosto z mostu" :)

10.01.2008
14:47
[109]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Something in the way she moves
Attracts me like no other lover
Something in the way she woos me
I don't want to leave her now
You know I believe and how

Somewhere in her smile she knows
That I don't need no other lover
Something in her style that shows me
I don't want to leave her now
You know I believe and how

You're asking me will my love grow
I don't know, I don't know
You stick around and it may show
I don't know, I don't know

Something in the way she knows
And all I have to do is think of her
Something in the things she shows me
I don't want to leave her now
You know I believe and how

10.01.2008
15:20
smile
[110]

Pl@ski [ FlaT ]

Arxel -> Mój kumpel się pytał ostatnio czy nie mam jakichś znajomych w naszym liceum, co by partnera na studniówkę poszukiwali bo by się przeszedł. Dać Ci jego namiary?

10.01.2008
15:28
[111]

Garbizaur [ Legend ]

Zboczuchy! Tylko sobie partnerów szukacie!

10.01.2008
15:34
smile
[112]

Arxel [ Legend ]

Pl@ski - niestety... Ostatecznością jest Taikun :P


Jutro zapewne będę miał ostateczne zdanie...
Dlaczego wygasł we mnie wszelki optymizm?

10.01.2008
15:38
smile
[113]

Pl@ski [ FlaT ]

Arxel -> Znam taką czarodziejską roślinę, która naładowałaby Cię optymizmem...

10.01.2008
15:40
smile
[114]

Flyby [ Outsider ]

..fakt, Garbi ..

10.01.2008
15:45
[115]

Taikun. [ NINTENDO ]

Dlaczego ostatecznością ? Całkiem seksi jestem w nocy

10.01.2008
15:49
smile
[116]

Pl@ski [ FlaT ]

Seksi w nocy to mógłby teoretycznie być nawet Romek G...

10.01.2008
15:50
[117]

Taikun. [ NINTENDO ]

Nie wiedziałem że masz na imię Roman Plaski :)

10.01.2008
15:56
smile
[118]

Pl@ski [ FlaT ]

A mam?

10.01.2008
15:59
smile
[119]

promyczek303 [ sunshine ]

Całkiem seksi jestem w nocy

flaga na głowe i za ojczyzne xD

10.01.2008
16:00
smile
[120]

Arxel [ Legend ]

^
leeeże hahaha

Ależ Cię podsumowała Tai... :D

10.01.2008
16:02
smile
[121]

Taikun. [ NINTENDO ]

fak ... jednak wygrałaś :-/

2:1 jako dokończenie z wczoraj ;(

teraz możesz mnie sponiewierać ;)

10.01.2008
16:02
smile
[122]

promyczek303 [ sunshine ]

sasasa

10.01.2008
16:04
smile
[123]

Taikun. [ NINTENDO ]

bij mnie jeszcze :*

10.01.2008
16:05
smile
[124]

beowulff [ X ]

flaga na głowe i za ojczyzne xD

10.01.2008
16:11
smile
[125]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

[119] -- Umarłem.

10.01.2008
16:12
smile
[126]

Taikun. [ NINTENDO ]


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (767) - 147 - Taikun.
10.01.2008
16:14
smile
[127]

Pl@ski [ FlaT ]

Tai -> Nie wymiękaj - Kamil Cię kocha!

10.01.2008
16:16
smile
[128]

Taikun. [ NINTENDO ]

Plaski >> miazga :D

10.01.2008
16:20
smile
[129]

Arxel [ Legend ]

[127]

10.01.2008
16:22
[130]

Taikun. [ NINTENDO ]

i nawet Arx się uśmiechnął ...

10.01.2008
16:24
smile
[131]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

i nawet Arx się uśmiechnął ...

Parafrazując:

Gdzie Taikun nie może tam poślij Pl@skiego.

10.01.2008
16:24
smile
[132]

Flyby [ Outsider ]

..Arx powinien właśnie rozklejać po bramach i płotach ogłoszenia że poszukuje partnerki na studniówkę

10.01.2008
16:27
smile
[133]

Arxel [ Legend ]

To nie jest zły pomysł :D

i nawet Arx się uśmiechnął ...
że poszukuje partnerki na studniówkę
Musieliście mi przypominać? :(

10.01.2008
16:32
smile
[134]

Flyby [ Outsider ]

..i jeszcze może jej poszukać w centralnym biurze informacyjnym czyli w naszej klasie ;)

10.01.2008
17:41
smile
[135]

Taikun. [ NINTENDO ]

znowu zanudzają :P

10.01.2008
17:42
smile
[136]

beowulff [ X ]

10.01.2008
17:49
smile
[137]

Flyby [ Outsider ]

..to było dla naszego satanisty, beo ;) .. co się z nim dzieje? ..może wpadł w ręce egzorcystów?

10.01.2008
17:52
smile
[138]

beowulff [ X ]

pod kombajn... :)

10.01.2008
18:14
smile
[139]

Flyby [ Outsider ]

..pod kombajn? ..może to co z niego zostało, osobno nóżki, osobno różki, prześlą w gustownych skrzyneczkach Taikunowi zeby sie pobawił?

