
Garbizaur [ Legend ]
Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (767) - 147
bieda werszyn...

Arxel [ Legend ]
piersi :D
Yea!
Stitch001 [ Witcher ]
PUPa

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Wole prawdziwe :P

Arxel [ Legend ]
Nie wiesz co dobre Orlando :P
Garbizaur [ Legend ]
właśnie Orl wie najlepiej, że prawdziwe rzondzom... ;P

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Garbizaur [ Legend ]
ale jak ktoś nie ma perspektyw, to dobre i nie prawdziwe... ;)

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Dokladnie Garbi

Garbizaur [ Legend ]
dlatego ja wolem prawdziwe...

Arxel [ Legend ]
O żesz wy :P
Już Was nie lubie :P
Przez Was nie zasnę dzisiaj...
Chociaż w sumie to i nie tylko przez Was :D
Garbizaur [ Legend ]
no co Tyyyyyyyyyy...

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Coz Arx, zostaje Ci kostka Rubika...

promyczek303 [ sunshine ]
Witam w nowej cześci i zarazem zycze dobrej nocy...

Arxel [ Legend ]
Dzisiaj Wam się upiecze... Jutro mam zbyt ważny dzień by nie być dzisiaj nie w humorze :D
Hej Promyczku :)
I dobrej nocy :)
Garbizaur [ Legend ]
dobranoc sun, co tak wcześnie do łóżeczka? :)
gudnajt Arx
Arxel [ Legend ]
Ja też uciekam :) Trochę na TV a później do łóżka
Dobranoc

Flyby [ Outsider ]
..smętny promyczek życzący dobrej nocy wcześniej od kur ..podejrzane piersi ..coś kiepsko
..jakby lekcje po łebkach odrobili i do łózia

Arxel [ Legend ]
Tak łatwo się mnie nie pozbędziecie :P
I'm back!

Garbizaur [ Legend ]

Pl@ski [ FlaT ]
Jejku jej, miałem się wcześniej położyć dzisiaj i znooooowu w życiu mi nie wyyyyyszło... :P
Dobranoc DDW...

Flyby [ Outsider ]
..co ja mam powiedzieć ..dobranoc

DeVitoo [ AWF Poznań ]
Ja się zastanawiam czy iść spać czy czytać psychologie. W końcu kiedyś muszę :P :/
EDIT: Nie ma bata, jutro poczytam.. chyba :P
Garbizaur [ Legend ]
zieeeeeeeefffffff

promyczek303 [ sunshine ]
Hej :*
Nie mogłam juz wczoraj ;) Zmeczenie materii :P
Coż za piekny dzis dzien :) Słonko slicznie swieci i nawet wydaje sie być ciepło... i nawet fakt ze 2 raz w ciagu 3 minut umoczyłam rekaw w ketchupie, który jest na toscie nie jest w stanie mi zepsc humoru :)
Za chwilke musze zmykac na uczelnie :P Dzis az 1,5h :) Nie wiem czy temu podołam :P
DeVitoo [ AWF Poznań ]
Ja tam gimnastyki nie zdałem i czekam na termin poprawkowy pff :|

Arxel [ Legend ]
Witaj elito...
Czy ktoś z Was będzie tak miły i mnie zbluzga?
*wali głową w ścianę*

Pl@ski [ FlaT ]
Arxel -> Taikuna nie ma, a ja zaraz spadam, więc raczej nikt cię nie zbluzga... :P
A co się stało?
Arxel [ Legend ]
Daj spokój...
Idę sobie obiad zrobić...
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
When we grew up and went to school
There were certain teachers who would
Hurt the children in any way they could
"OOF!" [someone being hit]
By pouring their derision
Upon anything we did
And exposing every weakness
However carefully hidden by the kids
But in the town, it was well known
When they got home at night, their fat and
Psychopathic wives would thrash them
Within inches of their lives!
We don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teacher leave them kids alone
Hey! Teacher! Leave them kids alone!
All in all it's just another brick in the wall
All in all you're just another brick in the wall
We don't need no education
We dont need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teacher leave them kids alone
Hey! Teacher! Leave us kids alone!
All in all you're just another brick in the wall
All in all you're just another brick in the wall
"Wrong, do it again!"
"If you don't eat your meat, you can't have any pudding. How can you
have any pudding if you don't eat your meat?"
"You! Yes, you behind the bikesheds, stand still laddy!"

promyczek303 [ sunshine ]
DDW podupada :|

Flyby [ Outsider ]
..jak to wszyscy dobrotliwi się zrobili i przemęczeni - czyżby skutki przesilenia zimowego?

Arxel [ Legend ]
Nie - to brak Tai-a tak na wszystkich wpłynął... To był szok i jeszcze nikt nie doszedł do siebie...

frer [ God of Death ]
Witam wszystkich. ;)
Btw Taikun znowu dał się zbanować, że go nie ma ??

Łyczek [ Legend ]
Tak bardzo brakuje Wam Taikuna ?:)
Flyby [ Outsider ]
..tak sie właśnie zastanawiam Łyczek czy jesteś w stanie go zastąpić ;)
..hmm ..pewne warunki posiadasz..

Łyczek [ Legend ]
Flyby ---> Swoją rozmyślenia zostaw dla siebie :)

Flyby [ Outsider ]
..nie jestem egoistą Łyczek - wspólnota Ddw nie może cierpieć z powodu braku jakiegoś elementu..
..mógłbyś sie postarać

Łyczek [ Legend ]
Jeszcze Taikun wróci i będzie przesyt tego elementu ;)

Arxel [ Legend ]
To wtedy będzie pojedynek i zostanie najlepszy :P

Flyby [ Outsider ]
..hmm ..o tym nie pomyślałem ;)
..pojedynki, Arxel to są tutaj na porządku dziennym ..mają tylko różne formy ;)
Łyczek [ Legend ]
Arxel ---> Ale ja nie mam zamiaru się pojedynkować z Taikunem. Już wolałbym rozmyślać nad zbrodnią Raskolnikowa jaką popełnił niż walczyć z Taikunem :)

