
Obscure [ ExcalibuR ]
Małe pytanie z wpłata pieniędzy na konto.
Witam mam małe pytanie bo jutro będę pierwszy raz wysyłac pięniądzę na konto bankowe.
Zakupiłem na allegro przedmiot i mam wpłacic pieniądze na konto czyli idę na pocztę i co musze wypisac ? Mój nick z allegro, dane moje i kontrahenta ?
Z góry dzięki za odpowiedz i Pozdrawiam!
Credenz [ Centurion ]
wejdz na strone poczty polskiej i tam jest wzór wypełnienia przekazu pocztowego wpłaty na konto :) poszukaj bo nie pamietam gdzie to dokładnie jest :)
no a jezeli chodzi o allegro to jeszcze dopisac swoj nick z allegro najlepiej i numer aukcji :)
edit: ale najważniejsze nie zapomnij o numerze konta ;P
Volk [ Senator ]
Tak jak napisales. A w tytule wpisz to o co poprosil Cie kontrahent. Najczesciej nick z allegro i/lub numer aukcji.
Obscure [ ExcalibuR ]
Czyli będzie coś takiego do wypełnienia?
Nazwa odbiorcy: To wpisac imie i nazwisko kontrahenta ?
Tytułem to o co chodzi?
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
Obscure --> mniej wiecej, tylko pamietaj ze pieniadze wplacone na poczcie ida dosc dlugo, wiec moze warto wybrac sie do banku kontrahenta jesli masz gdzies w poblizu?
w tytułem wpisujesz własnie nick allegro i ew. inne informacje
Volk [ Senator ]
Nazwa odbiorcy: imie nazwisko (nazwa firmy), adres
Tytulem: nick z allegro i/lub nr aukcji
Credenz [ Centurion ]
Nazwa odbiorcey ---> wpisujesz to co napisałes i ewentualnie jego adres itd. jesli masz
tytułem ---> wpisuejesz z w tym miejscu nick allegro i numer aukcji
a co do poczty: pieniadze ida długo jak Didier z Rivii napisał i jeszcze pobieraja prowizje od wpłaty: chyba 2,50 zł
najmniejsza prowizja jest w SKOKu 1,50zł a najlepiej przez Internet ;)

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
pieniądze dochodzą gdzieś tak na drugi dzień, prowizja wynosi 2,50zł
Koniecznie w pasku "Tytułem" wpisz nazwę i numer aukcji oraz swój nick z Allegro