10.01.2008
18:15
smile
[140]

beowulff [ X ]

eeee Tai by nawet z puzlami sobie nie poradzil

10.01.2008
18:56
smile
[141]

Garbizaur [ Legend ]

Garbi ma dobry humor... :) Kolosik zaliczony, jeden problem z głowy mniej... :]


<--- 119

10.01.2008
18:57
smile
[142]

Flyby [ Outsider ]

..też prawda, beo

10.01.2008
19:17
smile
[143]

promyczek303 [ sunshine ]

Tai --> nie wieszaj się ;-) Na cos jeszcze możesz mi się przydać :P Pamietaj, ze mam "obiecane" piwko ;)

10.01.2008
19:44
smile
[144]

Taikun. [ NINTENDO ]

Mówiłem że akcja z piwem to u mnie transakcja wiązana ... więc jak chcesz

10.01.2008
19:50
smile
[145]

beowulff [ X ]

Tai -> hmm a nie podwiazana?

10.01.2008
19:52
[146]

Taikun. [ NINTENDO ]

Tobie to nawet przywiązanie beo nie pomoże :p

10.01.2008
19:53
[147]

beowulff [ X ]

mmmmm, ja przywiazany jestem okazyjnie... do krzesla :D

10.01.2008
19:57
smile
[148]

Taikun. [ NINTENDO ]

fuj ... zapomniałeś że nie ma już +18 ?

10.01.2008
19:58
smile
[149]

beowulff [ X ]

^^

10.01.2008
20:05
smile
[150]

beowulff [ X ]

Jestem dojzaly jak owoc granat

10.01.2008
20:06
[151]

Taikun. [ NINTENDO ]


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (767) - 147 - Taikun.
10.01.2008
20:11
smile
[152]

beowulff [ X ]


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (767) - 147 - beowulff
10.01.2008
20:14
[153]

promyczek303 [ sunshine ]

mmmmm, ja przywiazany jestem okazyjnie... do krzesla :D

Lubisz na niewolnika? ;)

10.01.2008
20:15
smile
[154]

beowulff [ X ]

nieeeee
Lubie byc zniewolony ...

10.01.2008
20:21
[155]

Taikun. [ NINTENDO ]

pro >> ja mogę polubić wszystko to na co Ty lubisz ... na dinobota, na himena, na urbańskiego itp itd

10.01.2008
20:22
smile
[156]

beowulff [ X ]

Taa Promyczek dla ciebie ma cos extra...

ZAMROZIC I WYKRUSZYC

10.01.2008
20:28
smile
[157]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (767) - 147 - Orl@ndo
10.01.2008
20:28
[158]

Taikun. [ NINTENDO ]


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (767) - 147 - Taikun.
10.01.2008
20:29
smile
[159]

beowulff [ X ]


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (767) - 147 - beowulff
10.01.2008
20:35
smile
[160]

promyczek303 [ sunshine ]

Tai --> czuli jestes poddany? ;) w sumie co sie dziwie... 2:1 ;) ba!

beo --> zamrozic i wykruszyć xD

10.01.2008
20:41
smile
[161]

Taikun. [ NINTENDO ]

pro poniżaj mnie uuuu aajjjjjhhhhhhh

10.01.2008
20:44
smile
[162]

promyczek303 [ sunshine ]

ehhh

10.01.2008
20:46
smile
[163]

Taikun. [ NINTENDO ]

10.01.2008
20:47
smile
[164]

beowulff [ X ]


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (767) - 147 - beowulff
10.01.2008
20:49
smile
[165]

Garbizaur [ Legend ]

<--- b e o

10.01.2008
20:50
smile
[166]

promyczek303 [ sunshine ]

Chryste xD

10.01.2008
20:50
smile
[167]

Taikun. [ NINTENDO ]

ale że post beo mnie rozśmieszył ;d

10.01.2008
20:51
smile
[168]

promyczek303 [ sunshine ]

Dobra dziubaski, pierdołki i Taikunki ;) zmykam sie okapac i spac, bo jutro uczelnia wzywa od 7:30 :(

paaaaa :*

10.01.2008
20:52
smile
[169]

Mortan [ ]

słabizna dzieciaki jak germanskiego oprawcy nie znacie ;P

10.01.2008
20:52
[170]

Taikun. [ NINTENDO ]

idziemy się okapać pro ? :>

10.01.2008
20:53
smile
[171]

beowulff [ X ]

erotycznych snow w nocy :]


Mortan, stary wyjadacz :D

10.01.2008
21:38
[172]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Dzień Dobry Wieczór :D dopiero niedawno do domku wróciłem.. uff :)

10.01.2008
21:38
smile
[173]

Flyby [ Outsider ]

..ano stary Mortan ..i musiał dorwać jakąś fajną michę do wyjadania bo ostatnio do Ddw rzadko zagląda

10.01.2008
21:40
smile
[174]

Taikun. [ NINTENDO ]