Flyby [ Outsider ]
..Taikun w zestawieniu z babcią lichwiarką? ..jednak Łyczek pomyślał o siekierze
Łyczek [ Legend ]
Źle trafiłem Flyby ? Pamiętaj o siostrze babci lichwiarki, którą też zaciukał :)

Flyby [ Outsider ]
..uff ..Łyczek, ale Ty masz lektury ..lepiej na Ciebie uważać ;)

Łyczek [ Legend ]
Flyby ---> To wszystko dlatego, że tak książka jest tak samo "chora psychicznie" jak Taikun :)

Flyby [ Outsider ]
..pewnie czyta Twoje słowa Łyczek i jest zadowolony ;) ..zdaje się że trzymał się maksymy "nieważne jak o mnie mówią byleby mówili"

Łyczek [ Legend ]
Zbrodnia i Taikun
Dzień piąty:
Łyczek słyszy głos wewnętrzny "Czy dobrze postąpiłeś pisząc o Taikunie jak o chorym psychicznie człowieku?"
*Ciąg dalszy nastąpi :)

Flyby [ Outsider ]
..a ja sobie pójdę pograć w Fallouta 2 ..wgrałem mu te nowe dodatki angielskie .. co prawda większość dialogów jest po angielsku ale ciekawość mnie gnębi co tam dodano ;)

Garbizaur [ Legend ]
Nie ma Taikuna? Jaka szkoooooooooooooooda...
frer [ God of Death ]
Flyby --> Też bym sobie pograł, ale mnie wkurzyło, że strażnicy strzelali do mnie bez powodu w New California Republic (chyba tak się ta wiocha nazywała). Chyba jakiś bug, bo ciągle mi mówili, żeby odłożyć broń nawet jak żadnej nie miałem. :P
Btw zrecenzuj później ten nowy dodatek, może też sprawdzę.
Stitch001 [ Witcher ]
frer - a broń schowałeś w NCR? Swojego Deadclaw'a też musisz zostawić jak i Markusa prxzed bramą (sporo przed brama najlepiej)

promyczek303 [ sunshine ]
Nie - to brak Tai-a tak na wszystkich wpłynął... To był szok i jeszcze nikt nie doszedł do siebie...
co się stało z naszym internetowym buchajem? :D

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Nikt nie wie.
Taikun. [ NINTENDO ]
Zbrodnia i Kara to była obok Jądra Ciemności i Dziadów Trzecich najlepsza książka, która czytałem w liceum.
Jeszcze Taikun wróci i będzie przesyt tego elementu ;)
Dup bump yeah anime ... tits or gtfo ... pr0 muzyka:
Macie przesyt na cały tydzień Waszego nudnego wątku :P
Sticzu (GG) nie mam bana :p

beowulff [ X ]
Miales tu juz nie pisac ...
beowulff [ X ]
co się stało z naszym internetowym buchajem? :D
wiewiorki go dopadly xD
Taikun. [ NINTENDO ]
beo tak, wiem że mnie kochasz, ew. masz jakieś zboczenie na moim punkcie jak swego czasu piokos ... czy tam sokoip

beowulff [ X ]
eee Piokos zboczony?
No moze troche :)
frer [ God of Death ]
Stitch --> Byłem sam, nawet wywaliłem wszystko do bagażnika, żeby nawet w ekwipunku nie mieć broni i nic. Też miałem problem z samochodem w jednym mieście, bo jak tylko wjechałem to mi znikał cały poza bagażnikiem. :P

Flyby [ Outsider ]
..he ..słońce japońców wpadło porazić promyczka a i nam zaświecić w oczy ;) ..pławmy się w jego łaskawym cieple ;) ..
..piokos jest prawidłowo zboczony ;) ..jeżeli już
..frer, tak jak pisze Arxel, w NCR są podwójnie uczuleni ..na broń i "nieprawidłowe" towarzystwo ..a ja jestem dopiero w Klamath i jedyną zmianę jaką zauważyłem było to że po ubraniu Sulika w kurtkę on tę kurtkę miał widoczną na sobie - pamiętam że przedtem ubieranie go w zbroje nie odbijało się w grafice, zawsze wyglądał jak półnagi ;) ..podejrzewam frer że masz jakąś felerną wersję gry (a było ich trochę ;)) - weź tą z GW, jest prawidłowo spatchowana
frer [ God of Death ]
Flyby --> Ja mam wersję angielską (nie wiem czy UK czy US) na DVD gdzie od razu jest F1, F2 i F:T. Problem w tym może tkwi, że F1 było spatchowane na maxa, ale F2 było v1.0 tylko.

Taikun. [ NINTENDO ]
Tak na mnie narzekaliście ... ale wątek Taikuna stał się głównym wątkiem dzisiejszego dnia ;p
idę strzelić mastura ...

Flyby [ Outsider ]
..gdybyś miał bodajże UK, to te dodatki spatchowały by Ci także silnik gry na plus (kolory) - pisze o tym w wiadomościach GOL-wych
beowulff [ X ]
:) postanowilem ze zaszczyce cie swoja obecnoscia tam i zobacze co psujesz... :)

Taikun. [ NINTENDO ]
Najlepszy wątek GOLa beo
frer [ God of Death ]
Flyby --> Spróbuję, ale chyba dopiero po sesji wezmę i od nowa zacznę grać. Teraz mam już mastah postać, że nikt mi praktycznie nie podskoczy, tylko nie mam amunicji do broni energetycznych, a ceny są zabójcze (chyba z 8k za 50 sztuk).

sergi__ [ Raphael ]

Flyby [ Outsider ]
..pff ..i bądź tu grzeczny, człowieku ..w wątku Taikuna nazwano moje pozdrowienia wypocinami

Pl@ski [ FlaT ]
Ciekawe czym zostaną nazwane moje przechwałki...
Snobizmem? :D
Arxel [ Legend ]
Tak sobie czytam odnośnie Dożywotniej Gwarancji w CDP... Żenada :D
Trzeba im odesłać uszkodzony nośnik - pff... A jak mi się zgubi?
16zł za spakowanie i przesyłkę? Oni to pakują w pozłacane pudełko?
"Wymiana płyt jest darmowa!" Ty płacisz tylko za wysyłke uszkodzonych płyt do dystrybutora oraz za zapakowanie i wysłanie nowych do Ciebie! Koszt jaki poniesiesz to zaledwie połowa ceny nowej gry! Ba, nawet możesz wymieniać ile razy Ci się podoba!
No, trochę poprawił mi się dzisiaj humor...

