
lokusik [ Konsul ]
warblade wasze rekordy
jakie mieliście rekordy w warbladzie ??
Immortal_Daemon [ Konsul ]
171
a co to jest warblade jesli mozna spytac?

lokusik [ Konsul ]
taka gra skoro nie wiesz to poco piszesz że 171 skoro za jednego kosmite jest 1.000 mój to 1.670.237

ASZ5 [ Pretorianin ]
Nawet nie podasz linka do owej gry, jeżeli jest to gra flash na stronie...

lokusik [ Konsul ]
nie płaci sie 20$

ASZ5 [ Pretorianin ]
A chyba że, to pograj sobie w Zumę (Zuma)

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]
120.630.432 mam full wersję
w
4.godz