10.01.2008
22:17
smile
[175]

Flyby [ Outsider ]

..no brawo Taikun ..nie znałem tego nagrania .. Allison ma świetnych instrumentalistów

10.01.2008
22:28
[176]

kasztaneczuszek [ Legend ]

kurcze.. jutro znowu pobudka o 5:30 :/

dobranoc DDW

10.01.2008
22:33
smile
[177]

Pl@ski [ FlaT ]

Kliknąłem ze strachem w link Taikuna, spodziewając się kolejnego japońskiego shitu, a tu takie pozytywne zaskoczenie... :)

Dawno wam tego nie mówiłem - UT III jest zajebisty... :D

10.01.2008
22:34
[178]

Arxel [ Legend ]

Dobranoc DDW... nie mam sił... Będzie dobrze :-)

10.01.2008
22:35
smile
[179]

beowulff [ X ]

UT fanboy

btw -> zawsze mam dreszcze jak tego slucham

10.01.2008
23:08
smile
[180]

Flyby [ Outsider ]

..a tak beo, to jedna z najpiękniejszych rockowych ballad - też ja lubię

10.01.2008
23:09
[181]

beowulff [ X ]

ide ogladac existenz zobacztmy co to

10.01.2008
23:27
smile
[182]

Taikun. [ NINTENDO ]

hehe Fly dopiero się zapoznaje z Allisonem i jeśli Bóg da to znajdę jakieś źródła ... narazie emul nie wyrabia :/ masz może to nagranie w jakieś znośnej jakości nie z YT ? :)

Plaski >> no ba ... czasami człowiek musi się odchamić i odjaponić nie ?

11.01.2008
01:11
smile
[183]

Flyby [ Outsider ]

..Taikun, gdzieś.. bo na płytkach już (dysk nie wyrabiał) mam sporo Allisona (w tym jakieś koncerty) ale zanim ja znajdę te płytki, wierz mi, Ty szybciej znajdziesz to w necie ;) ..za dużo mam muzyki i bałaganu ;) ..piokos do dzisiaj czeka abym zrobił jakiś zestaw dobrego jazzu ...albo nie jestem zadowolony z tego co znajduję albo nie mogę znaleźć tego co chcę

..w dodatku dorwałem się do Fallouta 2 znowu a ta gra wciąga jak bagna ;)
..z jednej strony Fallout, z drugiej wątek Gilmara ..a najgorzej że jak klikniesz na jednym klipie to obok są podobne i człowiek tonie

..najlepiej będzie jak powiem dobranoc Ddw

11.01.2008
07:52
smile
[184]

sinbad78 [ Calm like a bomb ]

na miły początek dnia

dziś na Trójce to usłyszałem ..i odleciałem
Orl doceni :)

11.01.2008
07:52
smile
[185]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

It was twenty years ago today
Sergeant Pepper taught the band to play,
They've been going in and out of style,
But they're guaranteed to raise a smile,
So may I introduce to you,
The act you've known for all these years,
Sergeant Pepper's Lonely Hearts Club Band.

We're Sergeant Pepper's Lonely Hearts Club Band,
We hope you will enjoy the show,
Sergeant Pepper's Lonely Hearts Club Band,
Sit back and let the evening go.
Sergeant Pepper's Lonely
Sergeant Pepper's Lonely
Sergeant Pepper's Lonely Hearts Club Band

It's wonderful to be here,
It's certainly a thrill
You're such a lovely audience,
We'd like to take you home with us, we'd love to take you home.

I don't really want to stop the show,
But I thought you might like to know,
That the singer's going to sing a song
And he wants you all to sing along,
So let me introduce to you
The one and only Billy Shears
And Sergeant Pepper's Lonely Hearts Club Band.

BIILLYY SSHHHEEAARRRSSS!

What would you think if I sang out of tune
Would you stand up and walk out on me
Lend me your ears and I'll sing you a song
And I'll try not to sing out of key

Oh, I get by with a little help from my friends
Mm, I get high with a little help from my friends
Mm, gonna try with a little help from my friends

What do I do when my love is away
Does it worry you to be alone?
How do I feel by the end of the day
Are you sad because you're on your own

No, I get by with a little help from my friends
Mm, I get high with a little help from my friends
Mm, gonna try with a little help from my friends

Do you need anybody
I need somebody to love
Could it be anybody
I want somebody to love

Would you believe in a love at first sight
Yes, I'm certain that it happens all the time
What do you see when you turn out the light
I can't tell you but I know it's mine

Oh, I get by with a little help from my friends
Mm, I get high with a little help from my friends
Mm, gonna try with a little help from my friends

Do you need anybody
I just need someone to love
Could it be anybody
I want somebody to love

Oh, I get by with a little help from my friends
Mm, gonna try with a little help from my friends
Mm, I get high with a little help from my friends
Yes I get by with a little help from my friends
With a little help from my friends


11.01.2008
08:10
[186]

sinbad78 [ Calm like a bomb ]

You big Cahoon :)

11.01.2008
08:15
smile
[187]

Łyczek [ Legend ]

Chciałem ogłosić Wam, że cuda się zdarzają ... Skończyłem jazdy i mam egzamin państwowy (teoretyczny) 22 stycznia ... It's a miracle !