beowulff [ X ]
Arxel ->taaa a teraz pomysl jak im odeslesz plytke ktora wybuchla w napedzie, w takim woreczku jak na amfe....
Taikun. [ NINTENDO ]
z innego pro wątku:
bo beo tutaj Wam nie potrzeba ludzkiego głosu ;p

Pl@ski [ FlaT ]
Arxel -> W tych 16zł teoretycznie może być wliczony koszt produkcji nośnika z grą... :) Także oni wychodzą na zero...
Ciekawi mnie tylko co by było, gdybym odesłał im płytkę np. z premierowej edycji Gothic'a 2 - odesłali by mi shitową płytkę z eXtra Klasyki? :/
Dobranoc DDW...

Łyczek [ Legend ]
:) Dzień dobry Ddw :)
Jutro studniówka ... Blee

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Łyczek ---> Ty się cieszyć powinieneś :D
Długo jeszcze tyle alkoholu co podczas studniówki nie wypijesz ;)
Garbizaur [ Legend ]
Ciesz się Łyczku, studniówki som fajne... ;)

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Garbi --> Nie udawaj, że swoją pamiętasz :D

promyczek303 [ sunshine ]
Czesc :*
Hej Jeck - dawo Cie nie widziałam :*
;-)
zmykam na uczelnie :P
bye

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Hej Pro ---> Bo rzadko tu zaglądasz :*
Łyczek [ Legend ]
Hahaha :D Jeck i tu Cię zawiodę :D Nie będzie żadnego alko na studniówce bo będzie podwójna rewizja alkoholu i powiedzieli, że jeżeli jak coś mamy wnieść to może się uda setkę w gaciach przemycić :D
Mam w MONie organizowaną studniówkę ;)
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
MON = Miejski Ośrodek Nudystów?
No to czym się martwisz ?? O.o

Arxel [ Legend ]
^ :D
Ja mam dopiero drugiego lutego... Co gorsza - panna, z którą miałem iść chyba jednak nie pójdzie :/ Czy mogło przytrafić mi się coś gorszego?
Taikun. [ NINTENDO ]
Zawsze mogłeś iść ze mną ...

frer [ God of Death ]
Taikun zawsze potrafi człowieka pocieszyć. :D

Arxel [ Legend ]
Taaa... Dokładnie...
Ale wyjątkowo dzisiaj nie jest mi do śmiechu...
Taikun. [ NINTENDO ]
Jeśli chodzi o poloneza na studniowce to tańczyłem z koleżanką żeby mnie wychowawca nie dręczył, ale na studniówkę szedłem sam. W sumie gdybym prócz picia miałbym 'opiekowac' sie jakas dziewczyna to bym juz nie wyrobił ;) Dlatego Arxiu olej to, kup sobie więcej Starogardzkiej i do boju :)

Arxel [ Legend ]
Taa... A 150zł pójdzie się je**ć?
Kurwa... Mam wielką ochote spić się do nieprzytomności i obudzić się za tydzień...
Taikun. [ NINTENDO ]
a to o to chodzi ... to na serio mogę z Tobą iść jak wszystko opłacone ... sukienkę pożyczę z prywatnej garderoby beo i jazda

promyczek303 [ sunshine ]
Tai --> przyznaj sie lepiej ze bylo tyle kandydatek ze nie umiales sie zdecydowac ktora wybrac i dlatego poszedles sam ;)

Taikun. [ NINTENDO ]
E tam ... więcej kandydatów było ale to szczegół :) studniówka to dla mnie po prostu kolejna okazja do napicia się, nie gloryfikowałem specjalnie tego wydarzenia, jak reszta, tyle.
Kurde, kto mnie zmusi do nauki :/ bo zamiast tego rysuje jakieś pierdoły i gram na NDSie :/

promyczek303 [ sunshine ]
a ja tam milo wspominam studniowke ;)
Przypomne ze z malutkim wkładem GOLa nasza klasa wygrała konkurs "wylansuj swoja studniowke" ;)
Bylam z chlopakiem, którego az do spotkania na studniowce znalam tylko po nicku :P Ale bylo extra ;)
btw: nie posiada czasem ktos jakims dziwnym trafem prezentacji o temacie "anatomia wspolczesnego systemu komputerowego"? ;) Bo potrzebuje na juz, a ze jestem leniwa... i ze nie bardzo wiem jak sie za to zabrac... :P
Taikun. [ NINTENDO ]
:o nie wiedzialem że byłem z Tobą na studniówce pro :o
ostro chyba wtedy zapiliśmy :)
"anatomia wspolczesnego systemu komputerowego"
że niby o co chodzi ? :o jądro, powłoki itp itd ?
promyczek303 [ sunshine ]
Tai --> pytaj sie mnie.. ;) Taki temat i tyle :P Kompeltnie nie wiem co mam zrobic :)

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Pro ---> Wsadź jakieś podroby do obudowy komputera i kliknij parę fotek :D
Taikun. [ NINTENDO ]
jedyną prezentację jaką pisałem na studia robiłem na Przedmiot Humanistyczny i dotyczyła Sieci radiowych więc nie pomogę :)
sergi__ [ Raphael ]
Arxel-> zrob to co ja :P czyli nie idz na studniowke :P

Arxel [ Legend ]
Szkoda nie iść... A zaliczka wpłacona więc chyba wtedy 100zł przepadnie...
Ktoś oprócz Taikuna chciałby iść? :D
sergi__ [ Raphael ]
no to kicha w takim razie :)
ja akurat nie zalowalem swojej decyzji i mialem czas zeby z kumplami :) z gimnazjum podbic Finlandie
promyczek303 [ sunshine ]
wybierz mnie! wybierz mnie!
:)
Arxel [ Legend ]
Hm... Mówisz poważnie Promyczku? :)
Bo ja pytałem śmiertelnie poważnie :P
Szkoda tylko, że mieszkasz 120km ode mnie :(

promyczek303 [ sunshine ]
Arxel - jakbym mieszkała ciut bliżej... i miała sie w co ubrać to pewnie, że bym poszła ;)

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Czemu kobiety zawsze powtarzają, że nie maja się w co ubrać, a potem na randkach mają jednak coś na sobie?

