GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Małe pytanie z wpłata pieniędzy na konto.

08.01.2008
20:04
smile
[1]

Obscure [ ExcalibuR ]

Małe pytanie z wpłata pieniędzy na konto.

Witam mam małe pytanie bo jutro będę pierwszy raz wysyłac pięniądzę na konto bankowe.

Zakupiłem na allegro przedmiot i mam wpłacic pieniądze na konto czyli idę na pocztę i co musze wypisac ? Mój nick z allegro, dane moje i kontrahenta ?

Z góry dzięki za odpowiedz i Pozdrawiam!

08.01.2008
20:04
[2]

Credenz [ Centurion ]

wejdz na strone poczty polskiej i tam jest wzór wypełnienia przekazu pocztowego wpłaty na konto :) poszukaj bo nie pamietam gdzie to dokładnie jest :)

no a jezeli chodzi o allegro to jeszcze dopisac swoj nick z allegro najlepiej i numer aukcji :)

edit: ale najważniejsze nie zapomnij o numerze konta ;P

08.01.2008
20:06
[3]

Volk [ Senator ]

Tak jak napisales. A w tytule wpisz to o co poprosil Cie kontrahent. Najczesciej nick z allegro i/lub numer aukcji.

08.01.2008
20:08
[4]

Obscure [ ExcalibuR ]




Czyli będzie coś takiego do wypełnienia?

Nazwa odbiorcy: To wpisac imie i nazwisko kontrahenta ?

Tytułem to o co chodzi?

08.01.2008
20:10
[5]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

Obscure --> mniej wiecej, tylko pamietaj ze pieniadze wplacone na poczcie ida dosc dlugo, wiec moze warto wybrac sie do banku kontrahenta jesli masz gdzies w poblizu?

w tytułem wpisujesz własnie nick allegro i ew. inne informacje

08.01.2008
20:10
[6]

Volk [ Senator ]



Nazwa odbiorcy: imie nazwisko (nazwa firmy), adres

Tytulem: nick z allegro i/lub nr aukcji

08.01.2008
20:10
[7]

Credenz [ Centurion ]

Nazwa odbiorcey ---> wpisujesz to co napisałes i ewentualnie jego adres itd. jesli masz

tytułem ---> wpisuejesz z w tym miejscu nick allegro i numer aukcji


a co do poczty: pieniadze ida długo jak Didier z Rivii napisał i jeszcze pobieraja prowizje od wpłaty: chyba 2,50 zł
najmniejsza prowizja jest w SKOKu 1,50zł a najlepiej przez Internet ;)

08.01.2008
20:18
smile
[8]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

pieniądze dochodzą gdzieś tak na drugi dzień, prowizja wynosi 2,50zł

Koniecznie w pasku "Tytułem" wpisz nazwę i numer aukcji oraz swój nick z Allegro

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.