11.01.2008
08:28
smile
[188]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Gratuluje!

sinbad - ;)

11.01.2008
08:36
[189]

sinbad78 [ Calm like a bomb ]

Orlando - ;) jak ci sie podobał mój kawałeczek ?

11.01.2008
08:36
smile
[190]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Fajny

11.01.2008
09:42
[191]

Taikun. [ NINTENDO ]

..z jednej strony Fallout, z drugiej wątek Gilmara ..a najgorzej że jak klikniesz na jednym klipie to obok są podobne i człowiek tonie

taaa ... największa wada YouTuba :d

11.01.2008
10:32
smile
[192]

promyczek303 [ sunshine ]

yo! :*

11.01.2008
10:33
smile
[193]

Taikun. [ NINTENDO ]

omg

11.01.2008
10:34
smile
[194]

promyczek303 [ sunshine ]

Tai --> co jest?

11.01.2008
10:36
[195]

Taikun. [ NINTENDO ]

mam 13h na nauczenie się na kolosa z anglika, architektury kompów i systemów operacyjnych ... matematyki dyskretnej i algorytmów nawet nie liczę bo i tak nie ma w tym żadnych szans ... a teraz Flyby mi wysłał jakąś paczkę "sunshine +18" ciekawe co to ... hmmmm

11.01.2008
10:38
[196]

promyczek303 [ sunshine ]

Nie takie to wszystko straszne jak to maluja ;)
Ja wlasnie pisałam z infy, mam nadzieje, ze bedzie ok :)

a teraz Flyby mi wysłał jakąś paczkę "sunshine +18" ciekawe co to ... hmmmm

... -,-

11.01.2008
10:50
[197]

Taikun. [ NINTENDO ]

nadzieja przy moich masakratorach wymięka ...

11.01.2008
10:51
smile
[198]

promyczek303 [ sunshine ]

Moja już tez wymiekła... 5pkt na 10... fuck ;] głupi jeden puknt i miałabym spokój... A tak? musze poprawiac za tydzien :|

edit: jednak nie musze :) grunt to umiec wykłócic sie o swoje :D

11.01.2008
10:56
smile
[199]

beowulff [ X ]

a ja ciesze sie ostatnimi godzinami wolnosci. od poniedzialku praca :)

11.01.2008
10:58
[200]

Taikun. [ NINTENDO ]

promyk >> wykładowca siedzi koło Ciebie czy jak ? :d

11.01.2008
11:00
smile
[201]

Łyczek [ Legend ]

promyczku ---> A co Ty studiujesz bo nawet nie wiem ?

11.01.2008
11:01
[202]

promyczek303 [ sunshine ]

Łyczek --> zarzadzanie i marketing na nurcie prawno administracyjnym ;)

Tai --> nie, madralo ;)

11.01.2008
11:09
smile
[203]

Taikun. [ NINTENDO ]

Łyczek --> zarzadzanie i marketing na nurcie prawno administracyjnym ;)


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (767) - 147 - Taikun.
11.01.2008
11:10
smile
[204]

Łyczek [ Legend ]

[203] Tai ... Rozwaliłeś mnie :D

11.01.2008
11:12
smile
[205]

promyczek303 [ sunshine ]

;D

no co ;) Przynajmniej brzmi powaznie...

11.01.2008
11:13
[206]

Taikun. [ NINTENDO ]

z której strony brzmi poważnie ?

jak się nie ma możliwości zdobycia mgr inż to nic nie brzmi poważnie .... prawda frer ? :)

11.01.2008
11:14
smile
[207]

promyczek303 [ sunshine ]

Tai --> ale ja jestem na politechnice ;) Wiec mozliwosc mam ;)

11.01.2008
11:16
smile
[208]

Taikun. [ NINTENDO ]

boszzz ... świat się kończy ... mgr inż z marketingu

freru słyszysz Ty to ?


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (767) - 147 - Taikun.
11.01.2008
11:18
[209]

promyczek303 [ sunshine ]

Dla mnie to bez znaczenia, inz czy nie inz.. ;) i tak pewnie bede wykształconym bezrobotnym ;)

11.01.2008
11:19
[210]

Taikun. [ NINTENDO ]

... i tak wszyscy spotkamy się w Londynie ... ;)

chociaż gdy skoncze studia wyemigruje gdzieś do Skandynawii :)

11.01.2008
11:19
smile
[211]

Łyczek [ Legend ]

promyczek ---> Z takim podejściem to daleko nie zajedziesz :)

[Edit] Mam nadzieję, że w Skandynawii nie będziesz miał dostępu do neta ... :)

11.01.2008
11:21
smile
[212]

promyczek303 [ sunshine ]

Łyczek --> smieje sie przeciez ;) Ale w sumie tak moze byc ;) Prawda?