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Lecisz do sklepu, kupujesz sukienke, wsiadasz w pociag i jestes :)

frer [ God of Death ]
Arxel --> Weź sobie skombinuj jakąś koleżankę (dziewczyny się czasem do czegoś jednak przydają) i po kłopocie. Jak nie to podjedź po promyczka, bo widzisz jak jej przykro, że tak daleko musiałaby jechać. :D
Jeckyl --> Ty nie umiesz chyba czytać między wierszami, jak kobieta pisze "nie mam się w co ubrać" to tam jest takim małym prawie niewidocznym druczkiem jeszcze napisane i całość brzmi "nie mam się w co nowego ubrać". ;)
Taikun. [ NINTENDO ]
Promyk do mnie masz bliżej, nie wymagam ubioru ... nawet teraz wpadaj ... mam wolne ;d
promyczek303 [ sunshine ]
frer --> trafiłeś w sedno sprawy... Ok, wiec... Nie mam sie w co nowego ubrac ;P
Tai --> :)
Jeck --> studniowka to nie byla jaka randka, trzeba jakos wygladac :P

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
frer, Pro ---> A ja sie tam z żadnymi "podtekstami", "między wierszami" i innymi "-ami" Bawić nie chce. Do mnie trzeba "prosto z mostu" :)
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Something in the way she moves
Attracts me like no other lover
Something in the way she woos me
I don't want to leave her now
You know I believe and how
Somewhere in her smile she knows
That I don't need no other lover
Something in her style that shows me
I don't want to leave her now
You know I believe and how
You're asking me will my love grow
I don't know, I don't know
You stick around and it may show
I don't know, I don't know
Something in the way she knows
And all I have to do is think of her
Something in the things she shows me
I don't want to leave her now
You know I believe and how

Pl@ski [ FlaT ]
Arxel -> Mój kumpel się pytał ostatnio czy nie mam jakichś znajomych w naszym liceum, co by partnera na studniówkę poszukiwali bo by się przeszedł. Dać Ci jego namiary?
Garbizaur [ Legend ]
Zboczuchy! Tylko sobie partnerów szukacie!

Arxel [ Legend ]
Pl@ski - niestety... Ostatecznością jest Taikun :P
Jutro zapewne będę miał ostateczne zdanie...
Dlaczego wygasł we mnie wszelki optymizm?

Pl@ski [ FlaT ]
Arxel -> Znam taką czarodziejską roślinę, która naładowałaby Cię optymizmem...

Flyby [ Outsider ]
..fakt, Garbi ..
Taikun. [ NINTENDO ]
Dlaczego ostatecznością ? Całkiem seksi jestem w nocy

Pl@ski [ FlaT ]
Seksi w nocy to mógłby teoretycznie być nawet Romek G...
Taikun. [ NINTENDO ]
Nie wiedziałem że masz na imię Roman Plaski :)

Pl@ski [ FlaT ]
A mam?

promyczek303 [ sunshine ]
Całkiem seksi jestem w nocy
flaga na głowe i za ojczyzne xD

Arxel [ Legend ]
^
leeeże hahaha
Ależ Cię podsumowała Tai... :D

Taikun. [ NINTENDO ]
fak ... jednak wygrałaś :-/
2:1 jako dokończenie z wczoraj ;(
teraz możesz mnie sponiewierać ;)

promyczek303 [ sunshine ]
sasasa

Taikun. [ NINTENDO ]
bij mnie jeszcze :*

beowulff [ X ]
flaga na głowe i za ojczyzne xD

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
[119] -- Umarłem.

Pl@ski [ FlaT ]
Tai -> Nie wymiękaj - Kamil Cię kocha!

Taikun. [ NINTENDO ]
Plaski >> miazga :D

Arxel [ Legend ]
[127]
Taikun. [ NINTENDO ]
i nawet Arx się uśmiechnął ...

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
i nawet Arx się uśmiechnął ...
Parafrazując:
Gdzie Taikun nie może tam poślij Pl@skiego.

Flyby [ Outsider ]
..Arx powinien właśnie rozklejać po bramach i płotach ogłoszenia że poszukuje partnerki na studniówkę

Arxel [ Legend ]
To nie jest zły pomysł :D
i nawet Arx się uśmiechnął ...
że poszukuje partnerki na studniówkę
Musieliście mi przypominać? :(

Flyby [ Outsider ]
..i jeszcze może jej poszukać w centralnym biurze informacyjnym czyli w naszej klasie ;)

Taikun. [ NINTENDO ]
znowu zanudzają :P

beowulff [ X ]

Flyby [ Outsider ]
..to było dla naszego satanisty, beo ;) .. co się z nim dzieje? ..może wpadł w ręce egzorcystów?

beowulff [ X ]
pod kombajn... :)

Flyby [ Outsider ]
..pod kombajn? ..może to co z niego zostało, osobno nóżki, osobno różki, prześlą w gustownych skrzyneczkach Taikunowi zeby sie pobawił?

beowulff [ X ]
eeee Tai by nawet z puzlami sobie nie poradzil

Garbizaur [ Legend ]
Garbi ma dobry humor... :) Kolosik zaliczony, jeden problem z głowy mniej... :]
<--- 119

Flyby [ Outsider ]
..też prawda, beo

promyczek303 [ sunshine ]
Tai --> nie wieszaj się ;-) Na cos jeszcze możesz mi się przydać :P Pamietaj, ze mam "obiecane" piwko ;)

Taikun. [ NINTENDO ]
Mówiłem że akcja z piwem to u mnie transakcja wiązana ... więc jak chcesz

beowulff [ X ]
Tai -> hmm a nie podwiazana?
Taikun. [ NINTENDO ]
Tobie to nawet przywiązanie beo nie pomoże :p
beowulff [ X ]
mmmmm, ja przywiazany jestem okazyjnie... do krzesla :D

Taikun. [ NINTENDO ]
fuj ... zapomniałeś że nie ma już +18 ?

