GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

dell xps m1330

08.01.2008
20:03
smile
[1]

lokusik [ Konsul ]

dell xps m1330

sprawiłem sobie takiego laptopka i mam problem.Nie posiada czytnika linii papilarnych i modemu RJ-11 do sklepu dzwoniłem 3 razy nie odbierają. macie pomysł co mam zrobić ??

08.01.2008
20:08
[2]

Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]

Co do czytnika to jest on OPCJONALNY. Zamowiles go w ogole?

08.01.2008
20:13
smile
[3]

lokusik [ Konsul ]

jacie krence przecież on jest w tych modelach w standardzie

08.01.2008
20:18
[4]

Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]

Pokaz mi wiec gdzie on jest w standardzie gdy nawet oficjalny sklep Della umieszcza to jako opcje?


 dell xps m1330 - Piotrek.K
08.01.2008
20:25
smile
[5]

lokusik [ Konsul ]

ale ja kupowałem model Z czytnikiem

08.01.2008
20:26
[6]

Mistrz Matii [ Pretorianin ]

czlowieku ale blendy robisz!!

08.01.2008
20:36
smile
[7]

lokusik [ Konsul ]

tam gdzie to kupowałem pisało wyraźnie posiada czytnik linii papilarnych po za tym dzwoniłem przed złożeniem zamówienia i ten pacan z kuplaptopa mi wymieniał żeczy które on ma mi. własie czytnik linii papilarnych

08.01.2008
20:42
[8]

Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]

Wiesz... a jeszcze pytanie ILE dales za laptopa? Bo tylko w najdrozszej wersji (za ponad 7tysiakow) jest czytnik linii papilarnych.
Jesli kupiles ten najdrozszy to... czeka Cie troche wiecej dzwonienia, bo to musisz wyjasnic ze sklepem i my Ci nie mamy jak pomoc...
Jesli nie kupiles tego najdrozszego to... no coz. Zrobili Cie w bambuko ;)...

08.01.2008
20:42
smile
[9]

Bdx [ Senator ]

Aż 3 razy dzwoniłeś..no nieźle. Nie dzwoń tyle bo sobie opuszki palców pozdzierasz i jak już będziesz miał ten czytnik to kompa nie odpalisz.
Albo podaj nr to my podzwonimy i załatwimy..

08.01.2008
20:46
smile
[10]

lokusik [ Konsul ]

7130,33zł

08.01.2008
20:52
[11]

wysiak [ Generaďż˝ ]

W mailu powinienes miec linka do strony zamowienia, na niej jest link do packing listy. Sprawdz czy tam bedzie czytnik.

08.01.2008
20:54
smile
[12]

lokusik [ Konsul ]

sprawdziłem nie jestem ułomny. jest

08.01.2008
21:36
[13]

wysiak [ Generaďż˝ ]

W takim razie pomylili paczki, i wyslali nie to, co mieli. Dzwon do skutku, napisz maila, nikt ci nic wiecej nie pomoze.

Swoja droga niezle przeplaciles, zamawiales przed swietami? W UK zaraz po swietach cena najwyzszego modelu m1330 zjechala do 850 funtow, troche ponad 4000 pln.

09.01.2008
15:18
smile
[14]

lokusik [ Konsul ]

no przepłaciłem ,przepłaciłem chyba wysiak jest tu mądry bo mnie nie obraził

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.