Oki, zmykam bo zajecia mi sie koncza ;)

PA :*

btw: Tai --> jak to bedzie Norwegia to jade z Toba! :)

11.01.2008
11:22
[213]

Taikun. [ NINTENDO ]

Łyczek marzenia :p

11.01.2008
11:24
smile
[214]

Łyczek [ Legend ]

Marzenia się spełniają ... Podobno :)

11.01.2008
11:37
[215]

Taikun. [ NINTENDO ]

btw: Tai --> jak to bedzie Norwegia to jade z Toba! :)

Mi wszystko jedno, może być Norwegia :) byle w Skandynawii bo tam są najwyższe zarobki, nie ma zatłoczonych miast, las spokój :D

11.01.2008
12:15
smile
[216]

Taikun. [ NINTENDO ]

Tu też przyszpanuje swoim pulpitem ;d

zamiast sie uczyć to ja system do porządku doprowadzałem :)


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (767) - 147 - Taikun.
11.01.2008
12:42
smile
[217]

Garbizaur [ Legend ]

bleh...

11.01.2008
12:47
smile
[218]

Flyby [ Outsider ]

..Taikun jedź do Islandii - to rozkoszna namiastka cywilizowanej Syberii, w dodatku z interesującymi wulkanami, przy których nawet promyczek blednie ;)

..taka Hekla i lodowce ..Hekla, piękna nazwa dla wulkanu --->


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (767) - 147 - Flyby
11.01.2008
14:47
smile
[219]

Pl@ski [ FlaT ]

Holandia - to jedyne miejsce warte uwagi na tym kontynencie... :)

11.01.2008
14:50
[220]

Taikun. [ NINTENDO ]

ćpun!!!

11.01.2008
15:00
smile
[221]

Pl@ski [ FlaT ]

11.01.2008
15:06
[222]

Taikun. [ NINTENDO ]

teraz podpadłeś Barakowi ... a tutaj nie ma już przebacz


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (767) - 147 - Taikun.
11.01.2008
15:55
smile
[223]

Flyby [ Outsider ]

..Fallout 2 ..pierwsza zmiana jaką dostrzegłem - walka z Tylerem w Den została rozłożona na dwa etapy (dodatkowa mapka) nie przypominam sobie aby tak było w moich poprzednich bojach ..Są też i minusy ..jak tylko chciałem strzelać ze świeżo nabytego Magnum, gra się wywalała ..Mam nadzieję że na innych mapkach będę mógł strzelać z Magnum ;) ..jeszcze tego nie sprawdziłem ;)

11.01.2008
16:24
smile
[224]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Aloha ! pozdrowienia z Krakowa :D Flyby co z tą herbatką ? ;>

11.01.2008
16:28
smile
[225]

irenicus [ Mareczek ]

Od Mareczka też ;] idziemy sie studniówkowac ;]

11.01.2008
16:35
smile
[226]

promyczek303 [ sunshine ]

witam ponowie ;)
Hej Madziu ;)

11.01.2008
16:40
smile
[227]

Taikun. [ NINTENDO ]

dalej nic nie umiem ... ale pooglądałem sobie TTGL i wiem że i tak zaliczę dzięki swojej zajebistości :)


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (767) - 147 - Taikun.
11.01.2008
16:41
smile
[228]

Arxel [ Legend ]

I niech ktoś mi nie mówi, że alkohol nie wpływa pozytywnie na człowieka :-)

11.01.2008
16:43
[229]

promyczek303 [ sunshine ]

Arxel --> dzis ta studniowka? Wczesnie zaczynasz :P

11.01.2008
16:45
smile
[230]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

K*r.. zajebiscie, ferie sie zaczely a ja sie rozchorowalem...

Ide dalej lezec... :|

11.01.2008
16:53
smile
[231]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Arxel ty tez studniówka ? ;>

11.01.2008
16:54
[232]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Arx ma drugiego lutego.

11.01.2008
16:57
smile
[233]

Arxel [ Legend ]

Powoli zaczynam się rozkręcać promyczku... Co by później nie wypaść zbyt wcześnie z gry :)


Dla fanów filmu 60 sekund :-)

Jeszcze są nadzieje, zacząłem wierzyć... Chociaż teraz to już wszystko nie zależy ode mnie...

Orl - zawsze tak miałem... Mam nadzieję, że w tym roku się nie rozchoruje :D

11.01.2008
16:58
smile
[234]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

aaaaaa :)

hyh dopchałam sie do kompa i sie panosze :P

11.01.2008
16:59
smile
[235]

Łyczek [ Legend ]

Dobra ... Za 3h studniówka ... Po co to komu ? Co tu świętować ?

11.01.2008
16:59
[236]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Arxel, co do 60 sekund to i tak nic nie pobije intra(intra nie ma na YT :( wiec bedzie sama muzyczka):


Lyczek - studniowka to przypomnienie ze powinnismy sie zabrac za nauke -_-"

11.01.2008
17:02
smile
[237]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Piotrek ! Usmiechnij sie do Madzi :) i nie choruj !