beowulff [ X ]
^^

beowulff [ X ]
Jestem dojzaly jak owoc granat
promyczek303 [ sunshine ]
mmmmm, ja przywiazany jestem okazyjnie... do krzesla :D
Lubisz na niewolnika? ;)

beowulff [ X ]
nieeeee
Lubie byc zniewolony ...
Taikun. [ NINTENDO ]
pro >> ja mogę polubić wszystko to na co Ty lubisz ... na dinobota, na himena, na urbańskiego itp itd

beowulff [ X ]
Taa Promyczek dla ciebie ma cos extra...
ZAMROZIC I WYKRUSZYC

promyczek303 [ sunshine ]
Tai --> czuli jestes poddany? ;) w sumie co sie dziwie... 2:1 ;) ba!
beo --> zamrozic i wykruszyć xD

Taikun. [ NINTENDO ]
pro poniżaj mnie uuuu aajjjjjhhhhhhh

promyczek303 [ sunshine ]
ehhh

Taikun. [ NINTENDO ]

Garbizaur [ Legend ]
<--- b e o

promyczek303 [ sunshine ]
Chryste xD

Taikun. [ NINTENDO ]
ale że post beo mnie rozśmieszył ;d

promyczek303 [ sunshine ]
Dobra dziubaski, pierdołki i Taikunki ;) zmykam sie okapac i spac, bo jutro uczelnia wzywa od 7:30 :(
paaaaa :*

Mortan [ ]
słabizna dzieciaki jak germanskiego oprawcy nie znacie ;P
Taikun. [ NINTENDO ]
idziemy się okapać pro ? :>

beowulff [ X ]
erotycznych snow w nocy :]
Mortan, stary wyjadacz :D
kasztaneczuszek [ Legend ]
Dzień Dobry Wieczór :D dopiero niedawno do domku wróciłem.. uff :)

Flyby [ Outsider ]
..ano stary Mortan ..i musiał dorwać jakąś fajną michę do wyjadania bo ostatnio do Ddw rzadko zagląda

Taikun. [ NINTENDO ]

Flyby [ Outsider ]
..no brawo Taikun ..nie znałem tego nagrania .. Allison ma świetnych instrumentalistów
kasztaneczuszek [ Legend ]
kurcze.. jutro znowu pobudka o 5:30 :/
dobranoc DDW

Pl@ski [ FlaT ]
Kliknąłem ze strachem w link Taikuna, spodziewając się kolejnego japońskiego shitu, a tu takie pozytywne zaskoczenie... :)
Dawno wam tego nie mówiłem - UT III jest zajebisty... :D
Arxel [ Legend ]
Dobranoc DDW... nie mam sił... Będzie dobrze :-)

beowulff [ X ]
UT fanboy
btw -> zawsze mam dreszcze jak tego slucham

Flyby [ Outsider ]
..a tak beo, to jedna z najpiękniejszych rockowych ballad - też ja lubię
beowulff [ X ]
ide ogladac existenz zobacztmy co to

Taikun. [ NINTENDO ]
hehe Fly dopiero się zapoznaje z Allisonem i jeśli Bóg da to znajdę jakieś źródła ... narazie emul nie wyrabia :/ masz może to nagranie w jakieś znośnej jakości nie z YT ? :)
Plaski >> no ba ... czasami człowiek musi się odchamić i odjaponić nie ?

Flyby [ Outsider ]
..Taikun, gdzieś.. bo na płytkach już (dysk nie wyrabiał) mam sporo Allisona (w tym jakieś koncerty) ale zanim ja znajdę te płytki, wierz mi, Ty szybciej znajdziesz to w necie ;) ..za dużo mam muzyki i bałaganu ;) ..piokos do dzisiaj czeka abym zrobił jakiś zestaw dobrego jazzu ...albo nie jestem zadowolony z tego co znajduję albo nie mogę znaleźć tego co chcę
..w dodatku dorwałem się do Fallouta 2 znowu a ta gra wciąga jak bagna ;)
..z jednej strony Fallout, z drugiej wątek Gilmara ..a najgorzej że jak klikniesz na jednym klipie to obok są podobne i człowiek tonie
..najlepiej będzie jak powiem dobranoc Ddw

sinbad78 [ Calm like a bomb ]
na miły początek dnia
dziś na Trójce to usłyszałem ..i odleciałem
Orl doceni :)

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
It was twenty years ago today
Sergeant Pepper taught the band to play,
They've been going in and out of style,
But they're guaranteed to raise a smile,
So may I introduce to you,
The act you've known for all these years,
Sergeant Pepper's Lonely Hearts Club Band.
We're Sergeant Pepper's Lonely Hearts Club Band,
We hope you will enjoy the show,
Sergeant Pepper's Lonely Hearts Club Band,
Sit back and let the evening go.
Sergeant Pepper's Lonely
Sergeant Pepper's Lonely
Sergeant Pepper's Lonely Hearts Club Band
It's wonderful to be here,
It's certainly a thrill
You're such a lovely audience,
We'd like to take you home with us, we'd love to take you home.
I don't really want to stop the show,
But I thought you might like to know,
That the singer's going to sing a song
And he wants you all to sing along,
So let me introduce to you
The one and only Billy Shears
And Sergeant Pepper's Lonely Hearts Club Band.
BIILLYY SSHHHEEAARRRSSS!
What would you think if I sang out of tune
Would you stand up and walk out on me
Lend me your ears and I'll sing you a song
And I'll try not to sing out of key
Oh, I get by with a little help from my friends
Mm, I get high with a little help from my friends
Mm, gonna try with a little help from my friends
What do I do when my love is away
Does it worry you to be alone?
How do I feel by the end of the day
Are you sad because you're on your own
No, I get by with a little help from my friends
Mm, I get high with a little help from my friends
Mm, gonna try with a little help from my friends
Do you need anybody
I need somebody to love
Could it be anybody
I want somebody to love
Would you believe in a love at first sight
Yes, I'm certain that it happens all the time
What do you see when you turn out the light
I can't tell you but I know it's mine
Oh, I get by with a little help from my friends
Mm, I get high with a little help from my friends
Mm, gonna try with a little help from my friends
Do you need anybody
I just need someone to love
Could it be anybody
I want somebody to love
Oh, I get by with a little help from my friends
Mm, gonna try with a little help from my friends
Mm, I get high with a little help from my friends
Yes I get by with a little help from my friends
With a little help from my friends
sinbad78 [ Calm like a bomb ]
You big Cahoon :)

Łyczek [ Legend ]
Chciałem ogłosić Wam, że cuda się zdarzają ... Skończyłem jazdy i mam egzamin państwowy (teoretyczny) 22 stycznia ... It's a miracle !

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Gratuluje!
sinbad - ;)
sinbad78 [ Calm like a bomb ]
Orlando - ;) jak ci sie podobał mój kawałeczek ?

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Fajny
Taikun. [ NINTENDO ]
..z jednej strony Fallout, z drugiej wątek Gilmara ..a najgorzej że jak klikniesz na jednym klipie to obok są podobne i człowiek tonie
taaa ... największa wada YouTuba :d

promyczek303 [ sunshine ]
yo! :*

Taikun. [ NINTENDO ]
omg

promyczek303 [ sunshine ]
Tai --> co jest?
Taikun. [ NINTENDO ]
mam 13h na nauczenie się na kolosa z anglika, architektury kompów i systemów operacyjnych ... matematyki dyskretnej i algorytmów nawet nie liczę bo i tak nie ma w tym żadnych szans ... a teraz Flyby mi wysłał jakąś paczkę "sunshine +18" ciekawe co to ... hmmmm
promyczek303 [ sunshine ]
Nie takie to wszystko straszne jak to maluja ;)
Ja wlasnie pisałam z infy, mam nadzieje, ze bedzie ok :)
a teraz Flyby mi wysłał jakąś paczkę "sunshine +18" ciekawe co to ... hmmmm
... -,-
Taikun. [ NINTENDO ]
nadzieja przy moich masakratorach wymięka ...

promyczek303 [ sunshine ]
Moja już tez wymiekła... 5pkt na 10... fuck ;] głupi jeden puknt i miałabym spokój... A tak? musze poprawiac za tydzien :|
edit: jednak nie musze :) grunt to umiec wykłócic sie o swoje :D

beowulff [ X ]
a ja ciesze sie ostatnimi godzinami wolnosci. od poniedzialku praca :)
Taikun. [ NINTENDO ]
promyk >> wykładowca siedzi koło Ciebie czy jak ? :d

Łyczek [ Legend ]
promyczku ---> A co Ty studiujesz bo nawet nie wiem ?
promyczek303 [ sunshine ]
Łyczek --> zarzadzanie i marketing na nurcie prawno administracyjnym ;)
Tai --> nie, madralo ;)

Taikun. [ NINTENDO ]
Łyczek --> zarzadzanie i marketing na nurcie prawno administracyjnym ;)

Łyczek [ Legend ]
[203] Tai ... Rozwaliłeś mnie :D

promyczek303 [ sunshine ]
;D
no co ;) Przynajmniej brzmi powaznie...
Taikun. [ NINTENDO ]
z której strony brzmi poważnie ?
jak się nie ma możliwości zdobycia mgr inż to nic nie brzmi poważnie .... prawda frer ? :)

promyczek303 [ sunshine ]
Tai --> ale ja jestem na politechnice ;) Wiec mozliwosc mam ;)

Taikun. [ NINTENDO ]
boszzz ... świat się kończy ... mgr inż z marketingu
freru słyszysz Ty to ?
promyczek303 [ sunshine ]
Dla mnie to bez znaczenia, inz czy nie inz.. ;) i tak pewnie bede wykształconym bezrobotnym ;)
Taikun. [ NINTENDO ]
... i tak wszyscy spotkamy się w Londynie ... ;)
chociaż gdy skoncze studia wyemigruje gdzieś do Skandynawii :)

Łyczek [ Legend ]
promyczek ---> Z takim podejściem to daleko nie zajedziesz :)
[Edit] Mam nadzieję, że w Skandynawii nie będziesz miał dostępu do neta ... :)

promyczek303 [ sunshine ]
Łyczek --> smieje sie przeciez ;) Ale w sumie tak moze byc ;) Prawda?
Oki, zmykam bo zajecia mi sie koncza ;)
PA :*
btw: Tai --> jak to bedzie Norwegia to jade z Toba! :)
Taikun. [ NINTENDO ]
Łyczek marzenia :p

Łyczek [ Legend ]
Marzenia się spełniają ... Podobno :)
Taikun. [ NINTENDO ]
btw: Tai --> jak to bedzie Norwegia to jade z Toba! :)
Mi wszystko jedno, może być Norwegia :) byle w Skandynawii bo tam są najwyższe zarobki, nie ma zatłoczonych miast, las spokój :D

Taikun. [ NINTENDO ]
Tu też przyszpanuje swoim pulpitem ;d
zamiast sie uczyć to ja system do porządku doprowadzałem :)

Garbizaur [ Legend ]
bleh...

Flyby [ Outsider ]
..Taikun jedź do Islandii - to rozkoszna namiastka cywilizowanej Syberii, w dodatku z interesującymi wulkanami, przy których nawet promyczek blednie ;)
..taka Hekla i lodowce ..Hekla, piękna nazwa dla wulkanu --->

Pl@ski [ FlaT ]
Holandia - to jedyne miejsce warte uwagi na tym kontynencie... :)
Taikun. [ NINTENDO ]
ćpun!!!