11.01.2008
17:03
[238]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

:)

spoiler start
Nie choruj... gardlo boli, jestem oslabiony i pewnie mam goraczke :(
spoiler stop

11.01.2008
17:03
[239]

Taikun. [ NINTENDO ]

Łyku >> każda okazja by nawalić się jak gruba świnia jest dobra, więc STFU i do chlania

11.01.2008
17:04
smile
[240]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Do kotka sie przytul to ci przejdzie :)

11.01.2008
17:05
[241]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

E tam... nafaszeruje sie tabletkami i tyle

11.01.2008
17:05
smile
[242]

Arxel [ Legend ]

studniowka to przypomnienie ze powinnismy sie zabrac za nauke -_-"

Może do tego czasu wstrzymajmy się z przypominaniem sobie przed studniówką? :P Ferie są...

Orl - równie genialne :-)

Tylko przypadkiem nie pomyl się... Z drugiej stronu wtedy możesz wyzdrowieć natychmiastowo :D

11.01.2008
17:06
[243]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Masz cos jeszcze z 60 sekund? Chetnie poslucham.

Tylko przypadkiem nie pomyl się... Z drugiej stronu wtedy możesz wyzdrowieć natychmiastowo :D Taa, i wyladowac 6 stop pod ziemia.

I read the news today oh boy
About a lucky man who made the grade
And though the news was rather sad
Well I just had to laugh
I saw the photograph

He blew his mind out in a car
He didn't notice that the lights had changed
A crowd of people stood and stared
They'd seen his face before
Nobody was really sure if he was from the House of Lords.

I saw a film today oh boy
The English Army had just won the war
A crowd of people turned away
But I just had to look
Having read the book, I'd love to turn you on...

Woke up, fell out of bed,
Dragged a comb across my head
Found my way downstairs and drank a cup,
And looking up I noticed I was late.

Found my coat and grabbed my hat
Made the bus in seconds flat
Found my way upstairs and had a smoke,
and Somebody spoke and I went into a dream

I read the news today oh boy
Four thousand holes in Blackburn, Lancashire
And though the holes were rather small
They had to count them all
Now they know how many holes it takes to fill the Albert Hall.
I'd love to turn you on.

11.01.2008
17:10
[244]

Arxel [ Legend ]

Musze obejrzeć... Bo leży na dysku i czeka (napisy poprawione przez kumpla :P) wrac z kilkunastoma innymi filmami :-)

Oglądałem raz i to jeszcze nie od początku... Zaległości mam niesamowite :P
Chociaż nie zawsze wsłuchuje się w muzykę... Przeważnie rzadko kiedy podczas pierwszego oglądania filmu.




Przesadzasz... Co nawyżej w rowie obok domu wylądujesz :D

11.01.2008
17:13
[245]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Czyjego domu?

11.01.2008
17:15
smile
[246]

Arxel [ Legend ]

Jo nie wiem... Pewnie kilkanaście kilometrów od Twojego bloku...

11.01.2008
17:16
[247]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Znaczy do lasu? Jak mafia?

11.01.2008
17:18
[248]

Arxel [ Legend ]

Kibice Lecha Poznań Cię oskalpują i zjedzą na śniadanko z chlebkiem i musztardą

11.01.2008
17:19
[249]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Juz wole kule w leb...

Gdzie wszyscy znikneli?

11.01.2008
17:23
[250]

Arxel [ Legend ]

Już się zaczyna :(
Zwidy, bujna wyobraźnia.. Ostrzegałem być nie pomylił tabletek...

Przecież wszyscy są...

Kula w łeb? Pif Paf! His down... Good Night...

11.01.2008
17:26
[251]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Zee heee? O_o

11.01.2008
17:29
smile
[252]

Arxel [ Legend ]

W CoD4 byś zagrał to byś zrozumiał... :-)

11.01.2008
17:30
smile
[253]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

To mi kup.

11.01.2008
17:37
smile
[254]

Arxel [ Legend ]

Trzeba było wcześniej mówić zanim sprzedałem :)

11.01.2008
17:39
smile
[255]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Teraz i tak bym nie mial nastroju do grania w CODa

11.01.2008
17:47
smile
[256]

Arxel [ Legend ]

Przesadzasz.. W końcu ferie są :D
Matura nie zając - nie ucieknie..

11.01.2008
17:53
[257]

sergi__ [ Raphael ]

Przesadzasz.. W końcu ferie są :D
:/

11.01.2008
17:55
smile
[258]

Arxel [ Legend ]

hahahahahaha!!!!!!111osiem

11.01.2008
17:59
[259]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Twoja stara sra do gara a twój stary to wpierdal*

11.01.2008
18:02
smile
[260]

Taikun. [ NINTENDO ]

ban ?