Pl@ski [ FlaT ]

Flyby [ Outsider ]
..Fallout 2 ..pierwsza zmiana jaką dostrzegłem - walka z Tylerem w Den została rozłożona na dwa etapy (dodatkowa mapka) nie przypominam sobie aby tak było w moich poprzednich bojach ..Są też i minusy ..jak tylko chciałem strzelać ze świeżo nabytego Magnum, gra się wywalała ..Mam nadzieję że na innych mapkach będę mógł strzelać z Magnum ;) ..jeszcze tego nie sprawdziłem ;)

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Aloha ! pozdrowienia z Krakowa :D Flyby co z tą herbatką ? ;>

irenicus [ Mareczek ]
Od Mareczka też ;] idziemy sie studniówkowac ;]

promyczek303 [ sunshine ]
witam ponowie ;)
Hej Madziu ;)

Taikun. [ NINTENDO ]
dalej nic nie umiem ... ale pooglądałem sobie TTGL i wiem że i tak zaliczę dzięki swojej zajebistości :)

Arxel [ Legend ]
I niech ktoś mi nie mówi, że alkohol nie wpływa pozytywnie na człowieka :-)
promyczek303 [ sunshine ]
Arxel --> dzis ta studniowka? Wczesnie zaczynasz :P

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
K*r.. zajebiscie, ferie sie zaczely a ja sie rozchorowalem...
Ide dalej lezec... :|

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Arxel ty tez studniówka ? ;>
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Arx ma drugiego lutego.

Arxel [ Legend ]
Powoli zaczynam się rozkręcać promyczku... Co by później nie wypaść zbyt wcześnie z gry :)
Dla fanów filmu 60 sekund :-)
Jeszcze są nadzieje, zacząłem wierzyć... Chociaż teraz to już wszystko nie zależy ode mnie...
Orl - zawsze tak miałem... Mam nadzieję, że w tym roku się nie rozchoruje :D

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
aaaaaa :)
hyh dopchałam sie do kompa i sie panosze :P

Łyczek [ Legend ]
Dobra ... Za 3h studniówka ... Po co to komu ? Co tu świętować ?
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Arxel, co do 60 sekund to i tak nic nie pobije intra(intra nie ma na YT :( wiec bedzie sama muzyczka):
Lyczek - studniowka to przypomnienie ze powinnismy sie zabrac za nauke -_-"

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Piotrek ! Usmiechnij sie do Madzi :) i nie choruj !
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
:)
Taikun. [ NINTENDO ]
Łyku >> każda okazja by nawalić się jak gruba świnia jest dobra, więc STFU i do chlania

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Do kotka sie przytul to ci przejdzie :)
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
E tam... nafaszeruje sie tabletkami i tyle

Arxel [ Legend ]
studniowka to przypomnienie ze powinnismy sie zabrac za nauke -_-"
Może do tego czasu wstrzymajmy się z przypominaniem sobie przed studniówką? :P Ferie są...
Orl - równie genialne :-)
Tylko przypadkiem nie pomyl się... Z drugiej stronu wtedy możesz wyzdrowieć natychmiastowo :D
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Masz cos jeszcze z 60 sekund? Chetnie poslucham.
Tylko przypadkiem nie pomyl się... Z drugiej stronu wtedy możesz wyzdrowieć natychmiastowo :D Taa, i wyladowac 6 stop pod ziemia.
I read the news today oh boy
About a lucky man who made the grade
And though the news was rather sad
Well I just had to laugh
I saw the photograph
He blew his mind out in a car
He didn't notice that the lights had changed
A crowd of people stood and stared
They'd seen his face before
Nobody was really sure if he was from the House of Lords.
I saw a film today oh boy
The English Army had just won the war
A crowd of people turned away
But I just had to look
Having read the book, I'd love to turn you on...
Woke up, fell out of bed,
Dragged a comb across my head
Found my way downstairs and drank a cup,
And looking up I noticed I was late.
Found my coat and grabbed my hat
Made the bus in seconds flat
Found my way upstairs and had a smoke,
and Somebody spoke and I went into a dream
I read the news today oh boy
Four thousand holes in Blackburn, Lancashire
And though the holes were rather small
They had to count them all
Now they know how many holes it takes to fill the Albert Hall.
I'd love to turn you on.
Arxel [ Legend ]
Musze obejrzeć... Bo leży na dysku i czeka (napisy poprawione przez kumpla :P) wrac z kilkunastoma innymi filmami :-)
Oglądałem raz i to jeszcze nie od początku... Zaległości mam niesamowite :P
Chociaż nie zawsze wsłuchuje się w muzykę... Przeważnie rzadko kiedy podczas pierwszego oglądania filmu.
Przesadzasz... Co nawyżej w rowie obok domu wylądujesz :D
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Czyjego domu?

Arxel [ Legend ]
Jo nie wiem... Pewnie kilkanaście kilometrów od Twojego bloku...
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Znaczy do lasu? Jak mafia?
Arxel [ Legend ]
Kibice Lecha Poznań Cię oskalpują i zjedzą na śniadanko z chlebkiem i musztardą
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Juz wole kule w leb...
Gdzie wszyscy znikneli?
Arxel [ Legend ]
Już się zaczyna :(
Zwidy, bujna wyobraźnia.. Ostrzegałem być nie pomylił tabletek...
Przecież wszyscy są...
Kula w łeb? Pif Paf! His down... Good Night...
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Zee heee? O_o

Arxel [ Legend ]
W CoD4 byś zagrał to byś zrozumiał... :-)

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
To mi kup.

Arxel [ Legend ]
Trzeba było wcześniej mówić zanim sprzedałem :)

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Teraz i tak bym nie mial nastroju do grania w CODa

Arxel [ Legend ]
Przesadzasz.. W końcu ferie są :D
Matura nie zając - nie ucieknie..
sergi__ [ Raphael ]
Przesadzasz.. W końcu ferie są :D
:/

Arxel [ Legend ]
hahahahahaha!!!!!!111osiem
NyyKo [ Generaďż˝ ]
Twoja stara sra do gara a twój stary to wpierdal*

Taikun. [ NINTENDO ]
ban ?

sergi__ [ Raphael ]
Arxel--> jak uda mi sie wszystko zaliczyc w pierwszym terminie to od 7 lutego do 1 marca bede mial wolne ;P to wtedy pogadamy::P

Arxel [ Legend ]
No to życzę powodzenia :-)
Jak mi się uda zdać maturę, za którą czas najwyższy się wziąć... sic!, to będę miał wolne od czerwca do października... Wtedy pogadamy :D
frer [ God of Death ]
Arxel --> Ciesz się z tak długich wakacji, to mogą być twoje ostatnie. ;)

Arxel [ Legend ]
Łyczek pewnie już baluje...
Ciekawe czy wypije nasze zdrowie...
sergi__ [ Raphael ]
Arxel--> pewnie ze mature zdasz :) ja praktycznie nic sie nie uczylem jedynie dzien przed polskim i wosem to cos tam poczytalem a tak to nie bylo czasu :)

Taikun. [ NINTENDO ]
-5
beowulff [ X ]
Ogladalem I'am a legent i jestem poruszony, swietny film...

promyczek303 [ sunshine ]
brawo Tai ;) Jest piateczka ;)
beo --> o czym to? Jaki gatuneczek? ;)
Taikun. [ NINTENDO ]
pro >> taki shit z księciem z bel er
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
I am legend - Straszne scierwo...Boze ile sie musialem meczyc by to dokonczyc...Martwica Mozgu przy tym to arcydzielo. WS skonczyl sie na Kill'em all i basta.

beowulff [ X ]
Pshemeck -> hmmm to chyba byles na innym filmie albo zajebty czyms innym :)
pro-> niby o zombie, ale z swietnym przeslaniem
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
beo - tak..
Taikun. [ NINTENDO ]
beo lupi proste filmy pszemo ...

beowulff [ X ]
To tak
Zajebista więź człowieka z psem...
Świetna gra wila
Pomyśl na pokazanie ze technokracja i dążenie do "uzdrowienia" ludzkości może doprowadzić do zguby
Rewelacyjnie pokazane cierpienie człowieka zdanego na samotność i bezsilność wobec siwy wyższych
Pokazane jak nawet istoty odczłowieczone mogą wałczyć o swój byt
Taikun. [ NINTENDO ]
wicej zeczy
odpocznij
Fly >> masz jakiegoś pacza do Falloutów obu żeby śmigały w oknie ? :) bo znowu zabieram się za tą wersję z WYborczej chyba

Arxel [ Legend ]
Świat jest piękny :)
Idę na studniówkę i jednak z tą panną, która o mało nie zrezygnowała :D

frer [ God of Death ]
Arxel --> Tylko nie zapomnij o gumkach, bo inaczej kilka miechów po maturze będziesz musiał się uczyć zmieniać pieluchy. ;)
Taikun. [ NINTENDO ]
ROW ROW FIGHT THE POWER ... myślicie że jak wejdę krzycząc to na sale to zalicze algorytmy ? :) bo tylko to mi zostało
frer [ God of Death ]
Taikun --> Nie zaszkodzi spróbować. W sumie ciekawe czy na teście z anglika by to zadziałało. :D

Arxel [ Legend ]
frer - eh... Wy tylko o jednym zawsze... :P Ale pomysł nie głupi...
sergi__ [ Raphael ]
Taikun--> zawsze mozesz sie oddac swojemu wykladowcy;>
Taikun. [ NINTENDO ]
na teście z anglika ?
- Proszę siadać, nie umie pan
- Who the fuck do you think I am ? I am Simon the Driller, Leader the Dai Gurren Brigade ,,, hmmm trzeba przemyśleć

sergi__ [ Raphael ]
pociagnij za odpowiednie sznurki i 5 murowana ;>

Flyby [ Outsider ]
..Madzia w Krakowie?..wcześniej nie dawała znaku życia i zaraz w Krakowie? ..nie wierzę ;)
..zagrywam dalej w Fallouta 2 ..nowe zadanie w Den to organizacja sierocińca ;) ..pewnie przez te dzieci co tak kradną ..Zafundowałem ten sierociniec ale opinii mi to nie poprawiło bo wystrzelałem za dużo handlarzy i dilerów ..Jeszcze mi został do odstrzału handlarz niewolników ;)
..już i w Den jestem bożyszczem tłumów ;) ..Taikun, nie bardzo wiem o co Ci chodzi ..gram na wersji z GW z dodatkami o których pisze w GOL-owych wiadomościach ..są tam linki, ściągnąłem je..nie instalowałem tylko dodatku poprawiającego "silnik gry" ( i dlatego być może gra mi się wywala przy użyciu niektórych broni jak Magnum czy Fazer)..niestety ta poprawka silnika gry do polskiej wersji się nie nadaje ..poza tym można grać ;)
..późno się zrobiło ..dobranoc Ddw

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Hello.

Arxel [ Legend ]
Witam Orl :)
Cóż tak późno dzisiaj wstajecie :P
*zieeeef*
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Przynajmniej lepiej sie czuje :P

Flyby [ Outsider ]
..południe jest najlepszą porą do wstawania ..zwłaszcza z pyłem radioaktywnym we włosach

promyczek303 [ sunshine ]
słuchajcie i uczcie sie xD

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Flyby [ Outsider ]
..najważniejsze w tym wywiadzie jest podsumowanie .."dobre wychowanie przeszkadza w normalnym życiu" ..na początek zacznę publicznie dłubać w nosie i charkać po ścianach ;)

Łyczek [ Legend ]
Wrócił król parkietu ze studniówki ... :) Było bardzo przyjemnie tylko najgorsze jak później kelner rządał za pól litra 50 zł :P

Arxel [ Legend ]
A widzisz - zawsze trzeba się samemu zaopatrzyć :P
O której mieliście zakończenie imprezy?
A ja sobie do C++ wracam :-)

Łyczek [ Legend ]
Od 20 do 5 rano :) I sami się zaopatrzyliśmy tylko nikt się nie spodziewał, że tylu chętnych będzie :D

Flyby [ Outsider ]
..to trzeba było pomyśleć Łyczek o przyniesieniu własnego szampana razem z kubełkiem ;)
..zabrakło? ..zawsze braknie ..nic się nie zmienia na tych studniówkach

Pl@ski [ FlaT ]
Pro -> Aaagh.... Dzięki za pozytywne nakręcenie o poranku! :D
Kto mi podciągnie spodnie i zasunie "coś"? Nikt mnie w dzieciństwie nie przytulał bo byłem brzydki i źle wychowany... :P
DDW All!

Łyczek [ Legend ]
Flyby ---> Żebyś wiedział :) Co roku słyszę, że jest za mało ...

promyczek303 [ sunshine ]
osobiscie najbardziej mnie rozwaliło "to zależy ile wsuwa" ;-)

Pl@ski [ FlaT ]
GO GO GO!
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7277178&N=1

beowulff [ X ]
300