11.01.2008
18:03
smile
[261]

sergi__ [ Raphael ]

Arxel--> jak uda mi sie wszystko zaliczyc w pierwszym terminie to od 7 lutego do 1 marca bede mial wolne ;P to wtedy pogadamy::P

11.01.2008
18:06
smile
[262]

Arxel [ Legend ]

No to życzę powodzenia :-)

Jak mi się uda zdać maturę, za którą czas najwyższy się wziąć... sic!, to będę miał wolne od czerwca do października... Wtedy pogadamy :D

11.01.2008
18:26
[263]

frer [ God of Death ]

Arxel --> Ciesz się z tak długich wakacji, to mogą być twoje ostatnie. ;)

11.01.2008
19:52
smile
[264]

Arxel [ Legend ]

Łyczek pewnie już baluje...
Ciekawe czy wypije nasze zdrowie...

11.01.2008
20:04
[265]

sergi__ [ Raphael ]

Arxel--> pewnie ze mature zdasz :) ja praktycznie nic sie nie uczylem jedynie dzien przed polskim i wosem to cos tam poczytalem a tak to nie bylo czasu :)

11.01.2008
20:08
smile
[266]

Taikun. [ NINTENDO ]

-5

11.01.2008
20:13
[267]

beowulff [ X ]

Ogladalem I'am a legent i jestem poruszony, swietny film...

11.01.2008
20:33
smile
[268]

promyczek303 [ sunshine ]

brawo Tai ;) Jest piateczka ;)

beo --> o czym to? Jaki gatuneczek? ;)

11.01.2008
20:40
[269]

Taikun. [ NINTENDO ]

pro >> taki shit z księciem z bel er

11.01.2008
20:42
[270]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

I am legend - Straszne scierwo...Boze ile sie musialem meczyc by to dokonczyc...Martwica Mozgu przy tym to arcydzielo. WS skonczyl sie na Kill'em all i basta.

11.01.2008
20:48
smile
[271]

beowulff [ X ]

Pshemeck -> hmmm to chyba byles na innym filmie albo zajebty czyms innym :)

pro-> niby o zombie, ale z swietnym przeslaniem

11.01.2008
20:53
[272]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

beo - tak..

spoiler start
Will zostaje sam w miescie bo jego zona i dziecko maja pecha wiekszego niz trafienie w totka glownej nagrody :) Do tego jak juz ma przesrane to ratuje go ktos a na koniec motyw z tatoo :) Sorry ale co w tym fajnego? :)
spoiler stop


Tylko motyw z golfem byl ok...reszta to nuuudy straszne :) Takie filmy jesli juz sa w nich zombie musza albo troszke straszyc albo na maxa smieszyc. Ten film ani nie straszyl ani nie smieszyl. Wybacz ale zadnych przeslan w filmach o zombie nie przetrawie :) Niby co? Nie mamy szukac szczepionek na raka :) ?

11.01.2008
20:56
[273]

Taikun. [ NINTENDO ]

beo lupi proste filmy pszemo ...

11.01.2008
21:07
smile
[274]

beowulff [ X ]

To tak
Zajebista więź człowieka z psem...
Świetna gra wila
Pomyśl na pokazanie ze technokracja i dążenie do "uzdrowienia" ludzkości może doprowadzić do zguby
Rewelacyjnie pokazane cierpienie człowieka zdanego na samotność i bezsilność wobec siwy wyższych
Pokazane jak nawet istoty odczłowieczone mogą wałczyć o swój byt

spoiler start
( motyw z atakiem na wila)
spoiler stop

Fajne zdjecia.
Co do motywu z helikopterem, to akurat nie przesadzili na tak waskiej przestrzeni powietrzej takie zeczy sie zdazaja
spoiler start
nawet bez zombiakow na plozach
spoiler stop

Motyw z taatoo troche faktycznie przesadzony
spoiler start
ale pokazujacy ze nami steruje cos wiecej niz przypadek
spoiler stop

To nie jest typowy shuret do zabiakow, dlamnie bardzie bylo to pokazanie ze czlowiek musi byc za cos odpowiedzialny do konca i nigdy sie nie powinien poddawac, walczyc o przetrwanie. Jestesmy przyzwyczajeni do ogladania miazgi z zombie i dlatego mógł sie niektórym nie podobać bo tego w nim nie ma

Naprawdę mi sie podobał, mogę wymienić jeszcze dużo więcej rzeczy z przykładami :)

11.01.2008
21:09
[275]

Taikun. [ NINTENDO ]

wicej zeczy

odpocznij

Fly >> masz jakiegoś pacza do Falloutów obu żeby śmigały w oknie ? :) bo znowu zabieram się za tą wersję z WYborczej chyba

11.01.2008
21:25
smile
[276]

Arxel [ Legend ]

Świat jest piękny :)
Idę na studniówkę i jednak z tą panną, która o mało nie zrezygnowała :D

11.01.2008
22:03
smile
[277]

frer [ God of Death ]

Arxel --> Tylko nie zapomnij o gumkach, bo inaczej kilka miechów po maturze będziesz musiał się uczyć zmieniać pieluchy. ;)

11.01.2008
22:18
[278]

Taikun. [ NINTENDO ]

ROW ROW FIGHT THE POWER ... myślicie że jak wejdę krzycząc to na sale to zalicze algorytmy ? :) bo tylko to mi zostało

11.01.2008
22:22
[279]

frer [ God of Death ]

Taikun --> Nie zaszkodzi spróbować. W sumie ciekawe czy na teście z anglika by to zadziałało. :D

11.01.2008
22:29
smile
[280]

Arxel [ Legend ]

frer - eh... Wy tylko o jednym zawsze... :P Ale pomysł nie głupi...

11.01.2008
22:32
[281]

sergi__ [ Raphael ]

Taikun--> zawsze mozesz sie oddac swojemu wykladowcy;>

11.01.2008
22:34
[282]

Taikun. [ NINTENDO ]

na teście z anglika ?

- Proszę siadać, nie umie pan
- Who the fuck do you think I am ? I am Simon the Driller, Leader the Dai Gurren Brigade ,,, hmmm trzeba przemyśleć

11.01.2008
22:40
smile
[283]

sergi__ [ Raphael ]

pociagnij za odpowiednie sznurki i 5 murowana ;>

11.01.2008
22:51
smile
[284]

Flyby [ Outsider ]

..Madzia w Krakowie?..wcześniej nie dawała znaku życia i zaraz w Krakowie? ..nie wierzę ;)

..zagrywam dalej w Fallouta 2 ..nowe zadanie w Den to organizacja sierocińca ;) ..pewnie przez te dzieci co tak kradną ..Zafundowałem ten sierociniec ale opinii mi to nie poprawiło bo wystrzelałem za dużo handlarzy i dilerów ..Jeszcze mi został do odstrzału handlarz niewolników ;)

..już i w Den jestem bożyszczem tłumów ;) ..Taikun, nie bardzo wiem o co Ci chodzi ..gram na wersji z GW z dodatkami o których pisze w GOL-owych wiadomościach ..są tam linki, ściągnąłem je..nie instalowałem tylko dodatku poprawiającego "silnik gry" ( i dlatego być może gra mi się wywala przy użyciu niektórych broni jak Magnum czy Fazer)..niestety ta poprawka silnika gry do polskiej wersji się nie nadaje ..poza tym można grać ;)

..późno się zrobiło ..dobranoc Ddw

12.01.2008
10:24
smile
[285]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Hello.

12.01.2008
10:45
smile
[286]

Arxel [ Legend ]

Witam Orl :)
Cóż tak późno dzisiaj wstajecie :P

*zieeeef*

12.01.2008
10:46
[287]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Przynajmniej lepiej sie czuje :P

12.01.2008
11:59
smile
[288]

Flyby [ Outsider ]

..południe jest najlepszą porą do wstawania ..zwłaszcza z pyłem radioaktywnym we włosach

12.01.2008
12:11
smile
[289]

promyczek303 [ sunshine ]



słuchajcie i uczcie sie xD

12.01.2008
12:15
smile
[290]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

12.01.2008
12:24
smile
[291]

Flyby [ Outsider ]

..najważniejsze w tym wywiadzie jest podsumowanie .."dobre wychowanie przeszkadza w normalnym życiu" ..na początek zacznę publicznie dłubać w nosie i charkać po ścianach ;)

12.01.2008
12:26
smile
[292]

Łyczek [ Legend ]

Wrócił król parkietu ze studniówki ... :) Było bardzo przyjemnie tylko najgorsze jak później kelner rządał za pól litra 50 zł :P

12.01.2008
12:28
smile
[293]

Arxel [ Legend ]

A widzisz - zawsze trzeba się samemu zaopatrzyć :P

O której mieliście zakończenie imprezy?


A ja sobie do C++ wracam :-)

12.01.2008
12:30
smile
[294]

Łyczek [ Legend ]

Od 20 do 5 rano :) I sami się zaopatrzyliśmy tylko nikt się nie spodziewał, że tylu chętnych będzie :D

12.01.2008
12:31
smile
[295]

Flyby [ Outsider ]

..to trzeba było pomyśleć Łyczek o przyniesieniu własnego szampana razem z kubełkiem ;)

..zabrakło? ..zawsze braknie ..nic się nie zmienia na tych studniówkach

12.01.2008
12:39
smile
[296]

Pl@ski [ FlaT ]

Pro -> Aaagh.... Dzięki za pozytywne nakręcenie o poranku! :D

Kto mi podciągnie spodnie i zasunie "coś"? Nikt mnie w dzieciństwie nie przytulał bo byłem brzydki i źle wychowany... :P

DDW All!

12.01.2008
12:45
smile
[297]

Łyczek [ Legend ]

Flyby ---> Żebyś wiedział :) Co roku słyszę, że jest za mało ...

12.01.2008
13:13
smile
[298]

promyczek303 [ sunshine ]

osobiscie najbardziej mnie rozwaliło "to zależy ile wsuwa" ;-)

12.01.2008
14:17
smile
[299]

Pl@ski [ FlaT ]

GO GO GO!
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7277178&N=1

12.01.2008
16:07
smile
[300]

beowulff [ X ]

300

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.